'Haaland heeft volgende club alweer gekozen'

421 stemmen
'Haaland heeft volgende club alweer gekozen'

Erling Haaland heeft andermaal voor verbazing gezorgd bij Borussia Dortmund. De Noorse spits leek in eerste instantie buiten strijd te zijn tot nieuwjaar, maar mogelijk maakt hij komend weekend al zijn rentree bij de Duitse topclub. Ondertussen blijft er volop gespeculeerd worden over zijn toekomst.


Midden oktober viel de doelpuntenmachine uit met een blessure aan de heup. Dortmund gaf vervolgens aan dat het dit kalenderjaar niet meer op de spits rekende. Maar blijkbaar verliep zijn revalidatie een pak voorspoediger dan in eerste instantie werd ingeschat. Coach Marco Rose maakte op zijn persbabbel van vrijdagmiddag bekend dat Haaland dit weekend tegen Wolfsburg allicht zijn wederoptreden maakt als invaller.

Mogelijk begint hij dan aan zijn laatste maanden in Duitse loondienst. Zo blijft het de algemene verwachting dat Haaland komende zomer de stap naar de absolute top zal zetten. En de superspits zou zelf al een duidelijke voorkeur hebben. Volgens Goal.com heeft de Noorse international zijn zinnen namelijk gezet op Real Madrid. Hij zou nog geen definitieve beslissing hebben genomen, maar de overstap naar de Spaanse hoofdstad spreekt hem veruit het meest aan.

DROOMVOORLINIE
De Koninklijke zou ook al een tijdje interesse tonen. Kylian Mbappé blijft de absolute topprioriteit voor Los Blancos, maar hij kan allicht transfervrij opgehaald worden. Op die manier kunnen de Madrilenen een pak geld besparen, wat dan weer aan Haaland gespendeerd kan worden. De Noor zou zich er ook bewust van zijn dat hij de spotlights allicht moet delen met Mbappé. Met ook nog Vinicius Junior zou de Spaanse grootmacht wel een droomvoorlinie kunnen creëren.

LEES OOK: Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Indien Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

24
24
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

435
435
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

28
28
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

27
27
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

46
46
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

39
39
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

112
112
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

192
192
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

206
206
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

367
367
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

844
844
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

737
737
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

198
198
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

589
589
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

198
198
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

181
181
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

158
158
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

889
889
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

588
588
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws