Wie wordt de allereerste 'Gouden Croc'?

door
Wie wordt de allereerste 'Gouden Croc'?

We naderen het einde van het jaar, wat maakt dat het straks ook weer tijd wordt voor allerhande prijzen. Zo zal de Gouden Bal worden uitgereikt, en weten we straks ook wie de FIFA Footballer of the Year wordt. In januari volgt in ons land dan weer de uitreiking van de Gouden Schoen.


Aangezien de winnaar hiervan – niet onlogisch uiteraard – nogal snel een speler van een topclub is, kwamen de mannen van MIDMID met een idee op de proppen. Spelers van lager geklasseerde teams maken weinig of geen kans op de Gouden Schoen, hoewel er ook bij deze clubs mannen rondlopen die zeker een prijs zouden verdienen.

Zo wordt dit jaar voor de eerste keer de Gouden Croc uitgereikt. Die zal worden bekendgemaakt op 25 december, maar kan dus niet eender wie worden. Zo mag het geen speler betreffen van een G6-ploeg. Nominaties voor de trofee kunnen nog worden ingegeven, maar de presentatoren van MIDMID, Evert Winckelmans en Sam Kerkhofs – gaven ons alvast hun vier genomineerden.

Genomineerden
Voor de eerder ludieke trofee - of de parel van de rechterkolom zoals hij het zelf heeft gedoopt - kiest Evert uit Hervè Koffi (Charleroi), Xavier Mercier (OHL), Stef Peeters (Eupen) en Rob Schoofs (KV Mechelen). Sam geeft dan weer de voorkeur aan Christian Brüls (STVV), Kristof D’Haene (KV Kortrijk), Zinho Gano (Zulte-Waregem) en Dante Vanzeir (Union).

LEES OOK: Aanwinst nummer 8: Standard haalt goaltjesdief terug naar JPL

Trending:

'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Voor wie kiest u?

Meest recent

Aanwinst nummer 8: Standard haalt goaltjesdief terug naar JPL

Standard toont zich deze mercato één van de meest kooplustige ploegen uit de Jupiler ...

30
30
Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota

De voetbalwereld is donderdagochtend opgeschrikt door dieptriest nieuws. Liverpool-aanvaller Diogo ...

225
225
'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een vijftal aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar is nog ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, Anderlecht dropt transferbom'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

177
177
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

306
306
Van kampioen tot tragedie: Voetbalwereld in complete shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

99
99
Nieuwe liefde voor Genk-fan Vanwezemael? Publiek huivert

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

157
157
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

152
152
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

71
71
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

22
22
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

22
22
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

166
166
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

577
577
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

244
244
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

287
287
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

117
117
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

166
166
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

294
294
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

61
61
‘RSCA flirt met transferbom: kleedkamer onrustig’

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

344
344
Transfers Jupiler Pro League: 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

942
942
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

140
140
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

613
613
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

551
551

Meer sportnieuws