'Antwerp (en Beerschot) vrezen voor Nainggolan'

423 stemmen
'Antwerp (en Beerschot) vrezen voor Nainggolan'

Of het publiek nog welkom is in de tribunes zal moeten blijken, maar hoe dan ook warmt het Kiel zich op voor een daverende zondag. Hoewel Beerschot donderdag in de beker eerst nog richting Standard trekt, komt dan immers aartsrivaal Antwerp op bezoek.


De sowieso al licht ontvlambare stadsderby krijgt mogelijk zelfs een extra pigment, want voor het eerst sinds hij als tiener naar Italië verhuisde keert Radja Nainggolan terug naar de club waar het voor hem allemaal begon. Alhoewel. Vorige week tegen KV Oostende moest de 33-jarige middenvelder van de Great Old na amper een handvol minuten het strijdtoneel reeds verlaten met een blessure aan de hamstring, en dus bestaan er toch stevige twijfels over zijn inzetbaarheid.

Dinsdag ging Nainggolan alvast onder de scan, maar voorlopig blijft het nog onduidelijk of de 30-voudig ex-Rode Duivel speelklaar geraakt voor de verplaatsing naar zijn ex-ploeg. De voorbije dagen trainde hij volgens Gazet van Antwerpen alleszins niet mee bij het stamnummer één, dat wil afwachten hoe zijn herstel verder verloopt. Het lijkt dus een race tegen de klok te worden om zondag van de partij te zijn, een knoop die wellicht pas in het weekend zelf wordt doorgehakt.

BALEN VOOR BEERSCHOT
Hoewel de afwezigheid van Nainggolan uiteraard vooral voor Antwerp een fikse domper zou betekenen, hoopt men ook langs de overzijde dat het voormalig jeugdproduct geen verstek hoeft te geven. "Ik zou het ergens wel jammer vinden als hij niet van de partij zou zijn", aldus voorzitter Francis Vrancken tegenover Het Laatste Nieuws. Een sportieve aderlating dus voor de een, een gemiste kans op emotioneel vlak voor de ander. Tenzij Nainggolan gewoon tijdig fit geraakt.

LEES OOK: 'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'
128

Denkt u dat Nainggolan zal spelen tegen Beerschot?

Meest recent

Bankzitter maakt statement: wissel bij Rode Duivels?

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

0
0
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

130
130
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

133
133
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

423
423
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

253
253
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

394
394
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

277
277
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

112
112
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

533
533
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

223
223
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

146
146
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

29
29
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

131
131
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

527
527
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

72
72
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

236
236
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

243
243
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

108
108
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

163
163
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

29
29
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

333
333
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

131
131
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

243
243
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

146
146

Meer sportnieuws