'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

door
'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

FC Barcelona heeft een vrij wisselvallige start gemaakt onder het bewind van coach Xavi Hernandez. In de competitie werd weliswaar twee keer gewonnen, maar daar was telkens de nodige portie geluk mee gemoeid. Daarnaast bleven de Catalanen in de Champions League op 0-0 steken tegen SL Benfica.


Xavi heeft dus nog een pak werk om zijn ploeg op het gewenste niveau te krijgen. Bovendien blijft een extra kwaliteitsinjectie meer dan welgekomen, zeker in het aanvallende compartiment. Volgens SPORT maakt de club daar inmiddels ook werk van. Zo zou er in de voorbije dagen opnieuw contact hebben plaatsgevonden met Chelsea FC. De inhoud van deze gesprekken zouden Hakim Ziyech en Timo Werner zijn geweest.

Hoewel ze afgelopen weekend in de basis stonden tegen Manchester United, spelen beide aanvallers geen hoofdrol in de plannen van coach Thomas Tuchel. En daar wil Barça van profiteren door hen op huurbasis over te nemen, een definitieve transfer is gezien de financiële situatie uitgesloten. Chelsea zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een huurconstructie. Al is er van een sluitend akkoord nog lang geen sprake.

FERRAN TORRES
Maar daar stoppen de plannen van de Catalanen niet. Zo blijft het de bedoeling om ook Ferran Torres in januari naar Camp Nou te halen. De Spaanse flankaanvaller zou overgang alvast zien zitten. Met zijn club Manchester City is wel nog geen akkoord gevonden. Barcelona mikt in dit dossier namelijk wél op een definitieve transfer. Om de Financial Fair Play-regels te omzeilen, zou men de betaling echter willen uitsmeren over meerdere termijnen. Het is niet duidelijk of City bereid is daar in mee te gaan.

LEES OOK: 'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

Indien Barça slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

1
1
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

4
4
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

20
20
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

42
42
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

10
10
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

32
32
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

33
33
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

29
29
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

62
62
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

29
29
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

131
131
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

100
100
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

92
92
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

46
46
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

661
661
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

24
24
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

53
53
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

83
83
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

189
189
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

107
107
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

68
68
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

39
39
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

129
129

Meer sportnieuws