‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

door
‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

Manchester United begint straks aan een nieuw tijdperk, want het stelde Ralf Rangnick aan als nieuwe trainer. De Duitser blijft in die functie slechts tot het einde van het seizoen aan, maar zal daarna wel nog twee jaar aan de club verbonden blijven als adviseur. Hij zal dus nog steeds een vinger in de pap hebben en ongetwijfeld ook zijn stempel drukken op het transferbeleid.


Daarvoor lijkt Rangnick van plan om zijn oude connecties uit het Red Bull-netwerk aan te spreken. Hij was van 2012 tot 2020 actief bij het concern als trainer van RB Leipzig en technisch directeur van de verscheidene clubs die de energiedrankengigant in handen heeft. Eerder raakte al bekend dat hij Amadou Haidara, middenvelder van RB Leipzig, naar Old Trafford wil halen. Maar daar zal het niet bij blijven.

Christian Falk, de chef voetbal van BILD, stelt immers dat Rangnick ook Timo Werner en Christopher Nkunku aan boord wil halen. Vooral een transfer van die eerste zou opmerkelijk zijn, want de Duitse aanvaller speelt momenteel voor concurrent Chelsea. Daar komt hij echter niet altijd aan de bak. Rangnick haalde Werner destijds van Stuttgart naar Leipzig en heeft ook goede banden met Chelsea-trainer Tuchel, waardoor een transfer niet onmogelijk lijkt.

NKUNKU
Maar ook Nkunku staat dus op het lijstje van Rangnick. Hij wou de 24-jarige Fransman al in 2018 van PSG naar RB Leipzig halen, maar die zou de overstap pas een jaar later maken. Inmiddels is Nkunku uitgegroeid tot één van de sensaties van de Bundesliga en ook in de Champions League blinkt hij dit seizoen uit. Hij was in 20 matchen al goed voor dertien goals en negen assists en dus trekken ook heel wat andere Europese grootmachten aan zijn mouw.


LEES OOK: Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Zouden dat goede transfers zijn voor Man Utd?

Meest recent

'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

42
42
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

85
85
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

196
196
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

48
48
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

100
100
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

160
160
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

161
161
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

41
41
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

257
257
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

82
82
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

61
61
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

23
23
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

213
213
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

426
426
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

149
149
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

162
162
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

86
86
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

148
148
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

515
515
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

179
179
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

104
104
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

689
689
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

199
199
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

53
53
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

1001
1001

Meer sportnieuws