'Hazard krijgt goed en slecht nieuws bij Real Madrid'

door
'Hazard krijgt goed en slecht nieuws bij Real Madrid'

Het blijven moeilijke tijden voor Eden Hazard bij Real Madrid, want de Rode Duivel slaagt er maar niet in om eens een reeks wedstrijden te spelen. Bij de nationale ploeg moest hij deze maand vertrouwen op doen, maar ook dat lukte niet. Tegen Estland kon Hazard niet verstoppen dat hij niet in topvorm verkeert, waarna hij paste voor de trip naar Wales en sindsdien ook voor Real niet meer in actie kwam.


Na zijn terugkeer in de Spaanse hoofdstad werd Hazard immers snel getroffen door een griepaanval. Daardoor was hij er niet bij in de laatste twee wedstrijden tegen Granada en Sheriff Tiraspol, waarin Real telkens vlotte zeges boekte. Zijn ziekte lijkt nu echter stilaan tot de verleden tijd te behoren, want zaterdag trainde Hazard weer met de groep bij de Koninklijke.

Tot zover het goede nieuws voor Hazard, want het slechte nieuws is dat hij ook zondag tegen Sevilla nog moet passen. "Die buikgriep heeft hem verzwakt", verklaarde Carlo Ancelotti op zijn persconferentie. De trainer kwam er ook nog terug op de situatie van onze landgenoot. "Ik kan niet in het hoofd van Eden Hazard kruipen, maar hij doet er alles aan om te slagen bij Real Madrid. Hij heeft veel zin om op zijn beste niveau terug te keren."

NIEUWE KANS?
Hazard ontbreekt dus nog in de selectie voor Sevilla, maar de woorden van Ancelotti lijken wel bemoedigend te zijn voor de aanvaller. De Koninklijke zou ook besloten hebben om Hazard in januari zeker niet te laten vertrekken. Of dat allemaal zal resulteren in meer speelkansen, valt wel nog af te wachten. De concurrentie blijft immens en de voorbije maanden gebeurde het wel vaker dat Ancelotti mooie woorden sprak, zonder Hazard daarna minuten te gunnen.


LEES OOK: Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Zal Hazard snel weer speelkansen krijgen?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

292
292
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

117
117
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

71
71
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

62
62
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

77
77
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

292
292
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

435
435
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

267
267
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

369
369
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

31
31
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

73
73
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

125
125
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

464
464
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

344
344
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

489
489
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

301
301
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

248
248
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

193
193

Meer sportnieuws