Fenomeen Dennis kan Chelsea niet stoppen, top 3 blijft foutloos

door
Fenomeen Dennis kan Chelsea niet stoppen, top 3 blijft foutloos

In de Premier League heeft de top 3 van het klassement woensdagavond geen steken laten vallen. Leider Chelsea FC had wel de nodige moeite om zich voorbij het Watford van sensatie Emmanuel Dennis te knokken. Manchester City had eveneens geen overschot tegen Aston Villa, terwijl Liverpool stadsgenoot Everton door de gehaktmolen draaide.


In de Merseyside-derby was de hoofdrol andermaal weggelegd voor Mohamed Salah. De Egyptische superster staat dit seizoen op een buitengewoon niveau te voetballen en trok die lijn woensdag gewoon door. Nadat Jordan Henderson de score al snel had geopend, legde Salah de wedstrijd na een counter in de beslissende plooi. In de tweede helft zou hij ook zijn 13de competitietreffer van het seizoen maken. Liverpool haalde het uiteindelijk met 1-4 op Goodison Park.

Dan had leider Chelsea het veel moeilijker op het veld van Watford. De Blues waren nochtans op voorsprong gekomen via Mason Mount. Maar vlak voor rust maakte Dennis er 1-1 van. De Nigeriaan, die afgelopen zomer voor een beperkte som vertrok bij Club Brugge, scoorde alweer voor de derde competitiewedstrijd op rij. Toch trok de ploeg van coach Thomas Tuchel de drie punten over de streep: Hakim Ziyech zorgde voor de beslissende 1-2.

OOK CITY FOUTLOOS
Man City tot slot, kon tegen Aston Villa nog geen beroep doen op Kevin De Bruyne. Desondanks pakten de mannen van Pep Guardiola de volle buit. Ruben Dias scoorde na een klein halfuur de openingstreffer. En Bernardo Silva leek de partij nog voor rust op slot te doen. Via Ollie Watkins bracht Villa de spanning weliswaar terug, maar verder dan de aansluitingstreffer geraakte de thuisploeg niet.

LEES OOK: Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

1
1
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

20
20
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

68
68
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

71
71
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

33
33
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

73
73
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

149
149
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

36
36
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

54
54
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

33
33
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

132
132
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

261
261
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

73
73
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

41
41
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

172
172
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

240
240
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

188
188
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

344
344
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

586
586
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

219
219
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

302
302
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

420
420

Meer sportnieuws