Clement roept recidivist Lang opnieuw tot de orde

door
Clement roept recidivist Lang opnieuw tot de orde

Club Brugge won – weliswaar ditmaal na strafschoppen – voor een tweede keer in vier dagen op het veld van Racing Genk. Zo bekert Blauw-Zwart ook verder, en dat heeft het te danken aan zijn strafschopnemers, die een feilloze reeks neerzetten met vijf op vijf. Simon Mignolet pakte de eerste penalty van Genk, waardoor Noa Lang zich tot matchwinnaar kon kronen.


Iets wat de Nederlander zichtbaar deugd deed. Zo begon hij als een gek rond te rennen nadat hij zijn beslissende strafschop tegen de touwen zag belandden. Volgens analist Franky van Der Elst maakte Lang daarbij ook opnieuw hetzelfde gebaar als afgelopen weekend, met het vingertje op de mond. Een beeld dat evenwel niet goed te zien was in de live-uitzending.

Een uitzinnige Lang dus, iets wat Philippe Clement ook in de gaten had. Zo zagen de analisten van Sporza de Club-coach de Nederlandse recidivist immers tot de orde roepen. De flankspeler eiste namelijk alle aandacht op, waarbij hij nog maar weinig oog had voor zijn ploegmaats. Iets wat bij Clement niet goed viel, waarna hij zijn sterkhouder dan ook richting ploegmaats stuurde, die voor het vak van uitfans de kwalificatie vierden.

“Ik zag het in zijn ogen”
Toch weer een overbodige actie dus van Lang, die zich zo heel wat te vermijden commentaar op de hals haalt. Het valt te bedenken dat Clement nog een hartig woordje met hem zal spreken, maar in tussentijd stak hij Lang ook een pluim op de hoed. “Hij trapte dan toch de beslissende penalty binnen. Hij stond als vijfde op mijn lijstje. Ik zag het in zijn ogen dat hij er klaar voor was”, klonk het immers.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Een echte baas die Noa Lang?

Meest recent

AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

2
2
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

35
35
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

28
28
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

78
78
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

45
45
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

50
50
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

34
34
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

79
79
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

149
149
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

44
44
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

347
347
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

60
60
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

216
216
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

81
81
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

108
108
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

92
92
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

66
66
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

355
355
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

321
321
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

292
292
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

63
63
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

72
72
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

62
62

Meer sportnieuws