'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

door
'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

FC Barcelona heeft een vrij wisselvallige start gemaakt onder het bewind van coach Xavi Hernandez. In de competitie werd weliswaar twee keer gewonnen, maar daar was telkens de nodige portie geluk mee gemoeid. Daarnaast bleven de Catalanen in de Champions League op 0-0 steken tegen SL Benfica.


Xavi heeft dus nog een pak werk om zijn ploeg op het gewenste niveau te krijgen. Bovendien blijft een extra kwaliteitsinjectie meer dan welgekomen, zeker in het aanvallende compartiment. Volgens SPORT maakt de club daar inmiddels ook werk van. Zo zou er in de voorbije dagen opnieuw contact hebben plaatsgevonden met Chelsea FC. De inhoud van deze gesprekken zouden Hakim Ziyech en Timo Werner zijn geweest.

Hoewel ze afgelopen weekend in de basis stonden tegen Manchester United, spelen beide aanvallers geen hoofdrol in de plannen van coach Thomas Tuchel. En daar wil Barça van profiteren door hen op huurbasis over te nemen, een definitieve transfer is gezien de financiële situatie uitgesloten. Chelsea zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een huurconstructie. Al is er van een sluitend akkoord nog lang geen sprake.

FERRAN TORRES
Maar daar stoppen de plannen van de Catalanen niet. Zo blijft het de bedoeling om ook Ferran Torres in januari naar Camp Nou te halen. De Spaanse flankaanvaller zou overgang alvast zien zitten. Met zijn club Manchester City is wel nog geen akkoord gevonden. Barcelona mikt in dit dossier namelijk wél op een definitieve transfer. Om de Financial Fair Play-regels te omzeilen, zou men de betaling echter willen uitsmeren over meerdere termijnen. Het is niet duidelijk of City bereid is daar in mee te gaan.

LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

🚀

Indien Barça slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

‘Deze vier Duivels krijgen ‘laatste kans’ voor WK’

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

11
11
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

33
33
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

198
198
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

47
47
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

82
82
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

94
94
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

97
97
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

51
51
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

473
473
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

72
72
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

202
202
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

120
120
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

477
477
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

198
198
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

114
114
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

290
290
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

181
181
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

318
318
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

586
586
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

272
272
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

136
136
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

379
379
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

190
190

Meer sportnieuws