TU: 'Toptransfer Okereke, Barça vindt persoonlijk akkoord'

door
TU: 'Toptransfer Okereke, Barça vindt persoonlijk akkoord'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge-huurling David Okereke presteert momenteel erg goed bij Venezia. Volgens Calciomercato is de kans op een mooie Serie A-transfer dan ook niet uitgesloten. Volgens het medium zou Okereke met zijn specifieke kwaliteiten weleens een nuttige joker kunnen zijn voor clubs als Lazio, Fiorentina of zelfs Juventus en Internazionale. Als de spits zijn huidige prestaties kan doortrekken, komt één van die clubs binnen enkele maanden dus misschien wel aankloppen.

Beerschot VA is nu al bezig met het 'opkuisen' van de spelersselectie. Gazet van Antwerpen weet dat Femi Seriki nu al terugkeert naar Sheffield United, de moederclub van Beerschot die de 19-jarige rechtsachter voor een seizoen verhuurde. Seriki kwam bij de Antwerpenaren immers amper of niet aan de bak. Hij strandt uiteindelijk op één invalbeurt, zes minuten op de derde speeldag in Charleroi.

BUITENLAND
Juventus zou opnieuw een Rode Duivel op de verlanglijst hebben staan. Zo meldt La Dernière Heure dat ook de naam Timothy Castagne rondgaat in het Allianz Stadium. Maar de polyvalente rechtsback blijft kalm onder deze berichten. "Ze hebben me altijd al gevolgd, ook toen ik nog in Italië speelde", vertelt de back van Leicester City in gesprek met LDH. "Maar dat zijn slechts geruchten. We hebben daarom niet noodzakelijk contact. In ieder geval voel ik me goed hier in Engeland."

Volgens The Mirror beschikt Newcastle United in januari over een astronomisch transferbudget van maar liefst 300 miljoen euro. Elke euro daarvan kan en mag gespendeerd worden aan nieuwe spelers - het is uiteraard wel nog de vraag hoe de club dit kan regelen met de Financial Fair Play. Er werden al een resem toptargets gelinkt aan Newcastle, maar volgens de Britse krant zal de club zich in eerste instantie focussen op de komst van Dominic Calvert-Lewin (Everton) en Alexandre Lacazette (Arsenal).

FC Barcelona drukt stevig door voor de komst van Ferran Torres. Santi Aouna, een bekende journalist van het Franse FootMercato meldt dat de Catalanen inmiddels een persoonlijk akkoord hebben met de Spaanse flankaanvaller. Torres zou het eens zijn met de aangeboden voorwaarden. Met Manchester City is er wel nog geen akkoord. Barça zou namelijk de transfersom over vijf jaar willen spreiden. Op die manier kunnen de Catalanen een aardig bedrag spenderen, zonder dat ze over hun financiële limiet gaan.

LEES OOK: 'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Club moet Okereke volgend seizoen zelf een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

17
17
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

22
22
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

88
88
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

103
103
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

92
92
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

49
49
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

538
538
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

343
343
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

21
21
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

66
66
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

82
82
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

487
487
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

387
387
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

145
145
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

104
104
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

109
109
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

384
384
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

281
281
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

380
380
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

491
491
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

53
53
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

313
313
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

351
351

Meer sportnieuws