VD Brom wordt "schijtziek" van situatie bij KRC Genk

334 stemmen
VD Brom wordt

KRC Genk ging dit weekend in extremis onderuit tegen Club Brugge. De thuisploeg leek op weg naar een zege tegen de landskampioen, maar Noa Lang en Federico Ricca beslisten daar anders over. Daarmee werd er nog wat extra olie op de smeulende Genkse crisis gegooid. Morgen is het alweer van moeten voor de Limburgers.


Dan staat immers de achtste finale van de Croky Cup op het programma. Opnieuw is Club Brugge de tegenstander. Coach John van den Brom gaat ondanks de tegenslag van afgelopen weekend voorop in de strijd. Al is hij het ondertussen wel grondig beu dat wedstrijden te makkelijk verloren gaan. "Ik word ‘schijtziek’ van het feit dat wij wedstrijden weggeven die we eigenlijk zouden moeten winnen. We verloren niet van Brugge omdat zij fantastisch waren, want we waren beter. Alleen bleven we andermaal met lege handen achter en dat is heel frustrerend. Maar ik ga niet in een hoekje zitten hoor", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Genk staat momenteel op de tiende plaats. Een teleurstellende balans voor een club die toch titelambities mocht koesteren voor aanvang van het seizoen. Al zeker als we kijken hoe ze het vorige seizoen beëindigden in Limburg. Genk was immers dé ploeg van PO I en ontfutselde Club Brugge ei zo na nog de titel na een knappe remonte. De titel daar denken ze nu echter niet meer aan in Limburg. Doelstelling nummer één is nu ongetwijfeld de top vier, waarvoor de plaatsjes erg duur lijken te worden.

TWEEDE BEKER OP RIJ   

Als Genk morgen de Brugse horde neemt, dan mag het dromen van een tweede beker op rij. Vorig seizoen haalde de club het met 2-1 van Standard in de finale. Ito en Bongonda scoorden toen voor de bekerwinnaar. Muleka zorgde met een knappe kopbal voor een pleister op de Luikse wonde. Als Genk ook dit seizoen met de beker gaat lopen, dan zou dat al voor de zesde keer in de clubgeschiedenis zijn.

LEES OOK: KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

Wie stoot door?

Meest recent

Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

4
4
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

157
157
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

26
26
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

208
208
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

31
31
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

57
57
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

116
116
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

232
232
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

69
69
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

764
764
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

200
200
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

266
266
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

418
418
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

87
87
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

519
519
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

108
108
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

277
277
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

155
155
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

86
86
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

292
292
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

88
88
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

71
71
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

243
243

Meer sportnieuws