'Real Madrid mikt op verguisde Mexicaan'

door
'Real Madrid mikt op verguisde Mexicaan'

Real Madrid wil zich tijdens de aankomende zomermercato stevig versterken. Zo wordt er met zekerheid afscheid genomen van een aantal overbodige pionnen als Bale en Isco, én lijken ook spelers als Hazard of Asensio andere oorden te mogen opzoeken. Redenen genoeg dus voor de Koninklijke om stevig te gaan investeren.


Volgens Fichajes heeft Real Madrid zijn zinnen gezet op heel wat aanvallend geweld. Eén van de namen op het lijstje van Carlo Ancelotti zou die van Hirving Lozano zijn. De Mexicaan – die dit seizoen amper zeker is van een basisplaats bij Napoli – zou de nieuwe joker op de rechterflank van Real Madrid moeten worden. Door het vertrek van Bale heeft de Koninklijke met Rodrygo immers maar één rechterflankspeler meer in de selectie.

Napoli zou zelf niet weigerachtig staan tegenover een vertrek van Lozano. De 26-jarige Mexicaan gaf onlangs nog aan uit te kijken naar een nieuwe uitdaging, en die uitlating is in het verkeerde keelgat geschoten bij het Napoli-bestuur. Sindsdien wordt Lozano nog minder speeltijd gegund, én lijkt hij stilaan meer richting de uitgang geduwd te worden.

Stevige vraagprijs voor bankzitter

Ondanks het bankzittersstatuut van Lozano staat het vast dat Napoli wil cashen voor de flankspeler. In de Spaanse media maakt men gewag van een transfersom van ongeveer 50 miljoen euro. Een bedrag dat in principe niet onlogisch lijkt, aangezien Napoli enkele seizoenen geleden nog 35 miljoen euro betaalde voor Lozano aan PSV. Vorig seizoen was Lozano overigens nog één van dé sterkhouders bij Napoli. Toen was hij goed voor elf doelpunten. 

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Moet Real Madrid gaan voor Lozano?

Meest recent

'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

7
7
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

273
273
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

397
397
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

40
40
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

227
227
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

412
412
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

75
75
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

349
349
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

433
433
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

545
545
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

296
296
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

551
551
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

424
424
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

212
212
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

501
501
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

627
627
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

534
534
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

123
123
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

227
227
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

303
303
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

341
341
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

496
496
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

106
106
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

500
500

Meer sportnieuws