'Antwerp moet stevig duo lange tijd missen'

door
'Antwerp moet stevig duo lange tijd missen'

Donderdag slikte Antwerp  in Frankfurt nog een zoveelste domper, waarmee het een einde zag komen aan haar Europees avontuur. Enkele dagen later rechtte de Great Old echter de rug met een vlotte thuiszege tegen KV Oostende. Toch klaren de donkere wolken boven de Bosuil nog niet helemaal op. Voorlopig zit Brian Priske daar dan wel weer wat steviger in het zadel, nu enkel nog de competitie als doelstelling overblijft kan de Deense coach zich wellicht niet veel misstappen veroorloven.


De komende weken moet Antwerp in het zog van Union zien te blijven, zo niet valt het niet helemaal uit te sluiten dat er tijdens de winterstop nog wat gebeurt. Nochtans maakte Paul Gheysens afgelopen zomer reeds flink wat geld vrij om de kern gevoelig te versterken. Tot dusver met wisselend succes, ook omdat haast al die zomeraanwinsten - de ene weliswaar langer dan de andere - al een periode in de ziekenboeg doorbrachten. Zo ook Radja Nainggolan, nog maar sinds kort hersteld van een spierblessure die hem naar eigen zeggen normaal tot januari aan de kant had gehouden.

Dat hij zondag na een handvol minuten al naar de hamstrings tastte en vervolgens vervangen moest worden, is dan ook reden voor paniek bij Priske en co. Per slot van rekening bewees de 33-jarige middenvelder onder meer tegen Anderlecht dat hij het stamnummer één wel degelijk bij de hand kan nemen, maar nu dreigt hij toch weer een tijdje aan de kant te staan. Hoewel de eerste berichten nog hoopgevend waren, meent Gazet van Antwerpen alvast dat Nainggolan volgende week de derby tegen zijn ex-club Beerschot zal missen. Een fikse domper voor de geboren Antwerpenaar.

ZORGEN OM ENGELS
Hoe lang het vervolgens precies zal duren vooraleer Priske opnieuw een beroep kan doen op Nainggolan is vooralsnog niet geweten, maar gezien zijn voorgeschiedenis wenst Antwerp wellicht geen risico's meer te nemen. Hetzelfde geldt overigens voor Bjorn Engels, die voor de interlandbreak net eindelijk op toerental leek te geraken. Donderdag in Duitsland ontbrak de blessuregevoelige verdediger echter plots, nog volgens GvA toen nog een voorzorgsmaatregel omdat hij met "lichte hinder" kampte. Ook zondag was Engels evenwel niet van de partij. Op officieel nieuws vanuit de Bosuil blijft het wachten, maar de voortekenen lijken hier dus eveneens ongunstig.

LEES OOK: Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

Wie zal Antwerp het meest missen?

Meest recent

Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

7
7
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

11
11
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

288
288
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

38
38
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

96
96
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

75
75
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

178
178
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

82
82
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

33
33
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

89
89
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

64
64
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

30
30
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

140
140
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

267
267
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

120
120
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

359
359
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

49
49
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

208
208
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

67
67
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

294
294
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

82
82
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

431
431
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

213
213
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

500
500
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

283
283

Meer sportnieuws