‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

door
‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

Manchester United begint straks aan een nieuw tijdperk, want het stelde Ralf Rangnick aan als nieuwe trainer. De Duitser blijft in die functie slechts tot het einde van het seizoen aan, maar zal daarna wel nog twee jaar aan de club verbonden blijven als adviseur. Hij zal dus nog steeds een vinger in de pap hebben en ongetwijfeld ook zijn stempel drukken op het transferbeleid.


Daarvoor lijkt Rangnick van plan om zijn oude connecties uit het Red Bull-netwerk aan te spreken. Hij was van 2012 tot 2020 actief bij het concern als trainer van RB Leipzig en technisch directeur van de verscheidene clubs die de energiedrankengigant in handen heeft. Eerder raakte al bekend dat hij Amadou Haidara, middenvelder van RB Leipzig, naar Old Trafford wil halen. Maar daar zal het niet bij blijven.

Christian Falk, de chef voetbal van BILD, stelt immers dat Rangnick ook Timo Werner en Christopher Nkunku aan boord wil halen. Vooral een transfer van die eerste zou opmerkelijk zijn, want de Duitse aanvaller speelt momenteel voor concurrent Chelsea. Daar komt hij echter niet altijd aan de bak. Rangnick haalde Werner destijds van Stuttgart naar Leipzig en heeft ook goede banden met Chelsea-trainer Tuchel, waardoor een transfer niet onmogelijk lijkt.

NKUNKU
Maar ook Nkunku staat dus op het lijstje van Rangnick. Hij wou de 24-jarige Fransman al in 2018 van PSG naar RB Leipzig halen, maar die zou de overstap pas een jaar later maken. Inmiddels is Nkunku uitgegroeid tot één van de sensaties van de Bundesliga en ook in de Champions League blinkt hij dit seizoen uit. Hij was in 20 matchen al goed voor dertien goals en negen assists en dus trekken ook heel wat andere Europese grootmachten aan zijn mouw.


LEES OOK: 'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Zouden dat goede transfers zijn voor Man Utd?

Meest recent

'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

0
0
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

51
51
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

103
103
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

67
67
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

132
132
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

76
76
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

123
123
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

42
42
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

83
83
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

241
241
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

59
59
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

254
254
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

228
228
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

117
117
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

309
309
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

57
57
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

140
140
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

289
289
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

371
371
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

143
143
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

83
83
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

65
65
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

78
78
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

187
187

Meer sportnieuws