'Real Madrid neemt verrassende beslissing over Hazard'

632 stemmen
'Real Madrid neemt verrassende beslissing over Hazard'

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid. Heel wat waarnemers vinden dat de 30-jarige aanvallende middenvelder in januari maar best kan vertrekken. Wat denkt Real over een mogelijke transfer?


Volgens Spaanse media is De Koninklijke niet zinnens om Hazard in januari van de hand te doen, tenzij er een zeer mooi financieel bod komt. Dat laatste lijkt zeer onwaarschijnlijk, aangezien Hazard al 2,5 jaar amper speelde. Real hoopt dat een fitte Hazard in 2022 eindelijk begint te presteren, al geeft Carlo Ancelotti hem zeer weinig minuten.

Drie andere vertrekkers

Door ziekte miste Hazard de afgelopen twee partijen, die dan ook nog eens zeer vlot werden gewonnen tegen Granada en Sheriff Tiraspol. Real Madrid wil in januari wel een aantal andere spelers ten gelde maken. Mariano Diaz, Luka Jovic en Dani Ceballos hebben geen toekomst meer in Bernabeu. Het is nog koffiedik kijken of Hazard komend weekend zal spelen, want de club liet weten dat hij zich nog 'slapjes' voelt.

Van corona is geen sprake, want Hazard traint mee met de groep. Hij kampte met een buikgriep. Voor de Rode Duivel wordt het hoog tijd dat hij eindelijk eens gaat spelen. Zijn laatste basisplaats dateert al van 28 september en de invalbeurten duren hoogstens 15 minuten. Hazard speelde met de Rode Duivels ongeveer een uur tegen Estland, maar daar bleek duidelijk dat hij fysiek nog altijd veel werk heeft. Zijn naam werd de afgelopen maanden genoemd bij ploegen als Juventus en Newcastle United, maar zij moeten in januari dus niet aankloppen bij Real.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

🚀

Gaat Hazard nog van waarde zijn na Nieuwjaar?

Meest recent

Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

39
39
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

48
48
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

85
85
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

17
17
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

58
58
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

608
608
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

396
396
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

174
174
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

51
51
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

255
255
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

92
92
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

91
91
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

105
105
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

173
173
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

43
43
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

158
158
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

221
221
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

70
70
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

337
337
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

240
240
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

805
805
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

237
237
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

90
90
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

87
87

Meer sportnieuws