Genk slikt fikse domper voor topper tegen Club Brugge

door
Genk slikt fikse domper voor topper tegen Club Brugge

KRC Genk doet het niet goed in de Jupiler Pro League. John van den Brom hoopt tegen Club Brugge het tij te keren. De Nederlandse coach moet wel één van de absolute smaakmakers van zijn ploeg missen.


"Paul Onuachu voelde zich donderdag een beetje ziek en is nog niet fit genoeg voor deze wedstrijd, maar haalt mogelijk wel het bekerduel. Daniel Muñoz is terug nadat hij met een lichte blessure terugkeerde van de interlandbreak. Zijn landgenoot Carlos Cuesta traint ook weer met de groep nadat hij in de uitwedstrijd tegen West Ham was uitgevallen, maar de partij van dit weekend komt nog te vroeg", laat Genk weten op zijn website.

Kans voor Ugbo

Onuachu is de topschutter van Racing Genk, maar was de laatste weken op de dool. Hij wist in zijn laatste zes competitiewedstrijden amper één keer de weg naar de netten te vinden. Met 10 goals in 14 matchen is de balans echter nog altijd positief. Zijn afhaken is dus een aderlating. Van den Brom zal daardoor Ike Ugbo laten starten. De spits, die afgelopen zomer voor 3,5 miljoen euro overkwam van Chelsea, kende tot op heden een moeizaam seizoen. Al wist hij donderdag tegen Dinamo Zagreb wel een belangrijk doelpunt te scoren. Hij krijgt dus een nieuwe kans om zich te tonen.

Het ontbreken van Cuesta werd de afgelopen weken opgelost door Mujaid Sadick op te stellen. De 21-jarige centrale verdediger deed het zeker niet onaardig. Op rechts neemt Munoz mogelijk de plaats in van Angelo Preciado, die de afgelopen matchen op rechts mocht spelen. Hij was tegen Zagreb ook één van de betere Genkenaars. 

Een grote tegenvaller voor Genk?

Meest recent

Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

29
29
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

14
14
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

57
57
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

218
218
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

68
68
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

142
142
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

32
32
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

40
40
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

162
162
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

257
257
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

103
103
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

332
332
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

121
121
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

80
80
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

109
109
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

185
185
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

358
358
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

80
80
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

30
30
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

72
72
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

155
155
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

33
33
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

25
25

Meer sportnieuws