'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

208 stemmen
'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

FC Barcelona heeft een vrij wisselvallige start gemaakt onder het bewind van coach Xavi Hernandez. In de competitie werd weliswaar twee keer gewonnen, maar daar was telkens de nodige portie geluk mee gemoeid. Daarnaast bleven de Catalanen in de Champions League op 0-0 steken tegen SL Benfica.


Xavi heeft dus nog een pak werk om zijn ploeg op het gewenste niveau te krijgen. Bovendien blijft een extra kwaliteitsinjectie meer dan welgekomen, zeker in het aanvallende compartiment. Volgens SPORT maakt de club daar inmiddels ook werk van. Zo zou er in de voorbije dagen opnieuw contact hebben plaatsgevonden met Chelsea FC. De inhoud van deze gesprekken zouden Hakim Ziyech en Timo Werner zijn geweest.

Hoewel ze afgelopen weekend in de basis stonden tegen Manchester United, spelen beide aanvallers geen hoofdrol in de plannen van coach Thomas Tuchel. En daar wil Barça van profiteren door hen op huurbasis over te nemen, een definitieve transfer is gezien de financiële situatie uitgesloten. Chelsea zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een huurconstructie. Al is er van een sluitend akkoord nog lang geen sprake.

FERRAN TORRES
Maar daar stoppen de plannen van de Catalanen niet. Zo blijft het de bedoeling om ook Ferran Torres in januari naar Camp Nou te halen. De Spaanse flankaanvaller zou overgang alvast zien zitten. Met zijn club Manchester City is wel nog geen akkoord gevonden. Barcelona mikt in dit dossier namelijk wél op een definitieve transfer. Om de Financial Fair Play-regels te omzeilen, zou men de betaling echter willen uitsmeren over meerdere termijnen. Het is niet duidelijk of City bereid is daar in mee te gaan.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

🚀

Indien Barça slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

21
21
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

57
57
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

113
113
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

39
39
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

50
50
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

90
90
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

446
446
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

207
207
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

317
317
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

180
180
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

210
210
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

509
509
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

136
136

Meer sportnieuws