'Anderlecht beslist over transfer Sergio Gomez'

699
'Anderlecht beslist over transfer Sergio Gomez'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer weer een hele lijst aan nieuwe spelers in huis en daarbij zat één absolute voltreffer. Zo is de komst van Sergio Gomez sportief gezien een groot succes. En ook op financieel vlak moet de 21-jarige Spanjaard voor een meerwaarde kunnen zorgen.


Paars-Wit plukte Gomez in de zomermercato weg bij Borussia Dortmund, waar hij geen hoofdrol speelde in de sportieve plannen. Gomez is van nature wel een middenvelder, maar coach Vincent Kompany besloot hem uit te spelen als linkervleugelback. Een uitstekende zet. In deze rol zit hij bijvoorbeeld al aan 5 goals en 7 assists in 16 competitieduels. En ook bij de Spaanse beloften maakte Gomez serieus indruk op deze positie.

Die goede prestaties zijn ongetwijfeld ook bij andere Europese ploegen niet onopgemerkt gebleven. Toch is RSCA niet van plan om hem snel te laten gaan. Volgens La Dernière Heure is er namelijk geen sprake van dat Anderlecht tijdens de komende transferperiode zal meewerken aan een vertrek. De Brusselaars beschikken alvast over een sterke positie gezien zijn contract tot medio 2025. Bovendien lijkt Gomez zelf ook niet geneigd om nu al te vertrekken.

EUROPESE SUBTOP
Na het seizoen krijgen we mogelijk een ander verhaal. Veel zal uiteraard afhangen of Paars-Wit zich plaatst voor Europees voetbal. En natuurlijk ook van welke ploegen interesse tonen. Bij LDH weet men alvast dat verschillende buitenlandse subtoppers hem inmiddels volgen. Afgelopen weekend stuurden clubs als Ajax, Everton, Manchester United, Villarreal, Stade Rennes, Southampton, Lille OSC, lnter, en AS Monaco een scout naar de partij tegen Charleroi. Het is niet duidelijk voor welke spelers zij kwamen, maar Gomez (goed voor twee goals) zal ongetwijfeld zijn opgevallen.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Gomez is de beste zomeraanwinst van Anderlecht ...

Meest recent

Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

2
2
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

3
3
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

35
35
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

98
98
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

50
50
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

50
50
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

510
510
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

111
111
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

68
68
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

31
31
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

336
336
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

361
361
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

343
343
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

310
310
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

77
77
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

339
339
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

115
115
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

128
128
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

319
319
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

204
204
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61

Meer sportnieuws