Kompany grijpt in: viertal wissels op komst

door
Kompany grijpt in: viertal wissels op komst

RSC Anderlecht gaat zaterdagavond op bezoek bij Sporting Charleroi en de druk op een uitzege zal erg groot zijn bij de Brusselaars. In geval van een overwinning komt Paars-Wit namelijk weer in het zog van de top 5. Bovendien moet een reactie volgen op de mindere prestaties van de voorbije weken.


Na de puntendeling van vorig weekend tegen KV Kortrijk, bleef RSCA immers achter met een povere 8 op 21. Veel te weinig voor een club die minstens een Europees ticket ambieert. Daags na de partij tegen KVK volgden dan ook meerdere gesprekken onder de spelers, sportieve staf en leden van het bestuur. Die gesprekken zullen niet zonder gevolgen blijven. Zo is de verwachting dat coach Vincent Kompany zijn elftal op meerdere posities zal aanpassen.

Bij SudPresse verwacht men zich alvast aan een viertal wijzigingen. Michael Murillo is alvast terug beschikbaar na zijn schorsing. De Panamees verschijnt normaal gezien weer aan de aftrap ten koste van Bogdan Mykhaylichenko. In het centrum keert Taylor Harwood-Bellis naar alle waarschijnlijkheid weer terug aan de zijde van Wesley Hoedt. Vorig weekend genoot Lisandro Magallan de voorkeur, de Argentijnse huurling van Ajax viel echter door de mand.

MET REFAELOV
Op het middenveld zou Kompany dan weer teruggrijpen naar het duo Cullen-Olsson. Majeed Ashimeru moet allicht plaats ruimen voor een aanvallender ingestelde speler. Francis Amuzu en Anouar Aït El-Hadj zijn de grootste kandidaten. Tot slot wordt Lior Refealov voor het eerst sinds midden oktober weer aan de aftrap verwacht. Hij profiteert zo optimaal van de schorsing bij Benito Raman.

De mogelijke basisploeg:
Van Crombrugge; Murillo, Harwood-Bellis, Hoedt, Gomez; Olsson, Cullen; Amuzu, Refaelov; Zirkzee, Kouamé

LEES OOK: Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Kompany moet vasthouden aan de 4-3-3-formatie ...

Meest recent

Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

2
2
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

98
98
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

43
43
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

80
80
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

472
472
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

329
329
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

287
287
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

273
273
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

129
129
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

520
520
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

444
444
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

281
281
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

162
162
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

418
418
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

214
214
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

296
296
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

82
82
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

193
193
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

447
447
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

131
131
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

459
459
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

373
373

Meer sportnieuws