'Antwerp (en Beerschot) vrezen voor Nainggolan'

423 stemmen
'Antwerp (en Beerschot) vrezen voor Nainggolan'

Of het publiek nog welkom is in de tribunes zal moeten blijken, maar hoe dan ook warmt het Kiel zich op voor een daverende zondag. Hoewel Beerschot donderdag in de beker eerst nog richting Standard trekt, komt dan immers aartsrivaal Antwerp op bezoek.


De sowieso al licht ontvlambare stadsderby krijgt mogelijk zelfs een extra pigment, want voor het eerst sinds hij als tiener naar Italië verhuisde keert Radja Nainggolan terug naar de club waar het voor hem allemaal begon. Alhoewel. Vorige week tegen KV Oostende moest de 33-jarige middenvelder van de Great Old na amper een handvol minuten het strijdtoneel reeds verlaten met een blessure aan de hamstring, en dus bestaan er toch stevige twijfels over zijn inzetbaarheid.

Dinsdag ging Nainggolan alvast onder de scan, maar voorlopig blijft het nog onduidelijk of de 30-voudig ex-Rode Duivel speelklaar geraakt voor de verplaatsing naar zijn ex-ploeg. De voorbije dagen trainde hij volgens Gazet van Antwerpen alleszins niet mee bij het stamnummer één, dat wil afwachten hoe zijn herstel verder verloopt. Het lijkt dus een race tegen de klok te worden om zondag van de partij te zijn, een knoop die wellicht pas in het weekend zelf wordt doorgehakt.

BALEN VOOR BEERSCHOT
Hoewel de afwezigheid van Nainggolan uiteraard vooral voor Antwerp een fikse domper zou betekenen, hoopt men ook langs de overzijde dat het voormalig jeugdproduct geen verstek hoeft te geven. "Ik zou het ergens wel jammer vinden als hij niet van de partij zou zijn", aldus voorzitter Francis Vrancken tegenover Het Laatste Nieuws. Een sportieve aderlating dus voor de een, een gemiste kans op emotioneel vlak voor de ander. Tenzij Nainggolan gewoon tijdig fit geraakt.

LEES OOK: Antwerp heeft beet: transfer ervaren Belg is een feit

🚀

Denkt u dat Nainggolan zal spelen tegen Beerschot?

Meest recent

Bob Peeters pakt uit met nieuwe toptransfer bij SK Beveren

SK Beveren is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League na een topseizoen in de ...

10
10
Vrancken direct zwaar onder druk: “In oktober al ontslag”

Wouter Vrancken kent geen ideale start bij Hearts. De Schotse club speelde vorig seizoen ei zo na ...

18
18
Nieuw seizoen, zelfde problemen: Lavia incasseert wéér

Romeo Lavia werd gezien als één van de grootste Belgische talenten van de huidige ...

48
48
'Anderlecht is twee clubs te snel af voor Antman'

RSC Anderlecht lijkt op weg naar een volgende aanwinst. Oliver Antman zou bijna een speler zijn van ...

279
279
Toekomst Raman: blijven of vertrekken bij KV Mechelen?

Benito Raman is bezig aan een sterke voorbereiding bij KV Mechelen. De ervaren aanvaller wil dit ...

105
105
Antwerp heeft beet: transfer ervaren Belg is een feit

Royal Antwerp FC heeft vandaag eindelijk weten toe te slaan op de transfermarkt. De Great Old maakte ...

167
167
'AA Gent vreest miljoenenbod op publiekslieveling'

Gaat AA Gent een van zijn meest geliefde spelers verliezen de komende maand? Het zou zomaar kunnen. ...

223
223
'Anderlecht deelde Standard stevige transfertik uit'

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie nieuwe spelers in huis, nummer vier is onderweg. Bij ...

417
417
'Lommel SK beslist: drie transfers op til'

Lommel SK mag stilaan in gang schieten inzake nieuwe spelers. De Limburgers bleven voorlopig nog ...

67
67
'Opvolger Salah: sterspeler geeft Liverpool jawoord'

Na het een jaar geleden al lustig met miljoenen smeet, is Liverpool FC niet van plan om deze zomer ...

135
135
'Anderlecht pakt uit: 5 miljoen voor 'Club Brugge-target''

RSC Anderlecht haalde deze zomer al versterking voor de defensie en het middenveld in huis. Op de ...

1179
1179
Infantino gaat grove stap te ver: géén België op WK 2030?

Gianni Infantino blijft het bijzonder bruin bakken. De omstrenden FIFA-voorzitter flirt naar ...

1024
1024
'Grens van 300 mil doorbroken: nieuwe transferraket Spurs'

Tottenham Hotspur wil de dramatische resultaten van vorig seizoen zo snel mogelijk doorspoelen. En ...

161
161
'PSG wil De Ketelaere: Enrique slaat de deur keihard dicht'

Charles De Ketelaere wordt nadrukkelijk aan PSG gelinkt, maar achter die interesse schuilt een ...

507
507
Club Brugge haalt vierde aanwinst: één groot slachtoffer

Club Brugge haalde tot dusver een drietal aanwinsten voor de A-kern in huis. Daar lijkt eerstdaags ...

989
989
Genk voorbij magische grens: Karetsas-prijs loopt verder op

Na een transfersoap van enkele weken tijd, is dan toch een akkoord gevonden omtrent Konstaninos ...

563
563
'Antwerp compleet los: nieuwe trainer, víér versterkingen'

Antwerp FC kende een moeizaam tussenseizoen tot dusver. Door de bestuurlijke perikelen liepen alle ...

946
946
'Sibierski lang niet klaar: drie extra aanwinsten Anderlecht'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

730
730
Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

584
584
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

130
130
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

34
34
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

306
306
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

832
832
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

196
196
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

32
32

Meer sportnieuws