VD Brom wordt "schijtziek" van situatie bij KRC Genk

334
VD Brom wordt

KRC Genk ging dit weekend in extremis onderuit tegen Club Brugge. De thuisploeg leek op weg naar een zege tegen de landskampioen, maar Noa Lang en Federico Ricca beslisten daar anders over. Daarmee werd er nog wat extra olie op de smeulende Genkse crisis gegooid. Morgen is het alweer van moeten voor de Limburgers.


Dan staat immers de achtste finale van de Croky Cup op het programma. Opnieuw is Club Brugge de tegenstander. Coach John van den Brom gaat ondanks de tegenslag van afgelopen weekend voorop in de strijd. Al is hij het ondertussen wel grondig beu dat wedstrijden te makkelijk verloren gaan. "Ik word ‘schijtziek’ van het feit dat wij wedstrijden weggeven die we eigenlijk zouden moeten winnen. We verloren niet van Brugge omdat zij fantastisch waren, want we waren beter. Alleen bleven we andermaal met lege handen achter en dat is heel frustrerend. Maar ik ga niet in een hoekje zitten hoor", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Genk staat momenteel op de tiende plaats. Een teleurstellende balans voor een club die toch titelambities mocht koesteren voor aanvang van het seizoen. Al zeker als we kijken hoe ze het vorige seizoen beëindigden in Limburg. Genk was immers dé ploeg van PO I en ontfutselde Club Brugge ei zo na nog de titel na een knappe remonte. De titel daar denken ze nu echter niet meer aan in Limburg. Doelstelling nummer één is nu ongetwijfeld de top vier, waarvoor de plaatsjes erg duur lijken te worden.

TWEEDE BEKER OP RIJ   

Als Genk morgen de Brugse horde neemt, dan mag het dromen van een tweede beker op rij. Vorig seizoen haalde de club het met 2-1 van Standard in de finale. Ito en Bongonda scoorden toen voor de bekerwinnaar. Muleka zorgde met een knappe kopbal voor een pleister op de Luikse wonde. Als Genk ook dit seizoen met de beker gaat lopen, dan zou dat al voor de zesde keer in de clubgeschiedenis zijn.

LEES OOK: Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Wie stoot door?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

11
11
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

114
114
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

63
63
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

97
97
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

122
122
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

288
288
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

632
632
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

79
79
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

186
186
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

661
661
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws