'Hazard krijgt goed en slecht nieuws bij Real Madrid'

153
'Hazard krijgt goed en slecht nieuws bij Real Madrid'

Het blijven moeilijke tijden voor Eden Hazard bij Real Madrid, want de Rode Duivel slaagt er maar niet in om eens een reeks wedstrijden te spelen. Bij de nationale ploeg moest hij deze maand vertrouwen op doen, maar ook dat lukte niet. Tegen Estland kon Hazard niet verstoppen dat hij niet in topvorm verkeert, waarna hij paste voor de trip naar Wales en sindsdien ook voor Real niet meer in actie kwam.


Na zijn terugkeer in de Spaanse hoofdstad werd Hazard immers snel getroffen door een griepaanval. Daardoor was hij er niet bij in de laatste twee wedstrijden tegen Granada en Sheriff Tiraspol, waarin Real telkens vlotte zeges boekte. Zijn ziekte lijkt nu echter stilaan tot de verleden tijd te behoren, want zaterdag trainde Hazard weer met de groep bij de Koninklijke.

Tot zover het goede nieuws voor Hazard, want het slechte nieuws is dat hij ook zondag tegen Sevilla nog moet passen. "Die buikgriep heeft hem verzwakt", verklaarde Carlo Ancelotti op zijn persconferentie. De trainer kwam er ook nog terug op de situatie van onze landgenoot. "Ik kan niet in het hoofd van Eden Hazard kruipen, maar hij doet er alles aan om te slagen bij Real Madrid. Hij heeft veel zin om op zijn beste niveau terug te keren."

NIEUWE KANS?
Hazard ontbreekt dus nog in de selectie voor Sevilla, maar de woorden van Ancelotti lijken wel bemoedigend te zijn voor de aanvaller. De Koninklijke zou ook besloten hebben om Hazard in januari zeker niet te laten vertrekken. Of dat allemaal zal resulteren in meer speelkansen, valt wel nog af te wachten. De concurrentie blijft immens en de voorbije maanden gebeurde het wel vaker dat Ancelotti mooie woorden sprak, zonder Hazard daarna minuten te gunnen.


LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Zal Hazard snel weer speelkansen krijgen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

67
67
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

74
74
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

95
95
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

79
79
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

151
151
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

204
204
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

76
76
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

107
107
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

76
76
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

122
122
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

219
219
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

122
122
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

107
107
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

995
995
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

166
166
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

400
400
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

441
441
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

424
424

Meer sportnieuws