TU: 'Toptransfer Okereke, Barça vindt persoonlijk akkoord'

door
TU: 'Toptransfer Okereke, Barça vindt persoonlijk akkoord'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge-huurling David Okereke presteert momenteel erg goed bij Venezia. Volgens Calciomercato is de kans op een mooie Serie A-transfer dan ook niet uitgesloten. Volgens het medium zou Okereke met zijn specifieke kwaliteiten weleens een nuttige joker kunnen zijn voor clubs als Lazio, Fiorentina of zelfs Juventus en Internazionale. Als de spits zijn huidige prestaties kan doortrekken, komt één van die clubs binnen enkele maanden dus misschien wel aankloppen.

Beerschot VA is nu al bezig met het 'opkuisen' van de spelersselectie. Gazet van Antwerpen weet dat Femi Seriki nu al terugkeert naar Sheffield United, de moederclub van Beerschot die de 19-jarige rechtsachter voor een seizoen verhuurde. Seriki kwam bij de Antwerpenaren immers amper of niet aan de bak. Hij strandt uiteindelijk op één invalbeurt, zes minuten op de derde speeldag in Charleroi.

BUITENLAND
Juventus zou opnieuw een Rode Duivel op de verlanglijst hebben staan. Zo meldt La Dernière Heure dat ook de naam Timothy Castagne rondgaat in het Allianz Stadium. Maar de polyvalente rechtsback blijft kalm onder deze berichten. "Ze hebben me altijd al gevolgd, ook toen ik nog in Italië speelde", vertelt de back van Leicester City in gesprek met LDH. "Maar dat zijn slechts geruchten. We hebben daarom niet noodzakelijk contact. In ieder geval voel ik me goed hier in Engeland."

Volgens The Mirror beschikt Newcastle United in januari over een astronomisch transferbudget van maar liefst 300 miljoen euro. Elke euro daarvan kan en mag gespendeerd worden aan nieuwe spelers - het is uiteraard wel nog de vraag hoe de club dit kan regelen met de Financial Fair Play. Er werden al een resem toptargets gelinkt aan Newcastle, maar volgens de Britse krant zal de club zich in eerste instantie focussen op de komst van Dominic Calvert-Lewin (Everton) en Alexandre Lacazette (Arsenal).

FC Barcelona drukt stevig door voor de komst van Ferran Torres. Santi Aouna, een bekende journalist van het Franse FootMercato meldt dat de Catalanen inmiddels een persoonlijk akkoord hebben met de Spaanse flankaanvaller. Torres zou het eens zijn met de aangeboden voorwaarden. Met Manchester City is er wel nog geen akkoord. Barça zou namelijk de transfersom over vijf jaar willen spreiden. Op die manier kunnen de Catalanen een aardig bedrag spenderen, zonder dat ze over hun financiële limiet gaan.

LEES OOK: Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Club moet Okereke volgend seizoen zelf een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

41
41
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

51
51
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

106
106
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

193
193
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

194
194
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

59
59
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

406
406
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

50
50
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

112
112
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

424
424
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

134
134
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

214
214
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

156
156
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

352
352
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

490
490
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

123
123
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

667
667
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

219
219
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

280
280
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1059
1059
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

482
482
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

334
334

Meer sportnieuws