Genk slikt fikse domper voor topper tegen Club Brugge

door
Genk slikt fikse domper voor topper tegen Club Brugge

KRC Genk doet het niet goed in de Jupiler Pro League. John van den Brom hoopt tegen Club Brugge het tij te keren. De Nederlandse coach moet wel één van de absolute smaakmakers van zijn ploeg missen.


"Paul Onuachu voelde zich donderdag een beetje ziek en is nog niet fit genoeg voor deze wedstrijd, maar haalt mogelijk wel het bekerduel. Daniel Muñoz is terug nadat hij met een lichte blessure terugkeerde van de interlandbreak. Zijn landgenoot Carlos Cuesta traint ook weer met de groep nadat hij in de uitwedstrijd tegen West Ham was uitgevallen, maar de partij van dit weekend komt nog te vroeg", laat Genk weten op zijn website.

Kans voor Ugbo

Onuachu is de topschutter van Racing Genk, maar was de laatste weken op de dool. Hij wist in zijn laatste zes competitiewedstrijden amper één keer de weg naar de netten te vinden. Met 10 goals in 14 matchen is de balans echter nog altijd positief. Zijn afhaken is dus een aderlating. Van den Brom zal daardoor Ike Ugbo laten starten. De spits, die afgelopen zomer voor 3,5 miljoen euro overkwam van Chelsea, kende tot op heden een moeizaam seizoen. Al wist hij donderdag tegen Dinamo Zagreb wel een belangrijk doelpunt te scoren. Hij krijgt dus een nieuwe kans om zich te tonen.

Het ontbreken van Cuesta werd de afgelopen weken opgelost door Mujaid Sadick op te stellen. De 21-jarige centrale verdediger deed het zeker niet onaardig. Op rechts neemt Munoz mogelijk de plaats in van Angelo Preciado, die de afgelopen matchen op rechts mocht spelen. Hij was tegen Zagreb ook één van de betere Genkenaars. 

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

🚀

Een grote tegenvaller voor Genk?

Meest recent

'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

54
54
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

9
9
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

34
34
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

191
191
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

21
21
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

95
95
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

74
74
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

212
212
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

174
174
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

363
363
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

283
283
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

193
193
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

118
118
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

59
59
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

201
201
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

93
93
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

64
64
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

362
362
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

157
157
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

129
129
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

206
206
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

218
218
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

68
68
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

83
83
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

159
159

Meer sportnieuws