VD Brom spreekt rechtuit over situatie-Clement

door
VD Brom spreekt rechtuit over situatie-Clement

In de Jupiler Pro League én in de Croky Cup krijgen we op amper één week tijd dezelfde topaffiche te zien. Zo krijgt bekerhouder KRC Genk tot twee keer toe het bezoek van landskampioen Club Brugge. Een dubbele confrontatie die voor beide coaches van cruciaal belang kan worden.


Zowel Genk als Club zit momenteel in een moeilijke periode. Racing pakte bijvoorbeeld 1 op 6 tegen de twee laagst genoteerde ploegen in het JPL-klassement. Al herpakten de Limburgers zich wel enigszins met een gelijkspel op het veld van Dinamo Zagreb. Blauw-Zwart daarentegen werd tijdens zijn Europese opdracht nog wat dieper in de put geduwd. Zo kreeg de landskampioen woensdag een 0-5-pandoering van RB Leipzig.

Sindsdien lijkt de positie van coach Philippe Clement, die de mist inging met enkele belabberde tactische keuzes, te wankelen. Maar op zijn persbabbel van vrijdagmiddag nam Genk-trainer John van den Brom het op voor zijn collega. "Ik vind het te gek voor woorden, gezien wat hij gepresteerd heeft in de Belgische competitie, bij veel clubs", werd de Nederlander geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Nu zit het even tegen, daar moet je ook niet onderuit, maar dan vind ik het heel kortzichtig om de kranten er vol mee te zetten."

NORMAAL IN HET VOETBAL
Van den Brom weet natuurlijk waarover hij spreekt. Zo zat hij de voorbije maanden zelf ook al meermaals op de wipstoel, maar telkens trok hij het recht. Dat Clement nu in vraag wordt gesteld is volgens hem dan ook de normale gang van zaken. "Ik heb zelf niets gelezen. Maar dat is voetbal. Iemand van de staf zei het me deze morgen. En toen zei ik: 'Als trainer ben je zo goed als je laatste wedstrijd'."

LEES OOK: "Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

Welke trainer schat u het hoogst in?

Meest recent

Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

25
25
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

11
11
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

12
12
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

104
104
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

151
151
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

128
128
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

212
212
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

168
168
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

75
75
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

306
306
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

433
433
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

41
41
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

61
61
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

337
337
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

415
415
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

150
150
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

122
122
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

109
109
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

317
317
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

91
91
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

409
409
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

129
129
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

298
298
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

461
461
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

286
286

Meer sportnieuws