‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

door
‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

Manchester United begint straks aan een nieuw tijdperk, want het stelde Ralf Rangnick aan als nieuwe trainer. De Duitser blijft in die functie slechts tot het einde van het seizoen aan, maar zal daarna wel nog twee jaar aan de club verbonden blijven als adviseur. Hij zal dus nog steeds een vinger in de pap hebben en ongetwijfeld ook zijn stempel drukken op het transferbeleid.


Daarvoor lijkt Rangnick van plan om zijn oude connecties uit het Red Bull-netwerk aan te spreken. Hij was van 2012 tot 2020 actief bij het concern als trainer van RB Leipzig en technisch directeur van de verscheidene clubs die de energiedrankengigant in handen heeft. Eerder raakte al bekend dat hij Amadou Haidara, middenvelder van RB Leipzig, naar Old Trafford wil halen. Maar daar zal het niet bij blijven.

Christian Falk, de chef voetbal van BILD, stelt immers dat Rangnick ook Timo Werner en Christopher Nkunku aan boord wil halen. Vooral een transfer van die eerste zou opmerkelijk zijn, want de Duitse aanvaller speelt momenteel voor concurrent Chelsea. Daar komt hij echter niet altijd aan de bak. Rangnick haalde Werner destijds van Stuttgart naar Leipzig en heeft ook goede banden met Chelsea-trainer Tuchel, waardoor een transfer niet onmogelijk lijkt.

NKUNKU
Maar ook Nkunku staat dus op het lijstje van Rangnick. Hij wou de 24-jarige Fransman al in 2018 van PSG naar RB Leipzig halen, maar die zou de overstap pas een jaar later maken. Inmiddels is Nkunku uitgegroeid tot één van de sensaties van de Bundesliga en ook in de Champions League blinkt hij dit seizoen uit. Hij was in 20 matchen al goed voor dertien goals en negen assists en dus trekken ook heel wat andere Europese grootmachten aan zijn mouw.


LEES OOK: 'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Zouden dat goede transfers zijn voor Man Utd?

Meest recent

Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

12
12
Anderlecht houdt hart vast: Taravel houdt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

34
34
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

15
15
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

46
46
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

119
119
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

108
108
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

212
212
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

417
417
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

139
139
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

43
43
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

246
246
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

345
345
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

349
349
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

216
216
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

137
137
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

343
343
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

124
124
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

48
48
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

94
94
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

420
420
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

373
373
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36

Meer sportnieuws