'Haaland heeft volgende club alweer gekozen'

door
'Haaland heeft volgende club alweer gekozen'

Erling Haaland heeft andermaal voor verbazing gezorgd bij Borussia Dortmund. De Noorse spits leek in eerste instantie buiten strijd te zijn tot nieuwjaar, maar mogelijk maakt hij komend weekend al zijn rentree bij de Duitse topclub. Ondertussen blijft er volop gespeculeerd worden over zijn toekomst.


Midden oktober viel de doelpuntenmachine uit met een blessure aan de heup. Dortmund gaf vervolgens aan dat het dit kalenderjaar niet meer op de spits rekende. Maar blijkbaar verliep zijn revalidatie een pak voorspoediger dan in eerste instantie werd ingeschat. Coach Marco Rose maakte op zijn persbabbel van vrijdagmiddag bekend dat Haaland dit weekend tegen Wolfsburg allicht zijn wederoptreden maakt als invaller.

Mogelijk begint hij dan aan zijn laatste maanden in Duitse loondienst. Zo blijft het de algemene verwachting dat Haaland komende zomer de stap naar de absolute top zal zetten. En de superspits zou zelf al een duidelijke voorkeur hebben. Volgens Goal.com heeft de Noorse international zijn zinnen namelijk gezet op Real Madrid. Hij zou nog geen definitieve beslissing hebben genomen, maar de overstap naar de Spaanse hoofdstad spreekt hem veruit het meest aan.

DROOMVOORLINIE
De Koninklijke zou ook al een tijdje interesse tonen. Kylian Mbappé blijft de absolute topprioriteit voor Los Blancos, maar hij kan allicht transfervrij opgehaald worden. Op die manier kunnen de Madrilenen een pak geld besparen, wat dan weer aan Haaland gespendeerd kan worden. De Noor zou zich er ook bewust van zijn dat hij de spotlights allicht moet delen met Mbappé. Met ook nog Vinicius Junior zou de Spaanse grootmacht wel een droomvoorlinie kunnen creëren.

LEES OOK: 'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Indien Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Anderlecht troeft Standard én buitenland af: "Past beter"

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

11
11
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

27
27
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

127
127
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

41
41
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

45
45
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

116
116
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

77
77
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

61
61
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

111
111
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

213
213
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

62
62
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

154
154
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

50
50
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

308
308
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

147
147
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

132
132
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

69
69
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

132
132
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

46
46
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

450
450
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

65
65
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

201
201

Meer sportnieuws