Beerschot helemaal terug naar af: "Geen excuses"

195 stemmen
Beerschot helemaal terug naar af:

Beerschot VA leek zich de laatste weken helemaal te hebben herpakt en kon aanknopen met een knappe 7 op 9. Maar na dit weekend lijkt de hekkensluiter terug bij af. De voorlaatste in de stand Cercle Brugge pakte zaterdag drie gouden punten, terwijl de Mannekes zelf onderuit gingen tegen directe concurrent Zulte Waregem.


Door deze nederlaag telt Beerschot alweer vier punten achterstand op Cercle, terwijl Essevee een kloofje van acht punten kon slaan. Het werd dus een erg dure nederlaag in het Regenboogstadion. De Antwerpenaren wisten nochtans wat er op het spel stond, maar begonnen dramatisch aan de partij. Na nog geen kwartier spelen stond de 2-0-achterstand al op het bord. En uiteindelijk bleek Beerschot niet in staat om zich te herpakken na de dubbele opdoffer.

Sterkhouder Joren Dom baalde achteraf dan ook als een stekker. "We waren niet scherp genoeg in de eerste 15 minuten. Dat kunnen wij ons niet veroorloven, dit is een slecht weekend", reageerde hij bij Sporza. "De intentie waarmee we aan de wedstrijd begonnen was niet goed. Het was wel even wennen aan dit zware veld, maar vorig jaar wonnen we hier nog. Dat mag dus geen excuus zijn. Het is een kwestie van scherpte en meer willen."

DERBY IN AANTOCHT
Na de goede reeks van in de voorbije weken, kwam deze nederlaag uiteraard hard aan. Veel tijd om hier bij stil te staan is er echter niet. Donderdag wacht namelijk het bekerduel tegen Standard. En enkele dagen later volgt de stadsderby tegen aartsrivaal Antwerp. "Er komen nog heel veel wedstrijden, maar dit is wel een belangrijke les. We moeten aan 100 procent intensiteit spelen, wij kunnen het ons niet veroorloven om aan 80 procent te spelen", aldus Dom.

LEES OOK: 'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

🚀

Denkt u dat Beerschot zich alsnog zal redden?

Meest recent

WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

81
81
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

64
64
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

140
140
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

422
422
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

245
245
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

231
231
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

340
340
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

312
312
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

249
249
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

155
155
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

384
384
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

266
266
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

136
136
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

113
113
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

163
163
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

201
201
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

150
150
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

97
97
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

467
467
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

113
113
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

304
304
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

414
414

Meer sportnieuws