'Real Madrid neemt verrassende beslissing over Hazard'

door
'Real Madrid neemt verrassende beslissing over Hazard'

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid. Heel wat waarnemers vinden dat de 30-jarige aanvallende middenvelder in januari maar best kan vertrekken. Wat denkt Real over een mogelijke transfer?


Volgens Spaanse media is De Koninklijke niet zinnens om Hazard in januari van de hand te doen, tenzij er een zeer mooi financieel bod komt. Dat laatste lijkt zeer onwaarschijnlijk, aangezien Hazard al 2,5 jaar amper speelde. Real hoopt dat een fitte Hazard in 2022 eindelijk begint te presteren, al geeft Carlo Ancelotti hem zeer weinig minuten.

Drie andere vertrekkers

Door ziekte miste Hazard de afgelopen twee partijen, die dan ook nog eens zeer vlot werden gewonnen tegen Granada en Sheriff Tiraspol. Real Madrid wil in januari wel een aantal andere spelers ten gelde maken. Mariano Diaz, Luka Jovic en Dani Ceballos hebben geen toekomst meer in Bernabeu. Het is nog koffiedik kijken of Hazard komend weekend zal spelen, want de club liet weten dat hij zich nog 'slapjes' voelt.

Van corona is geen sprake, want Hazard traint mee met de groep. Hij kampte met een buikgriep. Voor de Rode Duivel wordt het hoog tijd dat hij eindelijk eens gaat spelen. Zijn laatste basisplaats dateert al van 28 september en de invalbeurten duren hoogstens 15 minuten. Hazard speelde met de Rode Duivels ongeveer een uur tegen Estland, maar daar bleek duidelijk dat hij fysiek nog altijd veel werk heeft. Zijn naam werd de afgelopen maanden genoemd bij ploegen als Juventus en Newcastle United, maar zij moeten in januari dus niet aankloppen bij Real.

LEES OOK: 'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Gaat Hazard nog van waarde zijn na Nieuwjaar?

Meest recent

Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

0
0
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

93
93
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

280
280
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

163
163
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

194
194
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

262
262
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

86
86
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

650
650
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

327
327
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

238
238
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

329
329
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

229
229
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

401
401
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

372
372
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

129
129
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

503
503
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

227
227
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

431
431
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

397
397
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

301
301
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

316
316

Meer sportnieuws