'Ronaldo niet te spreken na Ballon d'Or Messi'

door
'Ronaldo niet te spreken na Ballon d'Or Messi'

Lionel Messi werd maandagavond beloond met de Ballon d'Or, de trofee voor beste voetballer van het voorbije kalenderjaar. Het was alweer de zevende keer dat de Argentijnse grootmeester met deze prijs aan de haal ging. Maar zelden kwam er zoveel kritiek op zijn overwinning in de verkiezing.


In de eerste helft van 2021 was Messi weliswaar uitstekend, met onder meer de eindzege in de Copa del Rey en de Copa America. Maar in het tweede deel van het kalenderjaar bleef hij ver onder zijn gewenste niveau. Runner-up Robert Lewandowski presteert dan weer al twee volle jaren op een waanzinnig niveau. Er werden dan ook heel wat bedenkingen geplaatst bij de overwinning van Messi. Ook zijn eeuwige rivaal Cristiano Ronaldo was blijkbaar niet tevreden met de uitslag.

Op één van zijn fan-accounts op Instagram werd namelijk een kritische post geplaatst over de uitslag van de Ballon d'Or. "Als Cristiano de Gouden Bal wil winnen, moet hij 300% onbetwistbaar zijn. Anders vinden ze wel een manier om hem de prijs af te pakken. Bij Messi is het het tegenovergestelde. Hij kan een onopvallend seizoen spelen en toch nog winnen. Dit is diefstal. Een schande", klonk het onder meer. Die bewuste post werd vervolgens geliket door het officiële account van CR7.

'FACTOS'
Ronaldo zette er ook een reactie bij. "Feiten", waar hij ook een emoticon van een duimpje en starende ogen. Of de Portugees deze reactie zelf plaatste valt te betwijfelen. Zijn account wordt ongetwijfeld beheerd door een social media-manager. Maar dat de reactie, die inmiddels werd opgepikt door heel wat traditionele media, niet meteen verwijderd werd is wel veelzeggend. CR7 werd zelf overigens zesde in de verkiezing, zijn laagste notering in vele jaren tijd.

LEES OOK: 'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Ronaldo verdiende een hogere notering ...

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

40
40
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

87
87
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

67
67
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

172
172
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

216
216
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

64
64
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

327
327
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

120
120
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

781
781
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

167
167
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

687
687
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

188
188
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

592
592
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

572
572
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

178
178
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws