Clement roept recidivist Lang opnieuw tot de orde

door
Clement roept recidivist Lang opnieuw tot de orde

Club Brugge won – weliswaar ditmaal na strafschoppen – voor een tweede keer in vier dagen op het veld van Racing Genk. Zo bekert Blauw-Zwart ook verder, en dat heeft het te danken aan zijn strafschopnemers, die een feilloze reeks neerzetten met vijf op vijf. Simon Mignolet pakte de eerste penalty van Genk, waardoor Noa Lang zich tot matchwinnaar kon kronen.


Iets wat de Nederlander zichtbaar deugd deed. Zo begon hij als een gek rond te rennen nadat hij zijn beslissende strafschop tegen de touwen zag belandden. Volgens analist Franky van Der Elst maakte Lang daarbij ook opnieuw hetzelfde gebaar als afgelopen weekend, met het vingertje op de mond. Een beeld dat evenwel niet goed te zien was in de live-uitzending.

Een uitzinnige Lang dus, iets wat Philippe Clement ook in de gaten had. Zo zagen de analisten van Sporza de Club-coach de Nederlandse recidivist immers tot de orde roepen. De flankspeler eiste namelijk alle aandacht op, waarbij hij nog maar weinig oog had voor zijn ploegmaats. Iets wat bij Clement niet goed viel, waarna hij zijn sterkhouder dan ook richting ploegmaats stuurde, die voor het vak van uitfans de kwalificatie vierden.

“Ik zag het in zijn ogen”
Toch weer een overbodige actie dus van Lang, die zich zo heel wat te vermijden commentaar op de hals haalt. Het valt te bedenken dat Clement nog een hartig woordje met hem zal spreken, maar in tussentijd stak hij Lang ook een pluim op de hoed. “Hij trapte dan toch de beslissende penalty binnen. Hij stond als vijfde op mijn lijstje. Ik zag het in zijn ogen dat hij er klaar voor was”, klonk het immers.

LEES OOK: Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Een echte baas die Noa Lang?

Meest recent

Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

4
4
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

32
32
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

207
207
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

54
54
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

83
83
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

253
253
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

304
304
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

809
809
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

230
230
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

96
96
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

87
87
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

157
157
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

250
250
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

129
129
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

106
106
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

397
397
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

323
323
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

366
366
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

66
66
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

213
213
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

250
250
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

352
352
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

73
73

Meer sportnieuws