'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

door
'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

De wintermercato staat voor de deur, maar het is nu ook al uitkijken naar de zomerse transferperiode. Na het seizoen wordt namelijk vuurwerk verwacht aan de Europese top. Iets waar Real Madrid gretig aan wil deelnemen, al krijgt de Spaanse grootmacht mogelijk lik op stuk van Paris Saint-Germain.


Real zou komende zomer zijn aanvalslinie van een flinke kwaliteitsinjectie willen voorzien. Onder meer Erling Haaland staat naar verluidt op de verlanglijst. Maar hét topdoelwit blijft Kylian Mbappé. Nadat zijn huidige club PSG afgelopen zomer enkele giga-aanbiedingen weigerde, willen de Madrilenen hem transfervrij oppikken wanneer zijn contract na het seizoen afloopt. De Parijzenaars hopen nog steeds dat Mbappé overtuigd kan worden tot een verlenging. Maar die kans lijkt met de week kleiner te worden.

En dus zou men in de Franse hoofdstad ook al naar mogelijke vervangers uitkijken. Daarbij zou het vizier onder meer gericht zijn op ... Real Madrid. Volgens het medium ABC wil PSG namelijk een poging doen om Vinicius Junior binnen te halen. De 21-jarige Braziliaan is dit seizoen helemaal ontbolsterd in het Estadio Santiago Bernabeu en kan inmiddels voortreffelijke statistieken voorleggen. De leider in de Ligue 1 zou in hem dan ook een ideale aanvulling zien op Lionel Messi en Neymar Jr, indien Mbappé vertrekt.

MONSTERSALARIS
Het lijkt evenwel onwaarschijnlijk dat Vinicius wil vertrekken in Madrid. En dus zou PSG bereid zijn bijzonder ver te gaan om hem op andere gedachten te brengen. Zo heeft ABC het over een zesjarig contract met salaris van liefst 17 miljoen euro per seizoen. Een gigantisch bedrag, desondanks worden de slagkansen van de Fransen niet erg hoog ingeschat. Vinicius voelt zich namelijk erg goed bij Real en zou zelfs eerder neigen naar een contractverlenging.

LEES OOK: Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

3
3
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

27
27
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

19
19
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

119
119
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

65
65
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

44
44
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

46
46
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

60
60
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

161
161
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

93
93
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

87
87
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

329
329
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

83
83
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

86
86
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

624
624
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

212
212
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

253
253
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

70
70
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

105
105
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

302
302
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

424
424

Meer sportnieuws