'Hagi kan bijzonder mooie transfer versieren'

door
'Hagi kan bijzonder mooie transfer versieren'

Ianis Hagi werd met groot tromgeroffel naar KRC Genk gehaald, maar verdween via de achterdeur naar Rangers FC. De Roemeense aanvallende middenvelder doet het er bijzonder goed. Dat lokt de nodige interesse.


Volgens buitenlandse media wil Olympique Lyon Hagi in januari naar de Ligue I halen. De 23-jarige middenvelder was dit seizoen voorlopig goed voor 3 goals en 4 assists in 19 matchen. Hagi groeide in Schotland uit tot een vaste waarde nadat hij bij Racing Genk nooit echt een vaste waarde was. Het valt echter af te wachten of de geruchten echt concreet gaan worden, want Hagi werd in het verleden al vaak aan grote clubs gelinkt. De speler wordt regelmatig door managers in de picture gezet. Hij zet de nodige stappen voorwaarts, maar de Europese top lijkt voorlopig nog een stap te hoog te zijn voor de speler. Lyon zou een goede tussenstap zijn.

GOEDE STATISTIEKEN

Rangers nam Hagi in de zomer van 2020 voor 3,5 miljoen euro over van de Limburgers, die ook nog een doorverkooppercentage bedongen op de speler. Genk betaalde zelf 4,7 miljoen euro om Hagi naar België te halen. Hagi is volgens Transfermarkt.be momenteel 6,5 miljoen euro waard, dus Rangers mag stilaan hopen op een mooie som geld.

De zoon van de voetballegende Gheorge Hagi ligt nog tot medio 2024 onder contract bij de Schotse landskampioen. Hagi speelde tot op heden 77 wedstrijden voor de club waar ook Kemar Roofe (ex-Anderlecht) en Fashion Sakala (ex-Oostende) spelen. Daarin wist hij 14 keer te scoren en 21 assists te leveren.

LEES OOK: Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

8
8
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

92
92
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

10
10
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

98
98
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

176
176
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

290
290
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

49
49
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

121
121
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

265
265
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

121
121
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

58
58
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

356
356
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

109
109
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

84
84
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

50
50
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

469
469
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

707
707
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

302
302
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

301
301
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1041
1041
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

74
74
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

515
515
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

185
185
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

229
229
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

59
59

Meer sportnieuws