Messi compleet onderuit gehaald door controversiële journalist

door
Messi compleet onderuit gehaald door controversiële journalist

Afgelopen maandag werd in Parijs de Gouden Bal uitgereikt, en die ging voor een zevende keer in zijn carrière naar niemand minder dan Lionel Messi. Nadat hij zowat eigenhandig FC Barcelona vorig seizoen rechthield en zelfs de Copa del Rey schonk, en in de zomer hetzelfde deed met Argentinië in de Copa America, een denkbaar toch terechte overwinning voor Messi.


Niét zo volgens velen, die vonden dat de Argentijn helemaal geen recht had op eindwinst in deze verkiezing van de Ballon D’Or. Zo uitte pas nog Thibaut Courtois zijn ongenoegen. “Ik vind dat Karim Benzema hem verdiende, maar dit is altijd een vreemde award. Als je kijkt naar de toppers dit jaar, dan zie je dat ze de Copa America, het EK of de Champions League gewonnen hebben. Zo gaat het altijd. Blijkbaar tellen slechts één of twee prijzen, niet een volledig seizoen”, klonk het bij de Belgische doelman.

Ook Cristiano Ronaldo liet via een reactie op een Tweet weten niet akkoord te zijn met de verkiezing van Messi. Ook vele voetbalfans ter wereld gingen niet akkoord, zo ook de Britse journalist Piers Morgan. De man die fervent aanhanger is van Ronaldo en de controverse niet schuwt, haalde Messi immers volledig onderuit op Twitter.

"Niet eens bij de twee beste van PSG"
Morgan liet in desbetreffende Tweet meteen verstaan Messi niet te willen aanvallen, maar deed het vervolgens ontegensprekelijk tóch. “Ik wil Messi niet aanvallen, maar hij behoort niet eens tot de twee beste spelers bij PSG, laat staan in de wereld”, klonk het immers onverschrokken. Gary Lineker - met wie hij al meer dan eens in de clinch lag - zag er alvast de humor van in.

LEES OOK: Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Messi is de terechte winnaar van de Gouden Bal...

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

32
32
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

105
105
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

139
139
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

21
21
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

56
56
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

19
19
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

21
21
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

57
57
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

18
18
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

20
20
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

30
30
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

33
33
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

327
327
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

134
134
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

306
306
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

31
31
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

349
349
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

64
64
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws