1/8 finale Croky Cup: dit is het TV-programma

499
1/8 finale Croky Cup: dit is het TV-programma

We komen nog maar net uit alweer een boeiend weekend in de Jupiler Pro League, of vele eersteklassers mogen al terug de wei in. Zo worden tijdens deze midweek immers de achtste finale in de Croky Cup afgewerkt. Voor de absolute topper in deze ronde van de Beker van België, trekken we woensdag richting Genk.


Zo moeten de Limburgers het immers thuis opnemen tegen Club Brugge. Toeval wil dat beide clubs elkaar afgelopen zondag nog troffen in de Jupiler Pro League. Als ze de lijn doortrekken van die wedstrijd, zullen we weer worden verwend. Na een fraaie comeback met tien man trok Blauw-Zwart daar namelijk alsnog aan het eind met 2-3. Jammer genoeg viel deze wedstrijd enkel te bekijken voor mensen met een sport abonnement bij hun favoriete TV-provider.

Dat zal woensdag evenwel anders zijn. Zo wordt de wedstrijd tussen Racing Genk en Club Brugge immers uitgezonden op Canvas. Daar kunnen de kijkers terecht vanaf 20u30, de aftrap volgt een kwartiertje later. Het zou meteen ook het uur van de waarheid kunnen betekenen voor John van den Brom, die toch flink onder druk staat. Hoe dan ook, woensdag Racing Genk-Club Brugge live te volgen op Canvas, maar er is meer.

Nog twee wedstrijden live
Zo wordt op VTM2 dinsdag al de partij tussen Seraing en Anderlecht uitgezonden. Afspraak daar om 20u25. Op donderdag wordt het laatste duel van deze 1/8 finale afgewerkt tussen Standard en Beerschot. Op dit moment lijkt er geen Vlaamse zender deze wedstrijd uit te geven, maar kunnen kijkers wel steeds terecht bij het Waalse Club RTL om 20u10. Een aparte show met de hoogtepunten uit overige wedstrijden – we denken dan vooral aan woensdag – lijkt er overigens niet te zijn. Na de wedstrijd tussen Genk en Club mogen we vermoedelijk wel de beste momenten uit de andere partijen verwachten.

Dinsdag: Seraing-Anderlecht op VTM2 om 20u25
Woensdag: Racing Genk-Club Brugge op Canvas om 20u30
Donderdag: Standard-Beerschot op Club RTL om 20u10

LEES OOK: Alderweireld breekt bij Kompany-nieuws: "Waanzin is het!"

Gaat u alle wedstrijden live bekijken?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

18
18
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

20
20
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

28
28
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

21
21
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

62
62
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

113
113
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

114
114
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

247
247
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

247
247
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

114
114
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

122
122
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

206
206
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

172
172
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

245
245
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

307
307
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

205
205
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

249
249
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

957
957

Meer sportnieuws