'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

door
'Barça wil Xavi pleasen met spectaculaire drieslag'

FC Barcelona heeft een vrij wisselvallige start gemaakt onder het bewind van coach Xavi Hernandez. In de competitie werd weliswaar twee keer gewonnen, maar daar was telkens de nodige portie geluk mee gemoeid. Daarnaast bleven de Catalanen in de Champions League op 0-0 steken tegen SL Benfica.


Xavi heeft dus nog een pak werk om zijn ploeg op het gewenste niveau te krijgen. Bovendien blijft een extra kwaliteitsinjectie meer dan welgekomen, zeker in het aanvallende compartiment. Volgens SPORT maakt de club daar inmiddels ook werk van. Zo zou er in de voorbije dagen opnieuw contact hebben plaatsgevonden met Chelsea FC. De inhoud van deze gesprekken zouden Hakim Ziyech en Timo Werner zijn geweest.

Hoewel ze afgelopen weekend in de basis stonden tegen Manchester United, spelen beide aanvallers geen hoofdrol in de plannen van coach Thomas Tuchel. En daar wil Barça van profiteren door hen op huurbasis over te nemen, een definitieve transfer is gezien de financiële situatie uitgesloten. Chelsea zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een huurconstructie. Al is er van een sluitend akkoord nog lang geen sprake.

FERRAN TORRES
Maar daar stoppen de plannen van de Catalanen niet. Zo blijft het de bedoeling om ook Ferran Torres in januari naar Camp Nou te halen. De Spaanse flankaanvaller zou overgang alvast zien zitten. Met zijn club Manchester City is wel nog geen akkoord gevonden. Barcelona mikt in dit dossier namelijk wél op een definitieve transfer. Om de Financial Fair Play-regels te omzeilen, zou men de betaling echter willen uitsmeren over meerdere termijnen. Het is niet duidelijk of City bereid is daar in mee te gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

Indien Barça slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

5
5
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

83
83
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

26
26
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

483
483
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

55
55
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

54
54
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

281
281
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

66
66
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

330
330
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

364
364
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

168
168
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

145
145
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

81
81
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

271
271
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

47
47
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

123
123
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

316
316
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

309
309
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

726
726
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

292
292

Meer sportnieuws