Fenomeen Dennis kan Chelsea niet stoppen, top 3 blijft foutloos

door
Fenomeen Dennis kan Chelsea niet stoppen, top 3 blijft foutloos

In de Premier League heeft de top 3 van het klassement woensdagavond geen steken laten vallen. Leider Chelsea FC had wel de nodige moeite om zich voorbij het Watford van sensatie Emmanuel Dennis te knokken. Manchester City had eveneens geen overschot tegen Aston Villa, terwijl Liverpool stadsgenoot Everton door de gehaktmolen draaide.


In de Merseyside-derby was de hoofdrol andermaal weggelegd voor Mohamed Salah. De Egyptische superster staat dit seizoen op een buitengewoon niveau te voetballen en trok die lijn woensdag gewoon door. Nadat Jordan Henderson de score al snel had geopend, legde Salah de wedstrijd na een counter in de beslissende plooi. In de tweede helft zou hij ook zijn 13de competitietreffer van het seizoen maken. Liverpool haalde het uiteindelijk met 1-4 op Goodison Park.

Dan had leider Chelsea het veel moeilijker op het veld van Watford. De Blues waren nochtans op voorsprong gekomen via Mason Mount. Maar vlak voor rust maakte Dennis er 1-1 van. De Nigeriaan, die afgelopen zomer voor een beperkte som vertrok bij Club Brugge, scoorde alweer voor de derde competitiewedstrijd op rij. Toch trok de ploeg van coach Thomas Tuchel de drie punten over de streep: Hakim Ziyech zorgde voor de beslissende 1-2.

OOK CITY FOUTLOOS
Man City tot slot, kon tegen Aston Villa nog geen beroep doen op Kevin De Bruyne. Desondanks pakten de mannen van Pep Guardiola de volle buit. Ruben Dias scoorde na een klein halfuur de openingstreffer. En Bernardo Silva leek de partij nog voor rust op slot te doen. Via Ollie Watkins bracht Villa de spanning weliswaar terug, maar verder dan de aansluitingstreffer geraakte de thuisploeg niet.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

27
27
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

21
21
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

62
62
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

347
347
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

57
57
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

137
137
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

32
32
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

126
126
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

66
66
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

110
110
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

250
250
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

253
253
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

113
113
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

280
280
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

204
204
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

234
234
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

758
758
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

244
244
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

649
649
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

120
120
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

82
82
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

150
150
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

71
71
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

100
100
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

491
491

Meer sportnieuws