VD Brom verklapt plan om Club Brugge te pakken

door
VD Brom verklapt plan om Club Brugge te pakken

Zondag staat er met KRC Genk-Club Brugge een kraker op het programma in de Jupiler Pro League. Een kraker tussen twee ploegen in een crisis, dat wel. Vooral bij Club Brugge stormt het na de nederlagen tegen KV Mechelen en RB Leizpig. Genk zorgde dan weer zelf voor wat rust in de tent door gisteren een punt te pakken op het veld van Dinamo Zagreb.


John van den Brom blikte op zijn perspraatje al vooruit naar het duel tegen de landskampioen. Hij verzekerde dat zijn ploeg anders voor dag zal komen dan in de voorbije periode, waarin de Limburgers voor een eerder voorzichtige aanpak kozen. "Je moet te allen tijde spelen naar de sterktes van het team. We spelen thuis, dus zullen we aanvallender spelen dan gisteren. Dat durf ik al te verklappen", klonkt het vandaag bij de Nederlandse coach.

Genk wil opnieuw aanknopen met de zege na een gelijkspel thuis tegen Cercle Brugge en een nederlaag op het veld van hekkensluiter Beerschot. De Limburgers zijn daardoor wat weggezakt in het klassement en kamperen momenteel op de achtste plaats. Tegenstander Club Brugge staat derde op al zeven punten van fiere leider Union. Ook Blauw-Zwart kon al twee competitiewedstrijden niet meer winnen. Thuis tegen Standard werd het 2-2, op het veld van KV Mechelen werd met 2-1 verloren.

GENERALE REPETITIE VOOR CROKY CUP

Het competitieduel van nu zondag geldt als generale repeptitie voor de Croky Cup. Genk en Club zijn immers tegen elkaar uitgeloot in de achtste finales van de beker. Het bekerduel tussen de twee clubs zal gespeeld worden op woensdag 1 november, amper drie dagen na de confrontatie van zondag. Benieuwd wie na de twee wedstrijden als grote overwinnaar uit de strijd komt.

  




LEES OOK: Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Wie wint zondag?

Meest recent

Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

0
0
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

62
62
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

102
102
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

42
42
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

29
29
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

94
94
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

411
411
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

220
220
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

44
44
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

71
71
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

48
48
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

27
27
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

368
368
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

302
302
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

116
116
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

193
193
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

125
125
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

75
75
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

107
107
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

200
200
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

445
445
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

443
443
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

764
764
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

396
396

Meer sportnieuws