'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

door
'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

De wintermercato staat voor de deur, maar het is nu ook al uitkijken naar de zomerse transferperiode. Na het seizoen wordt namelijk vuurwerk verwacht aan de Europese top. Iets waar Real Madrid gretig aan wil deelnemen, al krijgt de Spaanse grootmacht mogelijk lik op stuk van Paris Saint-Germain.


Real zou komende zomer zijn aanvalslinie van een flinke kwaliteitsinjectie willen voorzien. Onder meer Erling Haaland staat naar verluidt op de verlanglijst. Maar hét topdoelwit blijft Kylian Mbappé. Nadat zijn huidige club PSG afgelopen zomer enkele giga-aanbiedingen weigerde, willen de Madrilenen hem transfervrij oppikken wanneer zijn contract na het seizoen afloopt. De Parijzenaars hopen nog steeds dat Mbappé overtuigd kan worden tot een verlenging. Maar die kans lijkt met de week kleiner te worden.

En dus zou men in de Franse hoofdstad ook al naar mogelijke vervangers uitkijken. Daarbij zou het vizier onder meer gericht zijn op ... Real Madrid. Volgens het medium ABC wil PSG namelijk een poging doen om Vinicius Junior binnen te halen. De 21-jarige Braziliaan is dit seizoen helemaal ontbolsterd in het Estadio Santiago Bernabeu en kan inmiddels voortreffelijke statistieken voorleggen. De leider in de Ligue 1 zou in hem dan ook een ideale aanvulling zien op Lionel Messi en Neymar Jr, indien Mbappé vertrekt.

MONSTERSALARIS
Het lijkt evenwel onwaarschijnlijk dat Vinicius wil vertrekken in Madrid. En dus zou PSG bereid zijn bijzonder ver te gaan om hem op andere gedachten te brengen. Zo heeft ABC het over een zesjarig contract met salaris van liefst 17 miljoen euro per seizoen. Een gigantisch bedrag, desondanks worden de slagkansen van de Fransen niet erg hoog ingeschat. Vinicius voelt zich namelijk erg goed bij Real en zou zelfs eerder neigen naar een contractverlenging.

LEES OOK: 'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

59
59
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

134
134
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

43
43
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

224
224
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

232
232
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

128
128
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

437
437
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

145
145
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

169
169
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

124
124
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

212
212
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

246
246
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

115
115
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

404
404
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

100
100
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

91
91
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

728
728
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

143
143
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

261
261
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

309
309
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

176
176
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

461
461
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

369
369
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

319
319

Meer sportnieuws