'Ronaldo niet te spreken na Ballon d'Or Messi'

189
'Ronaldo niet te spreken na Ballon d'Or Messi'

Lionel Messi werd maandagavond beloond met de Ballon d'Or, de trofee voor beste voetballer van het voorbije kalenderjaar. Het was alweer de zevende keer dat de Argentijnse grootmeester met deze prijs aan de haal ging. Maar zelden kwam er zoveel kritiek op zijn overwinning in de verkiezing.


In de eerste helft van 2021 was Messi weliswaar uitstekend, met onder meer de eindzege in de Copa del Rey en de Copa America. Maar in het tweede deel van het kalenderjaar bleef hij ver onder zijn gewenste niveau. Runner-up Robert Lewandowski presteert dan weer al twee volle jaren op een waanzinnig niveau. Er werden dan ook heel wat bedenkingen geplaatst bij de overwinning van Messi. Ook zijn eeuwige rivaal Cristiano Ronaldo was blijkbaar niet tevreden met de uitslag.

Op één van zijn fan-accounts op Instagram werd namelijk een kritische post geplaatst over de uitslag van de Ballon d'Or. "Als Cristiano de Gouden Bal wil winnen, moet hij 300% onbetwistbaar zijn. Anders vinden ze wel een manier om hem de prijs af te pakken. Bij Messi is het het tegenovergestelde. Hij kan een onopvallend seizoen spelen en toch nog winnen. Dit is diefstal. Een schande", klonk het onder meer. Die bewuste post werd vervolgens geliket door het officiële account van CR7.

'FACTOS'
Ronaldo zette er ook een reactie bij. "Feiten", waar hij ook een emoticon van een duimpje en starende ogen. Of de Portugees deze reactie zelf plaatste valt te betwijfelen. Zijn account wordt ongetwijfeld beheerd door een social media-manager. Maar dat de reactie, die inmiddels werd opgepikt door heel wat traditionele media, niet meteen verwijderd werd is wel veelzeggend. CR7 werd zelf overigens zesde in de verkiezing, zijn laagste notering in vele jaren tijd.

LEES OOK: Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Ronaldo verdiende een hogere notering ...

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

58
58
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

68
68
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

140
140
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

110
110
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

149
149
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

243
243
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

120
120
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

136
136
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

127
127
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

112
112
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

39
39
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

188
188
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

119
119
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

69
69
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

30
30
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

298
298
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

82
82
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

129
129
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

109
109
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

114
114
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

118
118
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

350
350

Meer sportnieuws