'Antwerp (en Beerschot) vrezen voor Nainggolan'

door
'Antwerp (en Beerschot) vrezen voor Nainggolan'

Of het publiek nog welkom is in de tribunes zal moeten blijken, maar hoe dan ook warmt het Kiel zich op voor een daverende zondag. Hoewel Beerschot donderdag in de beker eerst nog richting Standard trekt, komt dan immers aartsrivaal Antwerp op bezoek.


De sowieso al licht ontvlambare stadsderby krijgt mogelijk zelfs een extra pigment, want voor het eerst sinds hij als tiener naar Italië verhuisde keert Radja Nainggolan terug naar de club waar het voor hem allemaal begon. Alhoewel. Vorige week tegen KV Oostende moest de 33-jarige middenvelder van de Great Old na amper een handvol minuten het strijdtoneel reeds verlaten met een blessure aan de hamstring, en dus bestaan er toch stevige twijfels over zijn inzetbaarheid.

Dinsdag ging Nainggolan alvast onder de scan, maar voorlopig blijft het nog onduidelijk of de 30-voudig ex-Rode Duivel speelklaar geraakt voor de verplaatsing naar zijn ex-ploeg. De voorbije dagen trainde hij volgens Gazet van Antwerpen alleszins niet mee bij het stamnummer één, dat wil afwachten hoe zijn herstel verder verloopt. Het lijkt dus een race tegen de klok te worden om zondag van de partij te zijn, een knoop die wellicht pas in het weekend zelf wordt doorgehakt.

BALEN VOOR BEERSCHOT
Hoewel de afwezigheid van Nainggolan uiteraard vooral voor Antwerp een fikse domper zou betekenen, hoopt men ook langs de overzijde dat het voormalig jeugdproduct geen verstek hoeft te geven. "Ik zou het ergens wel jammer vinden als hij niet van de partij zou zijn", aldus voorzitter Francis Vrancken tegenover Het Laatste Nieuws. Een sportieve aderlating dus voor de een, een gemiste kans op emotioneel vlak voor de ander. Tenzij Nainggolan gewoon tijdig fit geraakt.

LEES OOK: Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Denkt u dat Nainggolan zal spelen tegen Beerschot?

Meest recent

PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

0
0
Smets verklaart: geen Wolfsburg, wél KRC Genk

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

26
26
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

111
111
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

113
113
Janssen ziet nieuwe diamant bij Antwerp: "Zit toekomst in"

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

56
56
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

88
88
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

37
37
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

45
45
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

327
327
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

60
60
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

31
31
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

231
231
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

144
144
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

127
127
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

382
382
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

529
529
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

41
41
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

339
339
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

117
117
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1155
1155
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

65
65
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

120
120
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

201
201
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

37
37
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

213
213

Meer sportnieuws