'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

944
'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

De wintermercato staat voor de deur, maar het is nu ook al uitkijken naar de zomerse transferperiode. Na het seizoen wordt namelijk vuurwerk verwacht aan de Europese top. Iets waar Real Madrid gretig aan wil deelnemen, al krijgt de Spaanse grootmacht mogelijk lik op stuk van Paris Saint-Germain.


Real zou komende zomer zijn aanvalslinie van een flinke kwaliteitsinjectie willen voorzien. Onder meer Erling Haaland staat naar verluidt op de verlanglijst. Maar hét topdoelwit blijft Kylian Mbappé. Nadat zijn huidige club PSG afgelopen zomer enkele giga-aanbiedingen weigerde, willen de Madrilenen hem transfervrij oppikken wanneer zijn contract na het seizoen afloopt. De Parijzenaars hopen nog steeds dat Mbappé overtuigd kan worden tot een verlenging. Maar die kans lijkt met de week kleiner te worden.

En dus zou men in de Franse hoofdstad ook al naar mogelijke vervangers uitkijken. Daarbij zou het vizier onder meer gericht zijn op ... Real Madrid. Volgens het medium ABC wil PSG namelijk een poging doen om Vinicius Junior binnen te halen. De 21-jarige Braziliaan is dit seizoen helemaal ontbolsterd in het Estadio Santiago Bernabeu en kan inmiddels voortreffelijke statistieken voorleggen. De leider in de Ligue 1 zou in hem dan ook een ideale aanvulling zien op Lionel Messi en Neymar Jr, indien Mbappé vertrekt.

MONSTERSALARIS
Het lijkt evenwel onwaarschijnlijk dat Vinicius wil vertrekken in Madrid. En dus zou PSG bereid zijn bijzonder ver te gaan om hem op andere gedachten te brengen. Zo heeft ABC het over een zesjarig contract met salaris van liefst 17 miljoen euro per seizoen. Een gigantisch bedrag, desondanks worden de slagkansen van de Fransen niet erg hoog ingeschat. Vinicius voelt zich namelijk erg goed bij Real en zou zelfs eerder neigen naar een contractverlenging.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

25
25
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

37
37
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

62
62
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

59
59
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

126
126
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

174
174
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

68
68
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

93
93
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

61
61
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

111
111
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

18
18
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

198
198
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

117
117
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

98
98
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

908
908
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

153
153
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

103
103
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

390
390
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

428
428
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

413
413

Meer sportnieuws