'Leegloop bij Standard, ex-speler weigert terug te keren'

580
'Leegloop bij Standard, ex-speler weigert terug te keren'

Standard verkocht Hugo Siquet voor ongeveer 5 miljoen euro aan Freiburg. De Rouches kunnen dat geld zeer goed gebruiken, want het kent de nodige financiële problemen. Is er een leegloop in de maak?


Siquet kan Standard volgens La Dernière Heure ongeveer 7 miljoen euro opleveren. De club nam bonussen op in de deal en bedong ook een doorverkooppercentage van 10-15%. Volgens de Waalse krant bestaat de kans dat Standard in januari nog een aantal sterkhouders van de hand zal doen. De club heeft het geld immers nodig. 

Gojko Cimirot, Samuel Bastien en Kostas Laifis zijn jongens die al even in Luik spelen en er is een mogelijkheid dat er een transfer volgt. Ze zullen niet gelijktijdig vertrekken, maar de Rouches hebben nu eenmaal niet de mogelijkheid om veel mooie aanbiedingen te weigeren. Standard bekijkt ook de situaties van Nathan Ngoy, Damjan Pavlovic en Ameen-Al Dakhil. Mogelijk wordt één van hen uitgeleend. 

TERUGKEER VOJVODA

De Waalse club gaat zich ook moeten versterken. Volgens HLN polste Standard bij Torino alvast naar een mogelijke kans om Mergim Vojvoda terug te halen. De ex-speler van de Rouches komt er weinig aan spelen toe, maar Torino en Vojvoda zien een transfer niet zitten. Hij blijft in Turijn. Trainer Luka Elsner liet al weten dat er een linksbuiten bij moet en voor andere versterkingen is het afwachten op vertrekkers. Aangezien Siquet de club verlaat, zal er ook een rechtsachter moeten worden gehaald. Tibo Persyn van Club Brugge wordt weer genoemd, maar dat lijkt een moeilijk dossier te worden.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Gaat Standard verzwakt uit de mercato komen?

Meest recent

Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

5
5
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

38
38
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

23
23
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

25
25
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

13
13
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

140
140
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

50
50
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

98
98
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

69
69
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

91
91
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

307
307
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

55
55
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

63
63
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

310
310
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

282
282
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

228
228
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

177
177
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

205
205
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

130
130
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

152
152

Meer sportnieuws