Vanhaezebrouck deelt stevige sneer uit aan Antwerp

door
Vanhaezebrouck deelt stevige sneer uit aan Antwerp

AA Gent is bezig aan een bijzonder lang en druk seizoen, voorlopig komt er ook geen einde aan die wedstrijdmarathon. Tussen alle competitiematchen en Europese opdrachten in moet er namelijk ook in de Croky Cup gepresteerd worden. Zo wacht woensdagavond alweer de 1/8ste finale tegen Lommel SK.


En de Buffalo's zijn niet van plan om om die partij licht op te nemen. Waar de voorbije maanden doorgaans geroteerd werd, zal coach Hein Vanhaezebrouck tegen Lommel grotendeels beroep doen op zijn type-ploeg. De trainer maakt er dan ook geen geheim van dat hij zo lang mogelijk wil meestrijden op meerdere fronten. Iets wat volgens hem niet bij elke topclub het geval is.

Zo insinueerde Vanhaezebrouck op zijn persbabbel dat concurrent Antwerp FC de Europa League en Croky Cup bewust lichter opnam. "We kunnen doen zoals Antwerp: ons laten uitschakelen in twee competities en dan zeggen ‘we gaan vol voor de titel in mei’", werd de trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Maar wij hebben een andere keuze gemaakt: wij willen op drie fronten blijven strijden. Of dat te zwaar wordt na Nieuwjaar, zullen we dan wel zien, op het moment zelf."

GERICHTE AANWINSTEN
Gent vatte het seizoen aan in de tweede voorronde van Conference League en moest bijgevolg al aan de bak nog voor de competitie van start ging. De Buffalo's overleefden ook alle voorrondes, inmiddels zijn ze zelfs verzekerd van Europees voetbal na nieuwjaar. Desondanks heeft men momenteel amper af te rekenen met zware blessuregevallen. De kern lijkt in de breedte ook voldoende sterk, al zal Vanhaezebrouck zeker geen 'neen' zeggen tegen enkele gerichte winteraanwinsten.

LEES OOK: HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Denkt u dat Antwerp zich bewust liet uitschakelen in de beker?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

19
19
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

50
50
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

41
41
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

46
46
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

75
75
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

182
182
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

56
56
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

134
134
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

38
38
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

293
293
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

139
139
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

119
119
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

67
67
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

127
127
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

42
42
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

418
418
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

63
63
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

186
186
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

90
90
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

355
355
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

749
749
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

151
151

Meer sportnieuws