VD Brom wordt "schijtziek" van situatie bij KRC Genk

334 stemmen
VD Brom wordt

KRC Genk ging dit weekend in extremis onderuit tegen Club Brugge. De thuisploeg leek op weg naar een zege tegen de landskampioen, maar Noa Lang en Federico Ricca beslisten daar anders over. Daarmee werd er nog wat extra olie op de smeulende Genkse crisis gegooid. Morgen is het alweer van moeten voor de Limburgers.


Dan staat immers de achtste finale van de Croky Cup op het programma. Opnieuw is Club Brugge de tegenstander. Coach John van den Brom gaat ondanks de tegenslag van afgelopen weekend voorop in de strijd. Al is hij het ondertussen wel grondig beu dat wedstrijden te makkelijk verloren gaan. "Ik word ‘schijtziek’ van het feit dat wij wedstrijden weggeven die we eigenlijk zouden moeten winnen. We verloren niet van Brugge omdat zij fantastisch waren, want we waren beter. Alleen bleven we andermaal met lege handen achter en dat is heel frustrerend. Maar ik ga niet in een hoekje zitten hoor", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Genk staat momenteel op de tiende plaats. Een teleurstellende balans voor een club die toch titelambities mocht koesteren voor aanvang van het seizoen. Al zeker als we kijken hoe ze het vorige seizoen beëindigden in Limburg. Genk was immers dé ploeg van PO I en ontfutselde Club Brugge ei zo na nog de titel na een knappe remonte. De titel daar denken ze nu echter niet meer aan in Limburg. Doelstelling nummer één is nu ongetwijfeld de top vier, waarvoor de plaatsjes erg duur lijken te worden.

TWEEDE BEKER OP RIJ   

Als Genk morgen de Brugse horde neemt, dan mag het dromen van een tweede beker op rij. Vorig seizoen haalde de club het met 2-1 van Standard in de finale. Ito en Bongonda scoorden toen voor de bekerwinnaar. Muleka zorgde met een knappe kopbal voor een pleister op de Luikse wonde. Als Genk ook dit seizoen met de beker gaat lopen, dan zou dat al voor de zesde keer in de clubgeschiedenis zijn.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

🚀

Wie stoot door?

Meest recent

'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

110
110
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

55
55
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

120
120
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

272
272
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

291
291
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

77
77
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

376
376
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

132
132
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

46
46
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

517
517
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

279
279
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

249
249
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

493
493
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

194
194
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

97
97
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

108
108
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

81
81
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

57
57
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

260
260
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

105
105
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

355
355
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

419
419
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

106
106
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

405
405

Meer sportnieuws