Messi compleet onderuit gehaald door controversiële journalist

203 stemmen
Messi compleet onderuit gehaald door controversiële journalist

Afgelopen maandag werd in Parijs de Gouden Bal uitgereikt, en die ging voor een zevende keer in zijn carrière naar niemand minder dan Lionel Messi. Nadat hij zowat eigenhandig FC Barcelona vorig seizoen rechthield en zelfs de Copa del Rey schonk, en in de zomer hetzelfde deed met Argentinië in de Copa America, een denkbaar toch terechte overwinning voor Messi.


Niét zo volgens velen, die vonden dat de Argentijn helemaal geen recht had op eindwinst in deze verkiezing van de Ballon D’Or. Zo uitte pas nog Thibaut Courtois zijn ongenoegen. “Ik vind dat Karim Benzema hem verdiende, maar dit is altijd een vreemde award. Als je kijkt naar de toppers dit jaar, dan zie je dat ze de Copa America, het EK of de Champions League gewonnen hebben. Zo gaat het altijd. Blijkbaar tellen slechts één of twee prijzen, niet een volledig seizoen”, klonk het bij de Belgische doelman.

Ook Cristiano Ronaldo liet via een reactie op een Tweet weten niet akkoord te zijn met de verkiezing van Messi. Ook vele voetbalfans ter wereld gingen niet akkoord, zo ook de Britse journalist Piers Morgan. De man die fervent aanhanger is van Ronaldo en de controverse niet schuwt, haalde Messi immers volledig onderuit op Twitter.

"Niet eens bij de twee beste van PSG"
Morgan liet in desbetreffende Tweet meteen verstaan Messi niet te willen aanvallen, maar deed het vervolgens ontegensprekelijk tóch. “Ik wil Messi niet aanvallen, maar hij behoort niet eens tot de twee beste spelers bij PSG, laat staan in de wereld”, klonk het immers onverschrokken. Gary Lineker - met wie hij al meer dan eens in de clinch lag - zag er alvast de humor van in.

LEES OOK: MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Messi is de terechte winnaar van de Gouden Bal...

Meest recent

Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

0
0
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

10
10
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

19
19
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

122
122
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

52
52
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

103
103
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

298
298
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

89
89
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

247
247
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

379
379
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

239
239
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

718
718
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

355
355
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

269
269
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

284
284
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

73
73
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

549
549
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

289
289
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

271
271
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

330
330
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1272
1272
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

576
576
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106

Meer sportnieuws