Vanhaezebrouck deelt stevige sneer uit aan Antwerp

door
Vanhaezebrouck deelt stevige sneer uit aan Antwerp

AA Gent is bezig aan een bijzonder lang en druk seizoen, voorlopig komt er ook geen einde aan die wedstrijdmarathon. Tussen alle competitiematchen en Europese opdrachten in moet er namelijk ook in de Croky Cup gepresteerd worden. Zo wacht woensdagavond alweer de 1/8ste finale tegen Lommel SK.


En de Buffalo's zijn niet van plan om om die partij licht op te nemen. Waar de voorbije maanden doorgaans geroteerd werd, zal coach Hein Vanhaezebrouck tegen Lommel grotendeels beroep doen op zijn type-ploeg. De trainer maakt er dan ook geen geheim van dat hij zo lang mogelijk wil meestrijden op meerdere fronten. Iets wat volgens hem niet bij elke topclub het geval is.

Zo insinueerde Vanhaezebrouck op zijn persbabbel dat concurrent Antwerp FC de Europa League en Croky Cup bewust lichter opnam. "We kunnen doen zoals Antwerp: ons laten uitschakelen in twee competities en dan zeggen ‘we gaan vol voor de titel in mei’", werd de trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Maar wij hebben een andere keuze gemaakt: wij willen op drie fronten blijven strijden. Of dat te zwaar wordt na Nieuwjaar, zullen we dan wel zien, op het moment zelf."

GERICHTE AANWINSTEN
Gent vatte het seizoen aan in de tweede voorronde van Conference League en moest bijgevolg al aan de bak nog voor de competitie van start ging. De Buffalo's overleefden ook alle voorrondes, inmiddels zijn ze zelfs verzekerd van Europees voetbal na nieuwjaar. Desondanks heeft men momenteel amper af te rekenen met zware blessuregevallen. De kern lijkt in de breedte ook voldoende sterk, al zal Vanhaezebrouck zeker geen 'neen' zeggen tegen enkele gerichte winteraanwinsten.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Denkt u dat Antwerp zich bewust liet uitschakelen in de beker?

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

37
37
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

44
44
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

17
17
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

84
84
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

29
29
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

102
102
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

59
59
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

113
113
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

178
178
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

74
74
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

32
32
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

175
175
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

96
96
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

41
41
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

145
145
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

33
33
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

67
67
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

76
76
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

121
121
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

149
149
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

207
207
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

311
311
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws