Noa Lang geeft bizar interview: "Ik doe wat ik wil"

door
Noa Lang geeft bizar interview:

Noa Lang was bijzonder goed aan het seizoen begonnen, maar kreeg in de voorbije weken te maken een serieuze vormdip. Zondagmiddag kon de Nederlander zich echter herpakken met een sterke prestatie. Zo had hij met een doelpunt en assist een aanzienlijk aandeel in de 2-3-zege van Club Brugge op het veld van KRC Genk.


De 22-jarige aanvaller, die ook werd verkozen tot 'Man van de Match, toonde zo opnieuw waarom hij bij de topfavorieten voor de Gouden Schoen wordt gerekend. En waarom hij straks allicht een fraaie transfer zal maken. Maar Lang liet zich ook weer in negatieve zin opmerken. Na zijn doelpunt richtte hij zich bijvoorbeeld naar het publiek met een vinger ostentatief voor de mond. Zijn ploegmaats probeerden hem in te tomen, maar die duwde hij meteen van zich af. "Het doelpunt is erg knap gedaan, maar dat vingertje voor de mond zou ik nu toch niet doen om het volk te provoceren", stelde ook commentator Peter Vandenbempt.

De frustratie na de kritiek van de voorbije weken was dus duidelijk groot bij de Oranje-international. Dat bleek eens te meer tijdens een ietwat bizar interview dat hij achteraf gaf bij Eleven Sports. Zo werd Lang gevraagd naar zijn reactie bij het doelpunt. "Mensen praten veel. Wie dat zijn? Dat weten die mensen zelf. Ik ben klaar. We hebben gewonnen en ik heb een goal en assist. Wat er gezegd werd interesseert mij niks, dat heb ik vandaag laten zien."

ZEVENDE ASSIST
Reporter Nicolas De Brabander vroeg vervolgens waarom hij dan zo reageerde als de kritiek hem toch niets kan schelen. "Ik doe wat ik wil. Ik scoor en dan bepaal ik hoe ik juich", klonk het geïrriteerd. Lang vindt overigens dat hij iets te weinig krediet krijgt voor zijn assists. "Het was alweer een tijdje geleden dat ik scoorde, maar een assist is voor mij hetzelfde als een goal. En dit is mijn zevende assist, dus dat is prima. Alleen hoor je daar niemand over spreken", aldus Lang, die wel toegaf dat hij nog niet op zijn beste niveau zit en nog beter moet worden.

LEES OOK: Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Lang zou een verdiende Gouden Schoen zijn ...

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

2
2
Fink waarschuwt voor drie RSCA-spelers: "Zijn in vorm"

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

39
39
Hasi lyrisch over Genkie: "Voor hem kom je naar het stadion"

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

62
62
Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

52
52
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

63
63
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

69
69
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

63
63
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

170
170
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

238
238
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

33
33
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

147
147
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

147
147
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

154
154
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

158
158
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

77
77
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

760
760
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

109
109
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

83
83
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

93
93
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

300
300
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

189
189
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

191
191
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

60
60

Meer sportnieuws