Manchester United heeft nieuwe interimcoach beet

175 stemmen
Manchester United heeft nieuwe interimcoach beet

Manchester United zette op 21 november Ole Gunnar Solskjaer op straat, nadat de Noor er de voorbije maanden maar niet in slaagde om regelmaat te krijgen in de resultaten. Michael Carrick nam de ploeg de voorbije week onder zijn hoede, maar al snel werd duidelijk dat United van plan was om snel een meer ervaren interimaris aan boord te halen. Die hebben ze nu gevonden in de persoon van Ralf Rangnick.


De komst van de Duitse trainer hing al enkele dagen in de lucht, maar werd nu eindelijk ook officieel bevestigd door de club. "Manchester United is verheugd om aan te kondigen dat Ralf Rangnick aangesteld wordt als interim-trainer tot het einde van het seizoen", laat de club weten. "Na deze periode zijn Ralf en de club overeengekomen dat hij zal aanblijven als raadgever voor nog eens twee jaar."

De 63-jarige Rangnick komt over van Lokomotiv Moskou, waar hij sinds juli aan de slag was als sportief directeur. Eerder was hij ook aan de slag als hoofdtrainer bij onder meer VfB Stuttgart, Hannover 96, Schalke 04, Hoffenheim en RB Leipzig, terwijl hij ook sportief directeur was bij de Red Bull-clubs, vooral Leipzig en Salzburg. 

ZOMER
Rangnick zal United dus onder zijn hoede nemen tot de zomer, waarna de club op zoek zal gaan naar een definitieve opvolger voor Solskjaer. Ongetwijfeld zal de Duitser als adviseur daarin zijn zegje hebben. De voorbije weken ging de naam van Mauricio Pochettino (PSG) al nadrukkelijk rond om volgend seizoen de sleutels in handen te krijgen op Old Trafford.


LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Goede zet van Man Utd?

Meest recent

Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

13
13
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

34
34
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

84
84
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

63
63
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

48
48
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

93
93
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

134
134
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

94
94
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

208
208
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

388
388
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

270
270
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

152
152
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

26
26
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

29
29
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

127
127
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

30
30
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

153
153
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

762
762
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

217
217
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

128
128
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

430
430
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

896
896

Meer sportnieuws