'Antwerp moet stevig duo lange tijd missen'

707 stemmen
'Antwerp moet stevig duo lange tijd missen'

Donderdag slikte Antwerp  in Frankfurt nog een zoveelste domper, waarmee het een einde zag komen aan haar Europees avontuur. Enkele dagen later rechtte de Great Old echter de rug met een vlotte thuiszege tegen KV Oostende. Toch klaren de donkere wolken boven de Bosuil nog niet helemaal op. Voorlopig zit Brian Priske daar dan wel weer wat steviger in het zadel, nu enkel nog de competitie als doelstelling overblijft kan de Deense coach zich wellicht niet veel misstappen veroorloven.


De komende weken moet Antwerp in het zog van Union zien te blijven, zo niet valt het niet helemaal uit te sluiten dat er tijdens de winterstop nog wat gebeurt. Nochtans maakte Paul Gheysens afgelopen zomer reeds flink wat geld vrij om de kern gevoelig te versterken. Tot dusver met wisselend succes, ook omdat haast al die zomeraanwinsten - de ene weliswaar langer dan de andere - al een periode in de ziekenboeg doorbrachten. Zo ook Radja Nainggolan, nog maar sinds kort hersteld van een spierblessure die hem naar eigen zeggen normaal tot januari aan de kant had gehouden.

Dat hij zondag na een handvol minuten al naar de hamstrings tastte en vervolgens vervangen moest worden, is dan ook reden voor paniek bij Priske en co. Per slot van rekening bewees de 33-jarige middenvelder onder meer tegen Anderlecht dat hij het stamnummer één wel degelijk bij de hand kan nemen, maar nu dreigt hij toch weer een tijdje aan de kant te staan. Hoewel de eerste berichten nog hoopgevend waren, meent Gazet van Antwerpen alvast dat Nainggolan volgende week de derby tegen zijn ex-club Beerschot zal missen. Een fikse domper voor de geboren Antwerpenaar.

ZORGEN OM ENGELS
Hoe lang het vervolgens precies zal duren vooraleer Priske opnieuw een beroep kan doen op Nainggolan is vooralsnog niet geweten, maar gezien zijn voorgeschiedenis wenst Antwerp wellicht geen risico's meer te nemen. Hetzelfde geldt overigens voor Bjorn Engels, die voor de interlandbreak net eindelijk op toerental leek te geraken. Donderdag in Duitsland ontbrak de blessuregevoelige verdediger echter plots, nog volgens GvA toen nog een voorzorgsmaatregel omdat hij met "lichte hinder" kampte. Ook zondag was Engels evenwel niet van de partij. Op officieel nieuws vanuit de Bosuil blijft het wachten, maar de voortekenen lijken hier dus eveneens ongunstig.

LEES OOK: Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Wie zal Antwerp het meest missen?

Meest recent

'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

215
215
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

66
66
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

395
395
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

153
153
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

397
397
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

120
120
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

41
41
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

117
117
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

123
123
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

573
573
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

453
453
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

193
193
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

63
63
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

33
33
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

43
43
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

162
162
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

582
582
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

216
216
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

100
100
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

182
182
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

46
46
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

750
750
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

129
129
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

144
144
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

109
109

Meer sportnieuws