Noa Lang geeft bizar interview: "Ik doe wat ik wil"

door
Noa Lang geeft bizar interview:

Noa Lang was bijzonder goed aan het seizoen begonnen, maar kreeg in de voorbije weken te maken een serieuze vormdip. Zondagmiddag kon de Nederlander zich echter herpakken met een sterke prestatie. Zo had hij met een doelpunt en assist een aanzienlijk aandeel in de 2-3-zege van Club Brugge op het veld van KRC Genk.


De 22-jarige aanvaller, die ook werd verkozen tot 'Man van de Match, toonde zo opnieuw waarom hij bij de topfavorieten voor de Gouden Schoen wordt gerekend. En waarom hij straks allicht een fraaie transfer zal maken. Maar Lang liet zich ook weer in negatieve zin opmerken. Na zijn doelpunt richtte hij zich bijvoorbeeld naar het publiek met een vinger ostentatief voor de mond. Zijn ploegmaats probeerden hem in te tomen, maar die duwde hij meteen van zich af. "Het doelpunt is erg knap gedaan, maar dat vingertje voor de mond zou ik nu toch niet doen om het volk te provoceren", stelde ook commentator Peter Vandenbempt.

De frustratie na de kritiek van de voorbije weken was dus duidelijk groot bij de Oranje-international. Dat bleek eens te meer tijdens een ietwat bizar interview dat hij achteraf gaf bij Eleven Sports. Zo werd Lang gevraagd naar zijn reactie bij het doelpunt. "Mensen praten veel. Wie dat zijn? Dat weten die mensen zelf. Ik ben klaar. We hebben gewonnen en ik heb een goal en assist. Wat er gezegd werd interesseert mij niks, dat heb ik vandaag laten zien."

ZEVENDE ASSIST
Reporter Nicolas De Brabander vroeg vervolgens waarom hij dan zo reageerde als de kritiek hem toch niets kan schelen. "Ik doe wat ik wil. Ik scoor en dan bepaal ik hoe ik juich", klonk het geïrriteerd. Lang vindt overigens dat hij iets te weinig krediet krijgt voor zijn assists. "Het was alweer een tijdje geleden dat ik scoorde, maar een assist is voor mij hetzelfde als een goal. En dit is mijn zevende assist, dus dat is prima. Alleen hoor je daar niemand over spreken", aldus Lang, die wel toegaf dat hij nog niet op zijn beste niveau zit en nog beter moet worden.

LEES OOK: Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Lang zou een verdiende Gouden Schoen zijn ...

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

10
10
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

31
31
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

40
40
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

35
35
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

213
213
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

152
152
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

219
219
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

62
62
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

217
217
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

513
513
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

353
353
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

457
457
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

385
385
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

63
63
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

57
57
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

542
542
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

133
133
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

168
168
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws