TU: 'Toptransfer Okereke, Barça vindt persoonlijk akkoord'

192
TU: 'Toptransfer Okereke, Barça vindt persoonlijk akkoord'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge-huurling David Okereke presteert momenteel erg goed bij Venezia. Volgens Calciomercato is de kans op een mooie Serie A-transfer dan ook niet uitgesloten. Volgens het medium zou Okereke met zijn specifieke kwaliteiten weleens een nuttige joker kunnen zijn voor clubs als Lazio, Fiorentina of zelfs Juventus en Internazionale. Als de spits zijn huidige prestaties kan doortrekken, komt één van die clubs binnen enkele maanden dus misschien wel aankloppen.

Beerschot VA is nu al bezig met het 'opkuisen' van de spelersselectie. Gazet van Antwerpen weet dat Femi Seriki nu al terugkeert naar Sheffield United, de moederclub van Beerschot die de 19-jarige rechtsachter voor een seizoen verhuurde. Seriki kwam bij de Antwerpenaren immers amper of niet aan de bak. Hij strandt uiteindelijk op één invalbeurt, zes minuten op de derde speeldag in Charleroi.

BUITENLAND
Juventus zou opnieuw een Rode Duivel op de verlanglijst hebben staan. Zo meldt La Dernière Heure dat ook de naam Timothy Castagne rondgaat in het Allianz Stadium. Maar de polyvalente rechtsback blijft kalm onder deze berichten. "Ze hebben me altijd al gevolgd, ook toen ik nog in Italië speelde", vertelt de back van Leicester City in gesprek met LDH. "Maar dat zijn slechts geruchten. We hebben daarom niet noodzakelijk contact. In ieder geval voel ik me goed hier in Engeland."

Volgens The Mirror beschikt Newcastle United in januari over een astronomisch transferbudget van maar liefst 300 miljoen euro. Elke euro daarvan kan en mag gespendeerd worden aan nieuwe spelers - het is uiteraard wel nog de vraag hoe de club dit kan regelen met de Financial Fair Play. Er werden al een resem toptargets gelinkt aan Newcastle, maar volgens de Britse krant zal de club zich in eerste instantie focussen op de komst van Dominic Calvert-Lewin (Everton) en Alexandre Lacazette (Arsenal).

FC Barcelona drukt stevig door voor de komst van Ferran Torres. Santi Aouna, een bekende journalist van het Franse FootMercato meldt dat de Catalanen inmiddels een persoonlijk akkoord hebben met de Spaanse flankaanvaller. Torres zou het eens zijn met de aangeboden voorwaarden. Met Manchester City is er wel nog geen akkoord. Barça zou namelijk de transfersom over vijf jaar willen spreiden. Op die manier kunnen de Catalanen een aardig bedrag spenderen, zonder dat ze over hun financiële limiet gaan.

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Club moet Okereke volgend seizoen zelf een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

47
47
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

55
55
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

589
589
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

162
162
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

165
165
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

175
175
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

58
58
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

154
154
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

177
177
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

81
81
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

64
64
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

27
27
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

104
104
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

268
268
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

418
418
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

348
348
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

143
143
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

154
154
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

251
251
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

228
228
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

291
291
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

335
335
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

251
251
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

239
239

Meer sportnieuws