Noa Lang geeft bizar interview: "Ik doe wat ik wil"

1116
Noa Lang geeft bizar interview:

Noa Lang was bijzonder goed aan het seizoen begonnen, maar kreeg in de voorbije weken te maken een serieuze vormdip. Zondagmiddag kon de Nederlander zich echter herpakken met een sterke prestatie. Zo had hij met een doelpunt en assist een aanzienlijk aandeel in de 2-3-zege van Club Brugge op het veld van KRC Genk.


De 22-jarige aanvaller, die ook werd verkozen tot 'Man van de Match, toonde zo opnieuw waarom hij bij de topfavorieten voor de Gouden Schoen wordt gerekend. En waarom hij straks allicht een fraaie transfer zal maken. Maar Lang liet zich ook weer in negatieve zin opmerken. Na zijn doelpunt richtte hij zich bijvoorbeeld naar het publiek met een vinger ostentatief voor de mond. Zijn ploegmaats probeerden hem in te tomen, maar die duwde hij meteen van zich af. "Het doelpunt is erg knap gedaan, maar dat vingertje voor de mond zou ik nu toch niet doen om het volk te provoceren", stelde ook commentator Peter Vandenbempt.

De frustratie na de kritiek van de voorbije weken was dus duidelijk groot bij de Oranje-international. Dat bleek eens te meer tijdens een ietwat bizar interview dat hij achteraf gaf bij Eleven Sports. Zo werd Lang gevraagd naar zijn reactie bij het doelpunt. "Mensen praten veel. Wie dat zijn? Dat weten die mensen zelf. Ik ben klaar. We hebben gewonnen en ik heb een goal en assist. Wat er gezegd werd interesseert mij niks, dat heb ik vandaag laten zien."

ZEVENDE ASSIST
Reporter Nicolas De Brabander vroeg vervolgens waarom hij dan zo reageerde als de kritiek hem toch niets kan schelen. "Ik doe wat ik wil. Ik scoor en dan bepaal ik hoe ik juich", klonk het geïrriteerd. Lang vindt overigens dat hij iets te weinig krediet krijgt voor zijn assists. "Het was alweer een tijdje geleden dat ik scoorde, maar een assist is voor mij hetzelfde als een goal. En dit is mijn zevende assist, dus dat is prima. Alleen hoor je daar niemand over spreken", aldus Lang, die wel toegaf dat hij nog niet op zijn beste niveau zit en nog beter moet worden.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Lang zou een verdiende Gouden Schoen zijn ...

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

104
104
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

100
100
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

178
178
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

141
141
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

186
186
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

312
312
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

139
139
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

161
161
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

142
142
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

122
122
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

72
72
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

197
197
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

59
59
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

72
72
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

309
309
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

112
112
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

357
357

Meer sportnieuws