'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

door
'Megabod PSG doet Real daveren: 17 miljoen per seizoen'

De wintermercato staat voor de deur, maar het is nu ook al uitkijken naar de zomerse transferperiode. Na het seizoen wordt namelijk vuurwerk verwacht aan de Europese top. Iets waar Real Madrid gretig aan wil deelnemen, al krijgt de Spaanse grootmacht mogelijk lik op stuk van Paris Saint-Germain.


Real zou komende zomer zijn aanvalslinie van een flinke kwaliteitsinjectie willen voorzien. Onder meer Erling Haaland staat naar verluidt op de verlanglijst. Maar hét topdoelwit blijft Kylian Mbappé. Nadat zijn huidige club PSG afgelopen zomer enkele giga-aanbiedingen weigerde, willen de Madrilenen hem transfervrij oppikken wanneer zijn contract na het seizoen afloopt. De Parijzenaars hopen nog steeds dat Mbappé overtuigd kan worden tot een verlenging. Maar die kans lijkt met de week kleiner te worden.

En dus zou men in de Franse hoofdstad ook al naar mogelijke vervangers uitkijken. Daarbij zou het vizier onder meer gericht zijn op ... Real Madrid. Volgens het medium ABC wil PSG namelijk een poging doen om Vinicius Junior binnen te halen. De 21-jarige Braziliaan is dit seizoen helemaal ontbolsterd in het Estadio Santiago Bernabeu en kan inmiddels voortreffelijke statistieken voorleggen. De leider in de Ligue 1 zou in hem dan ook een ideale aanvulling zien op Lionel Messi en Neymar Jr, indien Mbappé vertrekt.

MONSTERSALARIS
Het lijkt evenwel onwaarschijnlijk dat Vinicius wil vertrekken in Madrid. En dus zou PSG bereid zijn bijzonder ver te gaan om hem op andere gedachten te brengen. Zo heeft ABC het over een zesjarig contract met salaris van liefst 17 miljoen euro per seizoen. Een gigantisch bedrag, desondanks worden de slagkansen van de Fransen niet erg hoog ingeschat. Vinicius voelt zich namelijk erg goed bij Real en zou zelfs eerder neigen naar een contractverlenging.

LEES OOK: Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Hubert baalt keihard: "Een onnodige pandoering"

Voor David Hubert is de eerste kennismaking met de Champions League geen fijne geworden. De nieuwe ...

25
25
Kranten unaniem: twee Unionisten vallen door mand

De knappe stuntzege op PSV lijkt intussen al ver in het verleden te liggen voor Union. In de laatste ...

81
81
Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

In de andere dinsdagavondwedstrijden in de Champions League kregen we heel wat spektakel te zien. ...

36
36
Union krijgt nu ook van Inter een stevige pandoering

De Champions League lijkt voor Union stilaan een kalvarietocht te gaan worden. Het kreeg al voor de ...

52
52
Oud-Rangers-Belg vindt nieuwe job bij buitenlandse topclub

De voorbije jaren waren er bij Rangers de nodige Belgen aan de slag, maar zij zijn stilaan allemaal ...

17
17
La Liga trekt staart in: controversieel plan afgevoerd

De voorbije weken was er in Spanje heel wat ophef nadat La Liga met een toch wel zeer opmerkelijk ...

45
45
'Charaï met handen in haar: enorme domper Westerlo'

Westerlo hoopt dit seizoen mee te kunnen strijden voor de top zes, maar deed vorig weekend daarvoor ...

17
17
Bertaccini stuurt boodschap: "Dat is mijn beste rol"

Anderlecht bleef zondag weer ontgoocheld achter na puntenverlies tegen STVV. Daardoor zag het de ...

107
107
Pocognoli velt oordeel over eerste week in Monaco

Woensdag staat Sébastien Pocognoli ook voor zijn vuurdoop bij AS Monaco in de Champions ...

40
40
FC Barcelona demonstreert, Pafos pakt wéér punt

Om 18u45 stonden er al twee duels in de Champions League op het programma. FC Barcelona ontving de ...

72
72
Tzolis gretiger dan ooit: "Een droomclub!"

Club Brugge moet morgen aan de bak tegen Bayern München. De Duitse topclub is momenteel ...

165
165
Union SG droomt van stunt: dit zijn de 22 basispionnen

Union SG speelt om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Dat belooft een zeer zware opdracht ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser maakt indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

108
108
Hayen spreekt zeer straffe taal voor Bayern-duel

Club Brugge staat voor een bijzonder zware opdracht tegen Bayern München. Iedereen verwacht een ...

142
142
Red Flames voeren druk op: "Belangrijk voor Belgisch voetbal"

De Red Flames staan voor een héél cruciale interlandperiode. Ze spelen in de Nations ...

18
18
Leko incasseert uppercut: rampscenario voor AA Gent

AA Gent likt haar wonden na de pijnlijke nederlaag tegen Zulte Waregem. Niet alleen figuurlijk, maar ...

421
421
Hayen kruist vingers: steunpilaar Club Brugge bijna fit?

Club Brugge is geland in München, waar Nicky Hayen daags voor de kraker tegen het Bayern van ...

246
246
'Renard-exit dreigt: Anderlecht vindt nu al droomkandidaat'

In Neerpede is de naam Nicolás Frutos meer dan nostalgie. Zijn werk bij La Louvière ...

881
881
Kompany waarschuwt Club Brugge: "Anderlecht komt eraan"

Vincent Kompany krijgt met Bayern München woensdag Club Brugge over de vloer in de Champions ...

740
740
AA Gent heeft beet: aanvaller tekent tot medio 2028

Het werd een weekend om snel te vergeten bij AA Gent, want zowel de A-ploeg als de U23 gingen ...

120
120
Hayen speelt open kaart over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge hoopt woensdag tegen Bayern München niet alleen een pandoering te vermijden, de ...

309
309
Kompany doet boekje open over rivaliteit met Club Brugge

In de Champions League gaat Club Brugge woensdag op bezoek bij Bayern München. In aanloop naar ...

268
268
In Youth We Trust: Anderlecht legt goudhaantje vast

Zowat de enige constante doorheen de vele veranderingen van de voorbije jaren is dat RSC Anderlecht ...

182
182
Club Brugge maakt selectie voor kraker tegen Bayern bekend

Met een verplaatsing naar Bayern München voor de boeg staat Club Brugge woensdag voor een ...

373
373
‘KRC Genk grijpt in na leegloop: RSCA in het gedrang’

Het WK U17 in Qatar staat voor de deur en de selectie van de Belgische jonkies werd bekendgemaakt. ...

403
403

Meer sportnieuws