‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

door
‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

Manchester United begint straks aan een nieuw tijdperk, want het stelde Ralf Rangnick aan als nieuwe trainer. De Duitser blijft in die functie slechts tot het einde van het seizoen aan, maar zal daarna wel nog twee jaar aan de club verbonden blijven als adviseur. Hij zal dus nog steeds een vinger in de pap hebben en ongetwijfeld ook zijn stempel drukken op het transferbeleid.


Daarvoor lijkt Rangnick van plan om zijn oude connecties uit het Red Bull-netwerk aan te spreken. Hij was van 2012 tot 2020 actief bij het concern als trainer van RB Leipzig en technisch directeur van de verscheidene clubs die de energiedrankengigant in handen heeft. Eerder raakte al bekend dat hij Amadou Haidara, middenvelder van RB Leipzig, naar Old Trafford wil halen. Maar daar zal het niet bij blijven.

Christian Falk, de chef voetbal van BILD, stelt immers dat Rangnick ook Timo Werner en Christopher Nkunku aan boord wil halen. Vooral een transfer van die eerste zou opmerkelijk zijn, want de Duitse aanvaller speelt momenteel voor concurrent Chelsea. Daar komt hij echter niet altijd aan de bak. Rangnick haalde Werner destijds van Stuttgart naar Leipzig en heeft ook goede banden met Chelsea-trainer Tuchel, waardoor een transfer niet onmogelijk lijkt.

NKUNKU
Maar ook Nkunku staat dus op het lijstje van Rangnick. Hij wou de 24-jarige Fransman al in 2018 van PSG naar RB Leipzig halen, maar die zou de overstap pas een jaar later maken. Inmiddels is Nkunku uitgegroeid tot één van de sensaties van de Bundesliga en ook in de Champions League blinkt hij dit seizoen uit. Hij was in 20 matchen al goed voor dertien goals en negen assists en dus trekken ook heel wat andere Europese grootmachten aan zijn mouw.


LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Zouden dat goede transfers zijn voor Man Utd?

Meest recent

Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

0
0
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

113
113
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

50
50
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

86
86
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

474
474
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

125
125
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

109
109
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

210
210
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

285
285
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

320
320
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

147
147
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

713
713
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

440
440
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

130
130
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

316
316
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

56
56
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

71
71
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

422
422
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

89
89
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

510
510
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

272
272
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

464
464
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

388
388
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

348
348
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1551
1551

Meer sportnieuws