‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

door
‘Rangnick zet transfermarkt op stelten’

Manchester United begint straks aan een nieuw tijdperk, want het stelde Ralf Rangnick aan als nieuwe trainer. De Duitser blijft in die functie slechts tot het einde van het seizoen aan, maar zal daarna wel nog twee jaar aan de club verbonden blijven als adviseur. Hij zal dus nog steeds een vinger in de pap hebben en ongetwijfeld ook zijn stempel drukken op het transferbeleid.


Daarvoor lijkt Rangnick van plan om zijn oude connecties uit het Red Bull-netwerk aan te spreken. Hij was van 2012 tot 2020 actief bij het concern als trainer van RB Leipzig en technisch directeur van de verscheidene clubs die de energiedrankengigant in handen heeft. Eerder raakte al bekend dat hij Amadou Haidara, middenvelder van RB Leipzig, naar Old Trafford wil halen. Maar daar zal het niet bij blijven.

Christian Falk, de chef voetbal van BILD, stelt immers dat Rangnick ook Timo Werner en Christopher Nkunku aan boord wil halen. Vooral een transfer van die eerste zou opmerkelijk zijn, want de Duitse aanvaller speelt momenteel voor concurrent Chelsea. Daar komt hij echter niet altijd aan de bak. Rangnick haalde Werner destijds van Stuttgart naar Leipzig en heeft ook goede banden met Chelsea-trainer Tuchel, waardoor een transfer niet onmogelijk lijkt.

NKUNKU
Maar ook Nkunku staat dus op het lijstje van Rangnick. Hij wou de 24-jarige Fransman al in 2018 van PSG naar RB Leipzig halen, maar die zou de overstap pas een jaar later maken. Inmiddels is Nkunku uitgegroeid tot één van de sensaties van de Bundesliga en ook in de Champions League blinkt hij dit seizoen uit. Hij was in 20 matchen al goed voor dertien goals en negen assists en dus trekken ook heel wat andere Europese grootmachten aan zijn mouw.


LEES OOK: Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Zouden dat goede transfers zijn voor Man Utd?

Meest recent

‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

86
86
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

32
32
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

23
23
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

10
10
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

17
17
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

290
290
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

115
115
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

412
412
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

55
55
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

87
87
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

277
277
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

191
191
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

475
475
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

153
153
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

569
569
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

216
216
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

671
671
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

183
183
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

936
936
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

416
416
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

76
76
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

59
59
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

425
425
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

30
30
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

136
136

Meer sportnieuws