'Neymar krijgt absoluut horrornieuws'

door
'Neymar krijgt absoluut horrornieuws'

Paris Saint-Germain beleefde zondag een bewogen namiddag op het veld van Saint-Etienne. Het wist pas in de slotfase een 1-3-zege uit de brand te slepen, met dank aan een hattrick aan assists van Lionel Messi. Het goede nieuws voor de Parijzenaars was dat Sergio Ramos eindelijk zijn debuut kon maken, maar anderzijds zagen ze ook opnieuw Neymar uitvallen.


De Braziliaanse steraanvaller moest in de 88ste minuut vervangen worden, nadat hij bij een tackle van Maçon zijn enkel helemaal omgeslagen had. De Braziliaan bleef kermend van de pijn liggen en moest uiteindelijk in tranen van het veld gedragen worden. Het was dus meteen duidelijk het om een ernstige blessure ging, maar het is voorlopig nog wachten op het officiële verdict.

Bij RMC Sport weten ze wel al dat PSG het een hele tijd zonder zijn aanvaller zal moeten stellen. Bijkomende onderzoeken op maandag moeten duidelijk maken of er een breuk in zijn enkel is of niet, maar dat het voorlopig om een zware verstuiking moet gaan. Daardoor zou Neymar minstens zes weken aan de kant moeten blijven.

GOED NIEUWS VOOR CLUB BRUGGE
Dat zou betekenen dat de Braziliaan zeker niet meer in actie zal komen in 2021 en dat is goed nieuws voor Club Brugge. Dat speelt op 7 december immers in het Parc des Princes op de laatste speeldag in de Champions League. De landskampioen zal er minstens een punt moeten halen als ze nog Europees wil overwinteren, maar lijkt dus al met één lastige factor geen rekening te moeten houden.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Zou dat goed nieuws zijn voor Club Brugge?

Meest recent

Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

123
123
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

47
47
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

36
36
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

80
80
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

18
18
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

61
61
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

210
210
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

66
66
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

108
108
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

148
148
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

161
161
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

78
78
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

75
75
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

199
199
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

233
233
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

148
148
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

195
195
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

176
176
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

30
30
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

346
346
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

101
101
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

453
453
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

357
357

Meer sportnieuws