'Hazard krijgt goed en slecht nieuws bij Real Madrid'

door
'Hazard krijgt goed en slecht nieuws bij Real Madrid'

Het blijven moeilijke tijden voor Eden Hazard bij Real Madrid, want de Rode Duivel slaagt er maar niet in om eens een reeks wedstrijden te spelen. Bij de nationale ploeg moest hij deze maand vertrouwen op doen, maar ook dat lukte niet. Tegen Estland kon Hazard niet verstoppen dat hij niet in topvorm verkeert, waarna hij paste voor de trip naar Wales en sindsdien ook voor Real niet meer in actie kwam.


Na zijn terugkeer in de Spaanse hoofdstad werd Hazard immers snel getroffen door een griepaanval. Daardoor was hij er niet bij in de laatste twee wedstrijden tegen Granada en Sheriff Tiraspol, waarin Real telkens vlotte zeges boekte. Zijn ziekte lijkt nu echter stilaan tot de verleden tijd te behoren, want zaterdag trainde Hazard weer met de groep bij de Koninklijke.

Tot zover het goede nieuws voor Hazard, want het slechte nieuws is dat hij ook zondag tegen Sevilla nog moet passen. "Die buikgriep heeft hem verzwakt", verklaarde Carlo Ancelotti op zijn persconferentie. De trainer kwam er ook nog terug op de situatie van onze landgenoot. "Ik kan niet in het hoofd van Eden Hazard kruipen, maar hij doet er alles aan om te slagen bij Real Madrid. Hij heeft veel zin om op zijn beste niveau terug te keren."

NIEUWE KANS?
Hazard ontbreekt dus nog in de selectie voor Sevilla, maar de woorden van Ancelotti lijken wel bemoedigend te zijn voor de aanvaller. De Koninklijke zou ook besloten hebben om Hazard in januari zeker niet te laten vertrekken. Of dat allemaal zal resulteren in meer speelkansen, valt wel nog af te wachten. De concurrentie blijft immens en de voorbije maanden gebeurde het wel vaker dat Ancelotti mooie woorden sprak, zonder Hazard daarna minuten te gunnen.


LEES OOK: Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Zal Hazard snel weer speelkansen krijgen?

Meest recent

'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

19
19
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

892
892
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

110
110
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

168
168
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

162
162
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

354
354
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

365
365
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

202
202
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

278
278
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

89
89
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

204
204
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

906
906
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

209
209
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

45
45
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

334
334
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

299
299
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

173
173
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

405
405
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

357
357
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

241
241
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

71
71
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

401
401
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

135
135
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

80
80

Meer sportnieuws