Drogba overdondert Lukaku met grootse woorden

stemmen
Drogba overdondert Lukaku met grootse woorden

Op maandag vond de uitreiking van de Gouden Bal plaats, waar Lionel Messi voor de zevende keer als winnaar uit de bus kwam. Uiteraard werd niet enkel de beste speler van 2021 verkozen, maar waren er ook allerhande nevenverkiezingen, zoals die van de beste club.


Die eer ging dit jaar naar Chelsea Football Club, die de Champions League op hun naam wisten te schrijven. Toeval wil dat icoon van The Blues, Didier Drogba, de trofee mocht uitreiken aan zijn geliefde club. Romelu Lukaku was samen met zijn ploegmaats dan ook van de partij in Parijs, en het Ivoriaanse idool van Big Rom had mooie woorden veil voor zijn ‘poulain’.

Zo richtte hij zich immers rechtstreeks tot zijn voormalige spitsbroeder bij Chelsea. “Romelu, die ik regelmatig zoon of kleine Lukaku noem, ik ben blij je te zien. Ik had je graag hier bij ons gehad, want je bent één van de beste spitsen ter wereld op dit moment. Nu als topspits terug bij Chelsea spelen komt wat druk bij kijken, maar ik ben er zeker van dat je ook deze uitdaging zult aangaan”, klonk het immers bij Drogba.

Lukaku reageert
Lukaku was uiteraard enorm blij met deze woorden, en reageerde vol trots. "Ik ben erg blij om deel uit te maken van deze club, die me op 18-jarige leeftijd de kans heeft gegeven om een droom te realiseren. Ik ben hier om dag na dag te blijven verbeteren. Het is een eer om genomineerd te zijn, met zoveel goede spelers. Dit zijn ook de spelers die me elke dag pushen om te proberen de beste te zijn en mijn niveau te verhogen.”



LEES OOK: Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Zal Lukaku deze keer wél slagen bij Chelsea?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

16
16
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

57
57
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

419
419
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

93
93
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

377
377
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

33
33
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

389
389
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

212
212
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

221
221
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

115
115
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1183
1183
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

96
96
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

305
305
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

188
188
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

189
189
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

208
208
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

492
492
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

872
872
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

48
48
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

688
688
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

236
236

Meer sportnieuws