'Real Madrid neemt verrassende beslissing over Hazard'

door
'Real Madrid neemt verrassende beslissing over Hazard'

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid. Heel wat waarnemers vinden dat de 30-jarige aanvallende middenvelder in januari maar best kan vertrekken. Wat denkt Real over een mogelijke transfer?


Volgens Spaanse media is De Koninklijke niet zinnens om Hazard in januari van de hand te doen, tenzij er een zeer mooi financieel bod komt. Dat laatste lijkt zeer onwaarschijnlijk, aangezien Hazard al 2,5 jaar amper speelde. Real hoopt dat een fitte Hazard in 2022 eindelijk begint te presteren, al geeft Carlo Ancelotti hem zeer weinig minuten.

Drie andere vertrekkers

Door ziekte miste Hazard de afgelopen twee partijen, die dan ook nog eens zeer vlot werden gewonnen tegen Granada en Sheriff Tiraspol. Real Madrid wil in januari wel een aantal andere spelers ten gelde maken. Mariano Diaz, Luka Jovic en Dani Ceballos hebben geen toekomst meer in Bernabeu. Het is nog koffiedik kijken of Hazard komend weekend zal spelen, want de club liet weten dat hij zich nog 'slapjes' voelt.

Van corona is geen sprake, want Hazard traint mee met de groep. Hij kampte met een buikgriep. Voor de Rode Duivel wordt het hoog tijd dat hij eindelijk eens gaat spelen. Zijn laatste basisplaats dateert al van 28 september en de invalbeurten duren hoogstens 15 minuten. Hazard speelde met de Rode Duivels ongeveer een uur tegen Estland, maar daar bleek duidelijk dat hij fysiek nog altijd veel werk heeft. Zijn naam werd de afgelopen maanden genoemd bij ploegen als Juventus en Newcastle United, maar zij moeten in januari dus niet aankloppen bij Real.

LEES OOK: 'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Gaat Hazard nog van waarde zijn na Nieuwjaar?

Meest recent

Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

0
0
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

58
58
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

41
41
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

18
18
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

16
16
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

124
124
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

51
51
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

225
225
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

124
124
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

35
35
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

120
120
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

194
194
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

59
59
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

197
197
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

61
61
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

83
83
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

228
228
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

73
73
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

763
763
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

420
420
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

412
412
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

152
152
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

406
406
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

146
146

Meer sportnieuws