Noa Lang geeft bizar interview: "Ik doe wat ik wil"

1116 stemmen
Noa Lang geeft bizar interview:

Noa Lang was bijzonder goed aan het seizoen begonnen, maar kreeg in de voorbije weken te maken een serieuze vormdip. Zondagmiddag kon de Nederlander zich echter herpakken met een sterke prestatie. Zo had hij met een doelpunt en assist een aanzienlijk aandeel in de 2-3-zege van Club Brugge op het veld van KRC Genk.


De 22-jarige aanvaller, die ook werd verkozen tot 'Man van de Match, toonde zo opnieuw waarom hij bij de topfavorieten voor de Gouden Schoen wordt gerekend. En waarom hij straks allicht een fraaie transfer zal maken. Maar Lang liet zich ook weer in negatieve zin opmerken. Na zijn doelpunt richtte hij zich bijvoorbeeld naar het publiek met een vinger ostentatief voor de mond. Zijn ploegmaats probeerden hem in te tomen, maar die duwde hij meteen van zich af. "Het doelpunt is erg knap gedaan, maar dat vingertje voor de mond zou ik nu toch niet doen om het volk te provoceren", stelde ook commentator Peter Vandenbempt.

De frustratie na de kritiek van de voorbije weken was dus duidelijk groot bij de Oranje-international. Dat bleek eens te meer tijdens een ietwat bizar interview dat hij achteraf gaf bij Eleven Sports. Zo werd Lang gevraagd naar zijn reactie bij het doelpunt. "Mensen praten veel. Wie dat zijn? Dat weten die mensen zelf. Ik ben klaar. We hebben gewonnen en ik heb een goal en assist. Wat er gezegd werd interesseert mij niks, dat heb ik vandaag laten zien."

ZEVENDE ASSIST
Reporter Nicolas De Brabander vroeg vervolgens waarom hij dan zo reageerde als de kritiek hem toch niets kan schelen. "Ik doe wat ik wil. Ik scoor en dan bepaal ik hoe ik juich", klonk het geïrriteerd. Lang vindt overigens dat hij iets te weinig krediet krijgt voor zijn assists. "Het was alweer een tijdje geleden dat ik scoorde, maar een assist is voor mij hetzelfde als een goal. En dit is mijn zevende assist, dus dat is prima. Alleen hoor je daar niemand over spreken", aldus Lang, die wel toegaf dat hij nog niet op zijn beste niveau zit en nog beter moet worden.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Lang zou een verdiende Gouden Schoen zijn ...

Meest recent

'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

13
13
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

47
47
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

151
151
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

24
24
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

102
102
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

328
328
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

497
497
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

46
46
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

78
78
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

97
97
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

257
257
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

48
48
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

15
15
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

42
42
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

120
120
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

577
577
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

481
481
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

180
180
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

92
92
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

99
99
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

220
220
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

77
77
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

135
135

Meer sportnieuws