Vanhaezebrouck deelt stevige sneer uit aan Antwerp

432 stemmen
Vanhaezebrouck deelt stevige sneer uit aan Antwerp

AA Gent is bezig aan een bijzonder lang en druk seizoen, voorlopig komt er ook geen einde aan die wedstrijdmarathon. Tussen alle competitiematchen en Europese opdrachten in moet er namelijk ook in de Croky Cup gepresteerd worden. Zo wacht woensdagavond alweer de 1/8ste finale tegen Lommel SK.


En de Buffalo's zijn niet van plan om om die partij licht op te nemen. Waar de voorbije maanden doorgaans geroteerd werd, zal coach Hein Vanhaezebrouck tegen Lommel grotendeels beroep doen op zijn type-ploeg. De trainer maakt er dan ook geen geheim van dat hij zo lang mogelijk wil meestrijden op meerdere fronten. Iets wat volgens hem niet bij elke topclub het geval is.

Zo insinueerde Vanhaezebrouck op zijn persbabbel dat concurrent Antwerp FC de Europa League en Croky Cup bewust lichter opnam. "We kunnen doen zoals Antwerp: ons laten uitschakelen in twee competities en dan zeggen ‘we gaan vol voor de titel in mei’", werd de trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Maar wij hebben een andere keuze gemaakt: wij willen op drie fronten blijven strijden. Of dat te zwaar wordt na Nieuwjaar, zullen we dan wel zien, op het moment zelf."

GERICHTE AANWINSTEN
Gent vatte het seizoen aan in de tweede voorronde van Conference League en moest bijgevolg al aan de bak nog voor de competitie van start ging. De Buffalo's overleefden ook alle voorrondes, inmiddels zijn ze zelfs verzekerd van Europees voetbal na nieuwjaar. Desondanks heeft men momenteel amper af te rekenen met zware blessuregevallen. De kern lijkt in de breedte ook voldoende sterk, al zal Vanhaezebrouck zeker geen 'neen' zeggen tegen enkele gerichte winteraanwinsten.

LEES OOK: Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

🚀

Denkt u dat Antwerp zich bewust liet uitschakelen in de beker?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

31
31
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

241
241
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

41
41
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

96
96
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

79
79
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

72
72
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

56
56
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

349
349
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

567
567
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

221
221
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

278
278
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

88
88
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

837
837
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

462
462
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

142
142
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

438
438
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

555
555
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

207
207
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

470
470
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

469
469
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws