'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

door
'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

De wintermercato staat voor de deur, maar het is nu ook al uitkijken naar de zomerse transferperiode. Na het seizoen wordt namelijk vuurwerk verwacht aan de Europese top. Iets waar Real Madrid gretig aan wil deelnemen, al krijgt de Spaanse grootmacht mogelijk lik op stuk van Paris Saint-Germain.


Real zou komende zomer zijn aanvalslinie van een flinke kwaliteitsinjectie willen voorzien. Onder meer Erling Haaland staat naar verluidt op de verlanglijst. Maar hét topdoelwit blijft Kylian Mbappé. Nadat zijn huidige club PSG afgelopen zomer enkele giga-aanbiedingen weigerde, willen de Madrilenen hem transfervrij oppikken wanneer zijn contract na het seizoen afloopt. De Parijzenaars hopen nog steeds dat Mbappé overtuigd kan worden tot een verlenging. Maar die kans lijkt met de week kleiner te worden.

En dus zou men in de Franse hoofdstad ook al naar mogelijke vervangers uitkijken. Daarbij zou het vizier onder meer gericht zijn op ... Real Madrid. Volgens het medium ABC wil PSG namelijk een poging doen om Vinicius Junior binnen te halen. De 21-jarige Braziliaan is dit seizoen helemaal ontbolsterd in het Estadio Santiago Bernabeu en kan inmiddels voortreffelijke statistieken voorleggen. De leider in de Ligue 1 zou in hem dan ook een ideale aanvulling zien op Lionel Messi en Neymar Jr, indien Mbappé vertrekt.

MONSTERSALARIS
Het lijkt evenwel onwaarschijnlijk dat Vinicius wil vertrekken in Madrid. En dus zou PSG bereid zijn bijzonder ver te gaan om hem op andere gedachten te brengen. Zo heeft ABC het over een zesjarig contract met salaris van liefst 17 miljoen euro per seizoen. Een gigantisch bedrag, desondanks worden de slagkansen van de Fransen niet erg hoog ingeschat. Vinicius voelt zich namelijk erg goed bij Real en zou zelfs eerder neigen naar een contractverlenging.

LEES OOK: Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

🚀

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

0
0
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

4
4
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

35
35
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

286
286
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

58
58
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

34
34
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

139
139
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

169
169
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

235
235
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

116
116
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

164
164
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

382
382
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

87
87
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

544
544
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

327
327
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

142
142
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

152
152
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

76
76
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

118
118
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

248
248
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

94
94

Meer sportnieuws