"Standard kan nog Play-Off I halen"

169 stemmen

Standard heeft er al een zeer woelig seizoen opzitten. Mbaye Leye lanceerde wel veel jongeren, maar kon niet voor de resultaten zorgen die op Sclessin verwacht werden en betaalde in oktober de prijs met een ontslag. Luka Elsner kwam hem vervangen en greep terug naar ervaring, waardoor een aantal opzijgeschoven spelers weer in genade aangenomen werden.


Onder meer Noë Dussenne werd zo in ere hersteld. De verdediger was door Leye aan de kant geschoven, maar is onder Elsner weer titularis en is tegenwoordig zelfs de vaste strafschopnemer. Tegen Club Brugge maakte hij zo enkele weken geleden zijn eerste goal van het seizoen, waardoor Standard de landskampioen een punt kon ontfutselen.

Resultaten leverde het Standard echter nog niet op, want de Rouches kamperen nog steeds in de rechterkolom. Na vijftien speeldagen staan ze pas twaalfde met 20 punten. Ze staan wel slechts op één punt van de top acht, de top vier is met een kloof van zes punten nog iets verder weg.

GELOOF
"Standard kan Play-Off I nog halen", is Dussenne echter overtuigd bij RTBF. "Alles is nog mogelijk. Onze match tegen Club Brugge heeft bewezen dat we hoog kunnen mikken, als we voldoende goesting en grinta tonen. De kleedkamer heeft honger en de sfeer is altijd uitstekend geweest." Zondag kan Standard die ambitie kracht bijzetten, want dan spelen ze een topper in de Ghelamco Arena tegen AA Gent.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

🚀

Zal Standard nog Play-Off I halen?

Meest recent

Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

28
28
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

57
57
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

179
179
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

249
249
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

251
251
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

76
76
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

523
523
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

66
66
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

240
240
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

51
51
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

93
93
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

400
400
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

131
131
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

112
112
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

73
73
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

203
203
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

625
625
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

859
859
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

691
691
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

113
113
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

504
504
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

691
691
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

278
278
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

85
85
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

281
281

Meer sportnieuws