TU: 'Toptransfer Okereke, Barça vindt persoonlijk akkoord'

door
TU: 'Toptransfer Okereke, Barça vindt persoonlijk akkoord'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge-huurling David Okereke presteert momenteel erg goed bij Venezia. Volgens Calciomercato is de kans op een mooie Serie A-transfer dan ook niet uitgesloten. Volgens het medium zou Okereke met zijn specifieke kwaliteiten weleens een nuttige joker kunnen zijn voor clubs als Lazio, Fiorentina of zelfs Juventus en Internazionale. Als de spits zijn huidige prestaties kan doortrekken, komt één van die clubs binnen enkele maanden dus misschien wel aankloppen.

Beerschot VA is nu al bezig met het 'opkuisen' van de spelersselectie. Gazet van Antwerpen weet dat Femi Seriki nu al terugkeert naar Sheffield United, de moederclub van Beerschot die de 19-jarige rechtsachter voor een seizoen verhuurde. Seriki kwam bij de Antwerpenaren immers amper of niet aan de bak. Hij strandt uiteindelijk op één invalbeurt, zes minuten op de derde speeldag in Charleroi.

BUITENLAND
Juventus zou opnieuw een Rode Duivel op de verlanglijst hebben staan. Zo meldt La Dernière Heure dat ook de naam Timothy Castagne rondgaat in het Allianz Stadium. Maar de polyvalente rechtsback blijft kalm onder deze berichten. "Ze hebben me altijd al gevolgd, ook toen ik nog in Italië speelde", vertelt de back van Leicester City in gesprek met LDH. "Maar dat zijn slechts geruchten. We hebben daarom niet noodzakelijk contact. In ieder geval voel ik me goed hier in Engeland."

Volgens The Mirror beschikt Newcastle United in januari over een astronomisch transferbudget van maar liefst 300 miljoen euro. Elke euro daarvan kan en mag gespendeerd worden aan nieuwe spelers - het is uiteraard wel nog de vraag hoe de club dit kan regelen met de Financial Fair Play. Er werden al een resem toptargets gelinkt aan Newcastle, maar volgens de Britse krant zal de club zich in eerste instantie focussen op de komst van Dominic Calvert-Lewin (Everton) en Alexandre Lacazette (Arsenal).

FC Barcelona drukt stevig door voor de komst van Ferran Torres. Santi Aouna, een bekende journalist van het Franse FootMercato meldt dat de Catalanen inmiddels een persoonlijk akkoord hebben met de Spaanse flankaanvaller. Torres zou het eens zijn met de aangeboden voorwaarden. Met Manchester City is er wel nog geen akkoord. Barça zou namelijk de transfersom over vijf jaar willen spreiden. Op die manier kunnen de Catalanen een aardig bedrag spenderen, zonder dat ze over hun financiële limiet gaan.

LEES OOK: Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Club moet Okereke volgend seizoen zelf een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

39
39
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

64
64
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

44
44
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

37
37
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

154
154
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

41
41
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

411
411
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

126
126
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

165
165
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

50
50
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

100
100
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

117
117
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

92
92
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

208
208
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

350
350
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

546
546
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

451
451
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

380
380
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

432
432
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

422
422
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

682
682
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

641
641
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

150
150

Meer sportnieuws