'Anderlecht beslist over transfer Sergio Gomez'

stemmen
'Anderlecht beslist over transfer Sergio Gomez'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer weer een hele lijst aan nieuwe spelers in huis en daarbij zat één absolute voltreffer. Zo is de komst van Sergio Gomez sportief gezien een groot succes. En ook op financieel vlak moet de 21-jarige Spanjaard voor een meerwaarde kunnen zorgen.


Paars-Wit plukte Gomez in de zomermercato weg bij Borussia Dortmund, waar hij geen hoofdrol speelde in de sportieve plannen. Gomez is van nature wel een middenvelder, maar coach Vincent Kompany besloot hem uit te spelen als linkervleugelback. Een uitstekende zet. In deze rol zit hij bijvoorbeeld al aan 5 goals en 7 assists in 16 competitieduels. En ook bij de Spaanse beloften maakte Gomez serieus indruk op deze positie.

Die goede prestaties zijn ongetwijfeld ook bij andere Europese ploegen niet onopgemerkt gebleven. Toch is RSCA niet van plan om hem snel te laten gaan. Volgens La Dernière Heure is er namelijk geen sprake van dat Anderlecht tijdens de komende transferperiode zal meewerken aan een vertrek. De Brusselaars beschikken alvast over een sterke positie gezien zijn contract tot medio 2025. Bovendien lijkt Gomez zelf ook niet geneigd om nu al te vertrekken.

EUROPESE SUBTOP
Na het seizoen krijgen we mogelijk een ander verhaal. Veel zal uiteraard afhangen of Paars-Wit zich plaatst voor Europees voetbal. En natuurlijk ook van welke ploegen interesse tonen. Bij LDH weet men alvast dat verschillende buitenlandse subtoppers hem inmiddels volgen. Afgelopen weekend stuurden clubs als Ajax, Everton, Manchester United, Villarreal, Stade Rennes, Southampton, Lille OSC, lnter, en AS Monaco een scout naar de partij tegen Charleroi. Het is niet duidelijk voor welke spelers zij kwamen, maar Gomez (goed voor twee goals) zal ongetwijfeld zijn opgevallen.

LEES OOK: Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Gomez is de beste zomeraanwinst van Anderlecht ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

110
110
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

126
126
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

512
512
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

132
132
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

387
387
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

39
39
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

454
454
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

245
245
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

237
237
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

134
134
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1247
1247
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

106
106
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

324
324
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

250
250
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

199
199
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

215
215
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

511
511
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

911
911
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

709
709
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

276
276
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

153
153
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws