Manchester United heeft nieuwe interimcoach beet

175 stemmen
Manchester United heeft nieuwe interimcoach beet

Manchester United zette op 21 november Ole Gunnar Solskjaer op straat, nadat de Noor er de voorbije maanden maar niet in slaagde om regelmaat te krijgen in de resultaten. Michael Carrick nam de ploeg de voorbije week onder zijn hoede, maar al snel werd duidelijk dat United van plan was om snel een meer ervaren interimaris aan boord te halen. Die hebben ze nu gevonden in de persoon van Ralf Rangnick.


De komst van de Duitse trainer hing al enkele dagen in de lucht, maar werd nu eindelijk ook officieel bevestigd door de club. "Manchester United is verheugd om aan te kondigen dat Ralf Rangnick aangesteld wordt als interim-trainer tot het einde van het seizoen", laat de club weten. "Na deze periode zijn Ralf en de club overeengekomen dat hij zal aanblijven als raadgever voor nog eens twee jaar."

De 63-jarige Rangnick komt over van Lokomotiv Moskou, waar hij sinds juli aan de slag was als sportief directeur. Eerder was hij ook aan de slag als hoofdtrainer bij onder meer VfB Stuttgart, Hannover 96, Schalke 04, Hoffenheim en RB Leipzig, terwijl hij ook sportief directeur was bij de Red Bull-clubs, vooral Leipzig en Salzburg. 

ZOMER
Rangnick zal United dus onder zijn hoede nemen tot de zomer, waarna de club op zoek zal gaan naar een definitieve opvolger voor Solskjaer. Ongetwijfeld zal de Duitser als adviseur daarin zijn zegje hebben. De voorbije weken ging de naam van Mauricio Pochettino (PSG) al nadrukkelijk rond om volgend seizoen de sleutels in handen te krijgen op Old Trafford.


LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Goede zet van Man Utd?

Meest recent

'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

8
8
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

48
48
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

49
49
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

161
161
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

197
197
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

19
19
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

808
808
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

31
31
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

33
33
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

78
78
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

336
336
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

123
123
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

138
138
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

65
65
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

101
101
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

61
61
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

58
58
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

235
235
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

143
143
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

121
121
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

40
40
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

300
300
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

192
192
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22

Meer sportnieuws