'Neymar krijgt absoluut horrornieuws'

447 stemmen
'Neymar krijgt absoluut horrornieuws'

Paris Saint-Germain beleefde zondag een bewogen namiddag op het veld van Saint-Etienne. Het wist pas in de slotfase een 1-3-zege uit de brand te slepen, met dank aan een hattrick aan assists van Lionel Messi. Het goede nieuws voor de Parijzenaars was dat Sergio Ramos eindelijk zijn debuut kon maken, maar anderzijds zagen ze ook opnieuw Neymar uitvallen.


De Braziliaanse steraanvaller moest in de 88ste minuut vervangen worden, nadat hij bij een tackle van Maçon zijn enkel helemaal omgeslagen had. De Braziliaan bleef kermend van de pijn liggen en moest uiteindelijk in tranen van het veld gedragen worden. Het was dus meteen duidelijk het om een ernstige blessure ging, maar het is voorlopig nog wachten op het officiële verdict.

Bij RMC Sport weten ze wel al dat PSG het een hele tijd zonder zijn aanvaller zal moeten stellen. Bijkomende onderzoeken op maandag moeten duidelijk maken of er een breuk in zijn enkel is of niet, maar dat het voorlopig om een zware verstuiking moet gaan. Daardoor zou Neymar minstens zes weken aan de kant moeten blijven.

GOED NIEUWS VOOR CLUB BRUGGE
Dat zou betekenen dat de Braziliaan zeker niet meer in actie zal komen in 2021 en dat is goed nieuws voor Club Brugge. Dat speelt op 7 december immers in het Parc des Princes op de laatste speeldag in de Champions League. De landskampioen zal er minstens een punt moeten halen als ze nog Europees wil overwinteren, maar lijkt dus al met één lastige factor geen rekening te moeten houden.

LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Zou dat goed nieuws zijn voor Club Brugge?

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

29
29
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

27
27
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

59
59
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

96
96
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

425
425
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

201
201
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

548
548
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

220
220
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

376
376
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

170
170
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

119
119
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

354
354
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

452
452
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

90
90
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

304
304
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

581
581
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

73
73
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

228
228
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

370
370
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

594
594
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

446
446
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

197
197
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws