Beerschot helemaal terug naar af: "Geen excuses"

195 stemmen
Beerschot helemaal terug naar af:

Beerschot VA leek zich de laatste weken helemaal te hebben herpakt en kon aanknopen met een knappe 7 op 9. Maar na dit weekend lijkt de hekkensluiter terug bij af. De voorlaatste in de stand Cercle Brugge pakte zaterdag drie gouden punten, terwijl de Mannekes zelf onderuit gingen tegen directe concurrent Zulte Waregem.


Door deze nederlaag telt Beerschot alweer vier punten achterstand op Cercle, terwijl Essevee een kloofje van acht punten kon slaan. Het werd dus een erg dure nederlaag in het Regenboogstadion. De Antwerpenaren wisten nochtans wat er op het spel stond, maar begonnen dramatisch aan de partij. Na nog geen kwartier spelen stond de 2-0-achterstand al op het bord. En uiteindelijk bleek Beerschot niet in staat om zich te herpakken na de dubbele opdoffer.

Sterkhouder Joren Dom baalde achteraf dan ook als een stekker. "We waren niet scherp genoeg in de eerste 15 minuten. Dat kunnen wij ons niet veroorloven, dit is een slecht weekend", reageerde hij bij Sporza. "De intentie waarmee we aan de wedstrijd begonnen was niet goed. Het was wel even wennen aan dit zware veld, maar vorig jaar wonnen we hier nog. Dat mag dus geen excuus zijn. Het is een kwestie van scherpte en meer willen."

DERBY IN AANTOCHT
Na de goede reeks van in de voorbije weken, kwam deze nederlaag uiteraard hard aan. Veel tijd om hier bij stil te staan is er echter niet. Donderdag wacht namelijk het bekerduel tegen Standard. En enkele dagen later volgt de stadsderby tegen aartsrivaal Antwerp. "Er komen nog heel veel wedstrijden, maar dit is wel een belangrijke les. We moeten aan 100 procent intensiteit spelen, wij kunnen het ons niet veroorloven om aan 80 procent te spelen", aldus Dom.

LEES OOK: 'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

🚀

Denkt u dat Beerschot zich alsnog zal redden?

Meest recent

'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

77
77
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

257
257
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

83
83
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

170
170
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

280
280
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

261
261
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

513
513
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

313
313
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

124
124
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

159
159
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

382
382
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

511
511
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

331
331
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

151
151
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

42
42
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

400
400
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

57
57
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

483
483
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

669
669
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

130
130
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

112
112
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

330
330
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

133
133
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

50
50
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

104
104

Meer sportnieuws