'Anderlecht beslist over transfer Sergio Gomez'

door
'Anderlecht beslist over transfer Sergio Gomez'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer weer een hele lijst aan nieuwe spelers in huis en daarbij zat één absolute voltreffer. Zo is de komst van Sergio Gomez sportief gezien een groot succes. En ook op financieel vlak moet de 21-jarige Spanjaard voor een meerwaarde kunnen zorgen.


Paars-Wit plukte Gomez in de zomermercato weg bij Borussia Dortmund, waar hij geen hoofdrol speelde in de sportieve plannen. Gomez is van nature wel een middenvelder, maar coach Vincent Kompany besloot hem uit te spelen als linkervleugelback. Een uitstekende zet. In deze rol zit hij bijvoorbeeld al aan 5 goals en 7 assists in 16 competitieduels. En ook bij de Spaanse beloften maakte Gomez serieus indruk op deze positie.

Die goede prestaties zijn ongetwijfeld ook bij andere Europese ploegen niet onopgemerkt gebleven. Toch is RSCA niet van plan om hem snel te laten gaan. Volgens La Dernière Heure is er namelijk geen sprake van dat Anderlecht tijdens de komende transferperiode zal meewerken aan een vertrek. De Brusselaars beschikken alvast over een sterke positie gezien zijn contract tot medio 2025. Bovendien lijkt Gomez zelf ook niet geneigd om nu al te vertrekken.

EUROPESE SUBTOP
Na het seizoen krijgen we mogelijk een ander verhaal. Veel zal uiteraard afhangen of Paars-Wit zich plaatst voor Europees voetbal. En natuurlijk ook van welke ploegen interesse tonen. Bij LDH weet men alvast dat verschillende buitenlandse subtoppers hem inmiddels volgen. Afgelopen weekend stuurden clubs als Ajax, Everton, Manchester United, Villarreal, Stade Rennes, Southampton, Lille OSC, lnter, en AS Monaco een scout naar de partij tegen Charleroi. Het is niet duidelijk voor welke spelers zij kwamen, maar Gomez (goed voor twee goals) zal ongetwijfeld zijn opgevallen.

LEES OOK: Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Gomez is de beste zomeraanwinst van Anderlecht ...

Meest recent

Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

1
1
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

56
56
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

48
48
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

34
34
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

92
92
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

145
145
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

302
302
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

123
123
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

63
63
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

55
55
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

141
141
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

139
139
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

376
376
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

77
77
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

32
32
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

139
139
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

160
160
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

72
72
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

781
781
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

138
138
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

487
487

Meer sportnieuws