Van Crombrugge klopt op tafel: "Stoort me enorm!"

286 stemmen
Van Crombrugge klopt op tafel:

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond kunnen aanknopen met een meer dan deugddoende zege. Onder impuls van onder meer Lior Refaelov en uitblinker Sergio Gomez, haalden de Brusselaars het met 1-3 op het veld van Charleroi. Een mooie afsluiter van een verder bijzonder woelige week.


Na het puntenverlies van vorig weekend tegen KV Kortrijk, was de spanning binnen de club immers om te snijden. En dus volgde een dag later een groepsgesprek met de spelersgroep, sportieve omkadering en leden van het bestuur. Dat gesprek miste zijn effect niet. Al zat men bij Anderlecht er wel verveeld mee dat dit naar buiten kwam. "Dat was zeker niet het eerste gesprek van die aard, hoor. Wél de eerste keer dat het is uitgelekt", zei coach Vincent Kompany vrijdag al op zijn persbabbel.

Ook Hendrik Van Crombrugge was niet te spreken over het lek. "We hebben goed gereageerd, maar het stoort me enorm dat jij goeie bronnen hebt", reageerde de doelman bij de RSCA-watcher van Het Laatste Nieuws. "Misschien moeten de mollen lekken dat de sfeer in de kleedkamer goed is in plaats van de informatie de de laatste dagen de media gehaald heeft."

EERSTE STAP
Mollen of geen mollen, het bewuste gesprek had zichtbaar een positieve invloed op de ploeg. Maar nu moet er wel bevestigd worden. Te beginnen aanstaande dinsdag tijdens het bekerduel tegen Seraing. "Want dit is slechts een eerste stapje in de goeie richting. We staan nog niet waar we willen staan", aldus Van Crombrugge.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Van Crombrugge blijft de geschikte aanvoerder voor dit RSCA ...

Meest recent

Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Er hing gisteren iets in de lucht rond Brandon Mechele. Alsof deze wedstrijd meer zou worden dan ...

14
14
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

23
23
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

8
8
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

11
11
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

67
67
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

139
139
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

39
39
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

132
132
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

148
148
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

249
249
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

92
92
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

377
377
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

509
509
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

135
135
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

212
212
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

282
282
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

279
279
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

552
552
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

157
157
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

166
166
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

162
162
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

152
152

Meer sportnieuws