Club Brugge maakt fors statement: "Mentaal enorm sterk"

door
Club Brugge maakt fors statement:

Club Brugge heeft de sluimerende crisis op enkele dagen tijd helemaal van zich afgespeeld. Blauw-Zwart behaalde woensdagavond een plaats in de kwartfinales van de Croky Cup door KRC Genk opnieuw over de knie te leggen. Een spectaculaire strijd werd uiteindelijk beslist na strafschoppen.


De Bruggelingen konden dus voor de tweede keer op nog geen week tijd een gigantische tik uitdelen aan één van zijn grootste concurrenten. Al moet gezegd dat Club niet zo'n grootse wedstrijd speelde. Over het algemeen was Racing de betere ploeg. Maar de West-Vlamingen hadden een reddende engel in de vorm van Charles De Ketelaere, het jeugdproduct scoorde twee belangrijke kopbaldoelpunten. Bovendien toonden de mannen van coach Philippe Clement een pak veerkracht.

Ook Brandon Mechele zag zijn ploeg vooral op mentaal vlak uitblinken. "We speelden niet zo goed als afgelopen zondag, maar we zijn blijven vechten", klonk het op de clubwebstek. "Mentaal hebben we ons vandaag weer enorm sterk getoond. Het was niet altijd met mooi voetbal. De afgelopen weken werd ons een gebrek aan mentaliteit verweten, maar de laatste twee matchen hebben we getoond dat we het kunnen. Nu moeten we hier verder op bouwen de komende wedstrijden."

ZWAAR SCHEMA
Voor Club wordt het nu vooral zaak om zo snel mogelijk te recupereren. Zaterdag wacht alweer een verplaatsing naar Seraing en dinsdag is er de bepalende slotspeeldag in de Champions League. "We zijn nu nog in de running voor verschillende doelen, we willen die dubbel proberen halen. De wedstrijd van afgelopen zondag was fysiek zwaar met tien waardoor het vandaag ook moeilijker was, maar we waren er klaar voor", aldus Mechele.

LEES OOK: Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club blijft de topfavoriet voor de titel ...

Meest recent

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

0
0
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

43
43
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

110
110
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

138
138
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

143
143
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

45
45
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

130
130
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

204
204
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

48
48
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

103
103
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

164
164
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

138
138
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

119
119
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

39
39
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

75
75
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

76
76
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

282
282
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

31
31
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

163
163
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

561
561
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

135
135
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

226
226
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

130
130

Meer sportnieuws