'Real Madrid mikt op verguisde Mexicaan'

door
'Real Madrid mikt op verguisde Mexicaan'

Real Madrid wil zich tijdens de aankomende zomermercato stevig versterken. Zo wordt er met zekerheid afscheid genomen van een aantal overbodige pionnen als Bale en Isco, én lijken ook spelers als Hazard of Asensio andere oorden te mogen opzoeken. Redenen genoeg dus voor de Koninklijke om stevig te gaan investeren.


Volgens Fichajes heeft Real Madrid zijn zinnen gezet op heel wat aanvallend geweld. Eén van de namen op het lijstje van Carlo Ancelotti zou die van Hirving Lozano zijn. De Mexicaan – die dit seizoen amper zeker is van een basisplaats bij Napoli – zou de nieuwe joker op de rechterflank van Real Madrid moeten worden. Door het vertrek van Bale heeft de Koninklijke met Rodrygo immers maar één rechterflankspeler meer in de selectie.

Napoli zou zelf niet weigerachtig staan tegenover een vertrek van Lozano. De 26-jarige Mexicaan gaf onlangs nog aan uit te kijken naar een nieuwe uitdaging, en die uitlating is in het verkeerde keelgat geschoten bij het Napoli-bestuur. Sindsdien wordt Lozano nog minder speeltijd gegund, én lijkt hij stilaan meer richting de uitgang geduwd te worden.

Stevige vraagprijs voor bankzitter

Ondanks het bankzittersstatuut van Lozano staat het vast dat Napoli wil cashen voor de flankspeler. In de Spaanse media maakt men gewag van een transfersom van ongeveer 50 miljoen euro. Een bedrag dat in principe niet onlogisch lijkt, aangezien Napoli enkele seizoenen geleden nog 35 miljoen euro betaalde voor Lozano aan PSV. Vorig seizoen was Lozano overigens nog één van dé sterkhouders bij Napoli. Toen was hij goed voor elf doelpunten. 

LEES OOK: ‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Moet Real Madrid gaan voor Lozano?

Meest recent

Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

2
2
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

58
58
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

92
92
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

416
416
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

85
85
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

29
29
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

276
276
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

84
84
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

510
510
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

482
482
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

375
375
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

993
993
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

270
270
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

436
436
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

79
79
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1172
1172
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

214
214
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

347
347
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

451
451
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

364
364
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43

Meer sportnieuws