'Antwerp (en Beerschot) vrezen voor Nainggolan'

423 stemmen
'Antwerp (en Beerschot) vrezen voor Nainggolan'

Of het publiek nog welkom is in de tribunes zal moeten blijken, maar hoe dan ook warmt het Kiel zich op voor een daverende zondag. Hoewel Beerschot donderdag in de beker eerst nog richting Standard trekt, komt dan immers aartsrivaal Antwerp op bezoek.


De sowieso al licht ontvlambare stadsderby krijgt mogelijk zelfs een extra pigment, want voor het eerst sinds hij als tiener naar Italië verhuisde keert Radja Nainggolan terug naar de club waar het voor hem allemaal begon. Alhoewel. Vorige week tegen KV Oostende moest de 33-jarige middenvelder van de Great Old na amper een handvol minuten het strijdtoneel reeds verlaten met een blessure aan de hamstring, en dus bestaan er toch stevige twijfels over zijn inzetbaarheid.

Dinsdag ging Nainggolan alvast onder de scan, maar voorlopig blijft het nog onduidelijk of de 30-voudig ex-Rode Duivel speelklaar geraakt voor de verplaatsing naar zijn ex-ploeg. De voorbije dagen trainde hij volgens Gazet van Antwerpen alleszins niet mee bij het stamnummer één, dat wil afwachten hoe zijn herstel verder verloopt. Het lijkt dus een race tegen de klok te worden om zondag van de partij te zijn, een knoop die wellicht pas in het weekend zelf wordt doorgehakt.

BALEN VOOR BEERSCHOT
Hoewel de afwezigheid van Nainggolan uiteraard vooral voor Antwerp een fikse domper zou betekenen, hoopt men ook langs de overzijde dat het voormalig jeugdproduct geen verstek hoeft te geven. "Ik zou het ergens wel jammer vinden als hij niet van de partij zou zijn", aldus voorzitter Francis Vrancken tegenover Het Laatste Nieuws. Een sportieve aderlating dus voor de een, een gemiste kans op emotioneel vlak voor de ander. Tenzij Nainggolan gewoon tijdig fit geraakt.

LEES OOK: 'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

Denkt u dat Nainggolan zal spelen tegen Beerschot?

Meest recent

Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

14
14
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

30
30
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

7
7
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

48
48
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

45
45
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

90
90
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

72
72
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

217
217
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

26
26
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

129
129
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

83
83
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

201
201
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1089
1089
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

95
95
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

272
272
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

371
371
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

28
28
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

58
58
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

330
330
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

159
159
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

423
423
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

315
315
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

491
491
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

512
512
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

259
259

Meer sportnieuws