Clement roept recidivist Lang opnieuw tot de orde

door
Clement roept recidivist Lang opnieuw tot de orde

Club Brugge won – weliswaar ditmaal na strafschoppen – voor een tweede keer in vier dagen op het veld van Racing Genk. Zo bekert Blauw-Zwart ook verder, en dat heeft het te danken aan zijn strafschopnemers, die een feilloze reeks neerzetten met vijf op vijf. Simon Mignolet pakte de eerste penalty van Genk, waardoor Noa Lang zich tot matchwinnaar kon kronen.


Iets wat de Nederlander zichtbaar deugd deed. Zo begon hij als een gek rond te rennen nadat hij zijn beslissende strafschop tegen de touwen zag belandden. Volgens analist Franky van Der Elst maakte Lang daarbij ook opnieuw hetzelfde gebaar als afgelopen weekend, met het vingertje op de mond. Een beeld dat evenwel niet goed te zien was in de live-uitzending.

Een uitzinnige Lang dus, iets wat Philippe Clement ook in de gaten had. Zo zagen de analisten van Sporza de Club-coach de Nederlandse recidivist immers tot de orde roepen. De flankspeler eiste namelijk alle aandacht op, waarbij hij nog maar weinig oog had voor zijn ploegmaats. Iets wat bij Clement niet goed viel, waarna hij zijn sterkhouder dan ook richting ploegmaats stuurde, die voor het vak van uitfans de kwalificatie vierden.

“Ik zag het in zijn ogen”
Toch weer een overbodige actie dus van Lang, die zich zo heel wat te vermijden commentaar op de hals haalt. Het valt te bedenken dat Clement nog een hartig woordje met hem zal spreken, maar in tussentijd stak hij Lang ook een pluim op de hoed. “Hij trapte dan toch de beslissende penalty binnen. Hij stond als vijfde op mijn lijstje. Ik zag het in zijn ogen dat hij er klaar voor was”, klonk het immers.

LEES OOK: Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Een echte baas die Noa Lang?

Meest recent

Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

9
9
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

88
88
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

123
123
Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

459
459
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

124
124
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

173
173
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

168
168
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

81
81
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

102
102
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

112
112
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

587
587
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

125
125
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

74
74
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

61
61
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

285
285
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

1162
1162
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

74
74
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

863
863
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

176
176
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

209
209
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

68
68
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

387
387
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

214
214
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

670
670
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

115
115

Meer sportnieuws