Hattrick nekt Zulte Waregem, zuur einde voor Westerlo

door
Hattrick nekt Zulte Waregem, zuur einde voor Westerlo

In de Croky Cup worden woensdagavond het merendeel van de 1/8ste finales afgewerkt. In navolging van RSC Anderlecht heeft ook KAS Eupen zich geplaatst voor de kwartfinales na verlengingen tegen Zulte Waregem. Westerlo, dat in de vorige ronde nog Antwerp uitschakelde, gaf in de slotminuten alles uit handen tegen OH Leuven.


EUPEN - ZULTE WAREGEM: 3-2 (n.v.)
Rekening houdend met de verre verplaatsing van de West-Vlamingen, begonnen beide ploegen er om 18u al aan. En dat vroege aanvangsuur leek vooral de bezoekers te inspireren. Kutesa liet de openingstreffer eerst nog onbegrijpelijk liggen, maar niet veel later zorgde Gano dan toch voor de 0-1. Vervolgens nam Eupen het laken over, maar dankzij de tweede treffer kon Essevee op een comfortabele voorsprong gaan rusten.

Al bleek 'comfortabel' een relatief begrip. Zulte Waregem liet tot twee keer toe de kans op de 0-3 liggen en kreeg vervolgens het deksel op de neus. Prevljak profiteerde tot twee keer toe van een minder moment bij Bossut en zo kwamen de bordjes weer in evenwicht. Verlengingen moesten dus een winnaar aanduiden en daarin trapte Prevljak de Panda's met zijn derde van de avond naar de kwartfinales.

WESTERLO - OH LEUVEN: 2-3
De leider in 1B had in de vorige ronde dus al de scalp van Antwerp veroverd en ging thuis op zoek naar een tweede stunt. Na 17 minuten nam de partij echter een bijzondere wending. Wegens een venijnig opstootje kregen Mabea en Mercier allebei rood van scheidsrechter Smet. Beide teams moesten dus met een mannetje minder verder. Westerlo ging daar het best mee om: Remmer zette met een fraai doelpunt de 1-0-ruststand op het bord.

OHL liet zich echter niet zomaar doen. Na enkele goede kansen aan beide zijden, maakte man in vorm De Norre er weer 1-1 van. Niet veel later kon het thuispubliek echter opnieuw juichen dankzij Bernat. Zijn ploegmaat Foster liet het vervolgens na om de wedstrijd op slot te doen en dus kregen we een spannende slotfase. Daarin liep het helemaal fout voor Westerlo.

Zo maakte Schrijvers alsnog gelijk en diep in de extra tijd diende Maertens de Kemphanen de doodsteek toe. Het bekersprookje van Westerlo zit er dus op, de ploeg van coach De Roeck kan zich volledig gaan toeleggen op de titelstrijd in 1B.

LEES OOK: Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Westerlo hoort thuis in 1A ...

Meest recent

Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

74
74
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

33
33
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

28
28
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

63
63
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

179
179
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

129
129
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

56
56
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

113
113
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

100
100
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

49
49
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

558
558
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

681
681
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

390
390
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

125
125
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

38
38
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

648
648
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

554
554
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

224
224
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

256
256
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

669
669
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

362
362
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

568
568
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

154
154
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

44
44

Meer sportnieuws