'Leegloop bij Standard, ex-speler weigert terug te keren'

door
'Leegloop bij Standard, ex-speler weigert terug te keren'

Standard verkocht Hugo Siquet voor ongeveer 5 miljoen euro aan Freiburg. De Rouches kunnen dat geld zeer goed gebruiken, want het kent de nodige financiële problemen. Is er een leegloop in de maak?


Siquet kan Standard volgens La Dernière Heure ongeveer 7 miljoen euro opleveren. De club nam bonussen op in de deal en bedong ook een doorverkooppercentage van 10-15%. Volgens de Waalse krant bestaat de kans dat Standard in januari nog een aantal sterkhouders van de hand zal doen. De club heeft het geld immers nodig. 

Gojko Cimirot, Samuel Bastien en Kostas Laifis zijn jongens die al even in Luik spelen en er is een mogelijkheid dat er een transfer volgt. Ze zullen niet gelijktijdig vertrekken, maar de Rouches hebben nu eenmaal niet de mogelijkheid om veel mooie aanbiedingen te weigeren. Standard bekijkt ook de situaties van Nathan Ngoy, Damjan Pavlovic en Ameen-Al Dakhil. Mogelijk wordt één van hen uitgeleend. 

TERUGKEER VOJVODA

De Waalse club gaat zich ook moeten versterken. Volgens HLN polste Standard bij Torino alvast naar een mogelijke kans om Mergim Vojvoda terug te halen. De ex-speler van de Rouches komt er weinig aan spelen toe, maar Torino en Vojvoda zien een transfer niet zitten. Hij blijft in Turijn. Trainer Luka Elsner liet al weten dat er een linksbuiten bij moet en voor andere versterkingen is het afwachten op vertrekkers. Aangezien Siquet de club verlaat, zal er ook een rechtsachter moeten worden gehaald. Tibo Persyn van Club Brugge wordt weer genoemd, maar dat lijkt een moeilijk dossier te worden.

LEES OOK: Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

🚀

Gaat Standard verzwakt uit de mercato komen?

Meest recent

‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

3
3
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

11
11
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

63
63
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

43
43
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

34
34
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

53
53
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

248
248
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

28
28
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

128
128
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

35
35
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

38
38
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

112
112
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

237
237
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

305
305
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

193
193
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

119
119
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

48
48
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

225
225
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

74
74
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

58
58
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

87
87
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

121
121

Meer sportnieuws