Messi compleet onderuit gehaald door controversiële journalist

203 stemmen
Messi compleet onderuit gehaald door controversiële journalist

Afgelopen maandag werd in Parijs de Gouden Bal uitgereikt, en die ging voor een zevende keer in zijn carrière naar niemand minder dan Lionel Messi. Nadat hij zowat eigenhandig FC Barcelona vorig seizoen rechthield en zelfs de Copa del Rey schonk, en in de zomer hetzelfde deed met Argentinië in de Copa America, een denkbaar toch terechte overwinning voor Messi.


Niét zo volgens velen, die vonden dat de Argentijn helemaal geen recht had op eindwinst in deze verkiezing van de Ballon D’Or. Zo uitte pas nog Thibaut Courtois zijn ongenoegen. “Ik vind dat Karim Benzema hem verdiende, maar dit is altijd een vreemde award. Als je kijkt naar de toppers dit jaar, dan zie je dat ze de Copa America, het EK of de Champions League gewonnen hebben. Zo gaat het altijd. Blijkbaar tellen slechts één of twee prijzen, niet een volledig seizoen”, klonk het bij de Belgische doelman.

Ook Cristiano Ronaldo liet via een reactie op een Tweet weten niet akkoord te zijn met de verkiezing van Messi. Ook vele voetbalfans ter wereld gingen niet akkoord, zo ook de Britse journalist Piers Morgan. De man die fervent aanhanger is van Ronaldo en de controverse niet schuwt, haalde Messi immers volledig onderuit op Twitter.

"Niet eens bij de twee beste van PSG"
Morgan liet in desbetreffende Tweet meteen verstaan Messi niet te willen aanvallen, maar deed het vervolgens ontegensprekelijk tóch. “Ik wil Messi niet aanvallen, maar hij behoort niet eens tot de twee beste spelers bij PSG, laat staan in de wereld”, klonk het immers onverschrokken. Gary Lineker - met wie hij al meer dan eens in de clinch lag - zag er alvast de humor van in.

LEES OOK: Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Messi is de terechte winnaar van de Gouden Bal...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

25
25
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

27
27
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

63
63
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

99
99
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

76
76
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

104
104
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

420
420
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

244
244
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

71
71
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

387
387
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

131
131
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

783
783
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

121
121
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

90
90
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

212
212
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

396
396
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

360
360
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

597
597
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

933
933
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1050
1050
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws