'Leegloop bij Standard, ex-speler weigert terug te keren'

door
'Leegloop bij Standard, ex-speler weigert terug te keren'

Standard verkocht Hugo Siquet voor ongeveer 5 miljoen euro aan Freiburg. De Rouches kunnen dat geld zeer goed gebruiken, want het kent de nodige financiële problemen. Is er een leegloop in de maak?


Siquet kan Standard volgens La Dernière Heure ongeveer 7 miljoen euro opleveren. De club nam bonussen op in de deal en bedong ook een doorverkooppercentage van 10-15%. Volgens de Waalse krant bestaat de kans dat Standard in januari nog een aantal sterkhouders van de hand zal doen. De club heeft het geld immers nodig. 

Gojko Cimirot, Samuel Bastien en Kostas Laifis zijn jongens die al even in Luik spelen en er is een mogelijkheid dat er een transfer volgt. Ze zullen niet gelijktijdig vertrekken, maar de Rouches hebben nu eenmaal niet de mogelijkheid om veel mooie aanbiedingen te weigeren. Standard bekijkt ook de situaties van Nathan Ngoy, Damjan Pavlovic en Ameen-Al Dakhil. Mogelijk wordt één van hen uitgeleend. 

TERUGKEER VOJVODA

De Waalse club gaat zich ook moeten versterken. Volgens HLN polste Standard bij Torino alvast naar een mogelijke kans om Mergim Vojvoda terug te halen. De ex-speler van de Rouches komt er weinig aan spelen toe, maar Torino en Vojvoda zien een transfer niet zitten. Hij blijft in Turijn. Trainer Luka Elsner liet al weten dat er een linksbuiten bij moet en voor andere versterkingen is het afwachten op vertrekkers. Aangezien Siquet de club verlaat, zal er ook een rechtsachter moeten worden gehaald. Tibo Persyn van Club Brugge wordt weer genoemd, maar dat lijkt een moeilijk dossier te worden.

LEES OOK: Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Gaat Standard verzwakt uit de mercato komen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

74
74
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

18
18
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

85
85
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

66
66
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

119
119
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

267
267
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

510
510
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

373
373
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

270
270
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

371
371
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

644
644
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

131
131
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

135
135
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

51
51
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

25
25
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

50
50
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

70
70
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

160
160
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

110
110
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

344
344
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

246
246
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

43
43
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

251
251
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

66
66
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

217
217

Meer sportnieuws