'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

door
'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

FC Barcelona heeft een vrij wisselvallige start gemaakt onder het bewind van coach Xavi Hernandez. In de competitie werd weliswaar twee keer gewonnen, maar daar was telkens de nodige portie geluk mee gemoeid. Daarnaast bleven de Catalanen in de Champions League op 0-0 steken tegen SL Benfica.


Xavi heeft dus nog een pak werk om zijn ploeg op het gewenste niveau te krijgen. Bovendien blijft een extra kwaliteitsinjectie meer dan welgekomen, zeker in het aanvallende compartiment. Volgens SPORT maakt de club daar inmiddels ook werk van. Zo zou er in de voorbije dagen opnieuw contact hebben plaatsgevonden met Chelsea FC. De inhoud van deze gesprekken zouden Hakim Ziyech en Timo Werner zijn geweest.

Hoewel ze afgelopen weekend in de basis stonden tegen Manchester United, spelen beide aanvallers geen hoofdrol in de plannen van coach Thomas Tuchel. En daar wil Barça van profiteren door hen op huurbasis over te nemen, een definitieve transfer is gezien de financiële situatie uitgesloten. Chelsea zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een huurconstructie. Al is er van een sluitend akkoord nog lang geen sprake.

FERRAN TORRES
Maar daar stoppen de plannen van de Catalanen niet. Zo blijft het de bedoeling om ook Ferran Torres in januari naar Camp Nou te halen. De Spaanse flankaanvaller zou overgang alvast zien zitten. Met zijn club Manchester City is wel nog geen akkoord gevonden. Barcelona mikt in dit dossier namelijk wél op een definitieve transfer. Om de Financial Fair Play-regels te omzeilen, zou men de betaling echter willen uitsmeren over meerdere termijnen. Het is niet duidelijk of City bereid is daar in mee te gaan.

LEES OOK: 'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

Indien Barça slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Nieuw element werpt ander licht op keeperscircus Club'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

3
3
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

22
22
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

178
178
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

56
56
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

51
51
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

221
221
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

298
298
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

124
124
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

459
459
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

760
760
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

545
545
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

222
222
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

256
256
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

149
149
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

663
663
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

422
422
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

39
39
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

123
123
Harde boodschap voor Hasi: zelfs die coach was beter

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

234
234
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

154
154
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

37
37
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

602
602
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

548
548
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

676
676
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

840
840

Meer sportnieuws