"Standard kan nog Play-Off I halen"

169 stemmen

Standard heeft er al een zeer woelig seizoen opzitten. Mbaye Leye lanceerde wel veel jongeren, maar kon niet voor de resultaten zorgen die op Sclessin verwacht werden en betaalde in oktober de prijs met een ontslag. Luka Elsner kwam hem vervangen en greep terug naar ervaring, waardoor een aantal opzijgeschoven spelers weer in genade aangenomen werden.


Onder meer Noë Dussenne werd zo in ere hersteld. De verdediger was door Leye aan de kant geschoven, maar is onder Elsner weer titularis en is tegenwoordig zelfs de vaste strafschopnemer. Tegen Club Brugge maakte hij zo enkele weken geleden zijn eerste goal van het seizoen, waardoor Standard de landskampioen een punt kon ontfutselen.

Resultaten leverde het Standard echter nog niet op, want de Rouches kamperen nog steeds in de rechterkolom. Na vijftien speeldagen staan ze pas twaalfde met 20 punten. Ze staan wel slechts op één punt van de top acht, de top vier is met een kloof van zes punten nog iets verder weg.

GELOOF
"Standard kan Play-Off I nog halen", is Dussenne echter overtuigd bij RTBF. "Alles is nog mogelijk. Onze match tegen Club Brugge heeft bewezen dat we hoog kunnen mikken, als we voldoende goesting en grinta tonen. De kleedkamer heeft honger en de sfeer is altijd uitstekend geweest." Zondag kan Standard die ambitie kracht bijzetten, want dan spelen ze een topper in de Ghelamco Arena tegen AA Gent.

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

🚀

Zal Standard nog Play-Off I halen?

Meest recent

Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

1
1
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

29
29
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

9
9
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

73
73
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

399
399
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

125
125
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

81
81
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

50
50
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

305
305
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

285
285
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

708
708
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

141
141
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

21
21
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

466
466
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

134
134
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

157
157
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

690
690
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

804
804
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

357
357
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

415
415
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

106
106
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

178
178
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

250
250
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96

Meer sportnieuws