Cercle legt uit waarom Vanderhaeghe werd ontslagen

door
Cercle legt uit waarom Vanderhaeghe werd ontslagen

Cercle Brugge zette Yves Vanderhaeghe op straat. Dat kwam op een bijzonder vreemd tijdstip nadat de Bruggelingen met 3-1 wonnen van KV Mechelen. Dominik Thalhammer werd vandaag voorgesteld als vervanger. Het bestuur gaf ook meer uitleg.


Technisch directeur Carlos Avina laat weten dat Cercle al weken aan een ontslag van Vanderhaeghe dacht. "Enkele weken geleden kwamen we tot de conclusie dat verandering noodzakelijk was. We zijn bij Dominik Thalhammer terechtgekomen na een uitgebreide rekruteringsprocedure. Met LASK slaagde hij er vorig seizoen in om RB Salzburg af te troeven, het dominante en meest agressieve team in Oostenrijk. Met Cercle willen we met hoge intensiteit spelen en niet passief voor de dag komen. Voor het seizoen lieten we onze spelers in die optiek een specifiek trainingsprogramma volgen. Op fysiek vlak zijn we top in België", zei hij aan Belga.

ONVOLDOENDE

Voorzitter Vincent Goemaere, die ook veel kritiek kreeg van de eigen aanhang, gaf zijn mening. "Ons puntentotaal is niet voldoende. De timing van het ontslag was misschien vreemd, maar gezien de persoonlijke situatie van Yves werd dit pas gisteren doorgevoerd. De beslissing gaat uiteraard niet over de persoon Yves maar over de sportieve situatie. De 17e plaats in de stand strookt niet met onze ambities. We moeten punten pakken, er zijn geen excuses meer."

Cercle Brugge moet de komende weken aan de bak tegen KV Kortrijk, STVV en Seraing. Dat zijn ploegen waar het punten kan tegen pakken. Als dit niet zal gebeuren, zal de kritiek op het bestuur enkel toenemen. Het worden nog spannende weken in het Jan Breydelstadion.

Pakte Cercle dit slecht aan?

Meest recent

Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

5
5
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

13
13
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

26
26
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

149
149
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

168
168
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

64
64
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

380
380
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

231
231
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

329
329
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

251
251
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

141
141
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

277
277
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

226
226
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1061
1061
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

247
247
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

181
181
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1123
1123
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

458
458
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

184
184
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

282
282
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1101
1101
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

427
427
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

240
240

Meer sportnieuws