Fenomeen Dennis kan Chelsea niet stoppen, top 3 blijft foutloos

door
Fenomeen Dennis kan Chelsea niet stoppen, top 3 blijft foutloos

In de Premier League heeft de top 3 van het klassement woensdagavond geen steken laten vallen. Leider Chelsea FC had wel de nodige moeite om zich voorbij het Watford van sensatie Emmanuel Dennis te knokken. Manchester City had eveneens geen overschot tegen Aston Villa, terwijl Liverpool stadsgenoot Everton door de gehaktmolen draaide.


In de Merseyside-derby was de hoofdrol andermaal weggelegd voor Mohamed Salah. De Egyptische superster staat dit seizoen op een buitengewoon niveau te voetballen en trok die lijn woensdag gewoon door. Nadat Jordan Henderson de score al snel had geopend, legde Salah de wedstrijd na een counter in de beslissende plooi. In de tweede helft zou hij ook zijn 13de competitietreffer van het seizoen maken. Liverpool haalde het uiteindelijk met 1-4 op Goodison Park.

Dan had leider Chelsea het veel moeilijker op het veld van Watford. De Blues waren nochtans op voorsprong gekomen via Mason Mount. Maar vlak voor rust maakte Dennis er 1-1 van. De Nigeriaan, die afgelopen zomer voor een beperkte som vertrok bij Club Brugge, scoorde alweer voor de derde competitiewedstrijd op rij. Toch trok de ploeg van coach Thomas Tuchel de drie punten over de streep: Hakim Ziyech zorgde voor de beslissende 1-2.

OOK CITY FOUTLOOS
Man City tot slot, kon tegen Aston Villa nog geen beroep doen op Kevin De Bruyne. Desondanks pakten de mannen van Pep Guardiola de volle buit. Ruben Dias scoorde na een klein halfuur de openingstreffer. En Bernardo Silva leek de partij nog voor rust op slot te doen. Via Ollie Watkins bracht Villa de spanning weliswaar terug, maar verder dan de aansluitingstreffer geraakte de thuisploeg niet.

LEES OOK: Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

59
59
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

89
89
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

60
60
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

174
174
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

86
86
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

244
244
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

197
197
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

50
50
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

397
397
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

73
73
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

632
632
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

488
488
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

530
530
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

638
638
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

445
445
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

347
347
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

198
198
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

523
523
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

719
719
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

159
159
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

503
503
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

486
486
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

629
629
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

251
251
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

156
156

Meer sportnieuws