Noa Lang geeft bizar interview: "Ik doe wat ik wil"

door
Noa Lang geeft bizar interview:

Noa Lang was bijzonder goed aan het seizoen begonnen, maar kreeg in de voorbije weken te maken een serieuze vormdip. Zondagmiddag kon de Nederlander zich echter herpakken met een sterke prestatie. Zo had hij met een doelpunt en assist een aanzienlijk aandeel in de 2-3-zege van Club Brugge op het veld van KRC Genk.


De 22-jarige aanvaller, die ook werd verkozen tot 'Man van de Match, toonde zo opnieuw waarom hij bij de topfavorieten voor de Gouden Schoen wordt gerekend. En waarom hij straks allicht een fraaie transfer zal maken. Maar Lang liet zich ook weer in negatieve zin opmerken. Na zijn doelpunt richtte hij zich bijvoorbeeld naar het publiek met een vinger ostentatief voor de mond. Zijn ploegmaats probeerden hem in te tomen, maar die duwde hij meteen van zich af. "Het doelpunt is erg knap gedaan, maar dat vingertje voor de mond zou ik nu toch niet doen om het volk te provoceren", stelde ook commentator Peter Vandenbempt.

De frustratie na de kritiek van de voorbije weken was dus duidelijk groot bij de Oranje-international. Dat bleek eens te meer tijdens een ietwat bizar interview dat hij achteraf gaf bij Eleven Sports. Zo werd Lang gevraagd naar zijn reactie bij het doelpunt. "Mensen praten veel. Wie dat zijn? Dat weten die mensen zelf. Ik ben klaar. We hebben gewonnen en ik heb een goal en assist. Wat er gezegd werd interesseert mij niks, dat heb ik vandaag laten zien."

ZEVENDE ASSIST
Reporter Nicolas De Brabander vroeg vervolgens waarom hij dan zo reageerde als de kritiek hem toch niets kan schelen. "Ik doe wat ik wil. Ik scoor en dan bepaal ik hoe ik juich", klonk het geïrriteerd. Lang vindt overigens dat hij iets te weinig krediet krijgt voor zijn assists. "Het was alweer een tijdje geleden dat ik scoorde, maar een assist is voor mij hetzelfde als een goal. En dit is mijn zevende assist, dus dat is prima. Alleen hoor je daar niemand over spreken", aldus Lang, die wel toegaf dat hij nog niet op zijn beste niveau zit en nog beter moet worden.

LEES OOK: Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Lang zou een verdiende Gouden Schoen zijn ...

Meest recent

'Engels grof wild: interesse neemt enorm toe'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

9
9
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

91
91
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

73
73
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

156
156
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

66
66
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

180
180
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

38
38
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

220
220
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

352
352
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

454
454
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

110
110
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

190
190
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

332
332
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

292
292
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

292
292
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

220
220
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

388
388
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

122
122
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

123
123
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

123
123
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

101
101
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

312
312

Meer sportnieuws