'Real Madrid mikt op verguisde Mexicaan'

door
'Real Madrid mikt op verguisde Mexicaan'

Real Madrid wil zich tijdens de aankomende zomermercato stevig versterken. Zo wordt er met zekerheid afscheid genomen van een aantal overbodige pionnen als Bale en Isco, én lijken ook spelers als Hazard of Asensio andere oorden te mogen opzoeken. Redenen genoeg dus voor de Koninklijke om stevig te gaan investeren.


Volgens Fichajes heeft Real Madrid zijn zinnen gezet op heel wat aanvallend geweld. Eén van de namen op het lijstje van Carlo Ancelotti zou die van Hirving Lozano zijn. De Mexicaan – die dit seizoen amper zeker is van een basisplaats bij Napoli – zou de nieuwe joker op de rechterflank van Real Madrid moeten worden. Door het vertrek van Bale heeft de Koninklijke met Rodrygo immers maar één rechterflankspeler meer in de selectie.

Napoli zou zelf niet weigerachtig staan tegenover een vertrek van Lozano. De 26-jarige Mexicaan gaf onlangs nog aan uit te kijken naar een nieuwe uitdaging, en die uitlating is in het verkeerde keelgat geschoten bij het Napoli-bestuur. Sindsdien wordt Lozano nog minder speeltijd gegund, én lijkt hij stilaan meer richting de uitgang geduwd te worden.

Stevige vraagprijs voor bankzitter

Ondanks het bankzittersstatuut van Lozano staat het vast dat Napoli wil cashen voor de flankspeler. In de Spaanse media maakt men gewag van een transfersom van ongeveer 50 miljoen euro. Een bedrag dat in principe niet onlogisch lijkt, aangezien Napoli enkele seizoenen geleden nog 35 miljoen euro betaalde voor Lozano aan PSV. Vorig seizoen was Lozano overigens nog één van dé sterkhouders bij Napoli. Toen was hij goed voor elf doelpunten. 

LEES OOK: Pure emotie: Lukaku legt ziel bloot, fans overdonderd

Trending:

'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Moet Real Madrid gaan voor Lozano?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

71
71
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

117
117
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

41
41
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

114
114
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

474
474
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

158
158
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

272
272
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

584
584
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

340
340
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

186
186
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1211
1211
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

140
140
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

590
590
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

156
156
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

731
731
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

266
266
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

645
645
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

243
243
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

799
799
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

642
642
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

926
926
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

657
657
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

357
357
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

507
507
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

946
946

Meer sportnieuws