Vormer-soap escaleert: "Er schort iets in de kleedkamer"

door
Vormer-soap escaleert:

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale tweeluik in de beker en competitie tegen KRC Genk. Maar in aanloop naar die dubbele confrontatie kreeg de landskampioen een enorme klap te verwerken. Zo verloor Blauw-Zwart in de Champions League met zware 0-5-cijfers van RB Leipzig.


Een absolute wanprestatie van Club, dat de laatste weken sowieso al niet in goede doen was. Bovendien maakte coach Philippe Clement geen goede beurt. Hij besloot zijn tactisch plan helemaal om te gooien, maar die keuzes bleken nefast voor zijn ploeg. "De eerste helft op Leipzig was erg goed, dan verwacht je toch dat ze het op dezelfde manier zullen doen. Maar het bleek net andersom te zijn. Het was Leizpig dat Club bij de keel greep", analyseerde Dennis van Wijk bij Sporza op Canvas.

Clement besloot ook om Ruud Vormer opnieuw te passeren. De aanvoerder kreeg zelfs geen invalbeurt, terwijl hij vrijdag in Mechelen al aan de rust vervangen werd. De soap tussen hem en Clement lijkt dan ook stilaan te escaleren. "Als er echt niks zou zijn, dan had Vormer wel een statement gemaakt waarin hij zijn vertrouwen in Clement uitsprak. Dat heeft hij niet gedaan, dus er moet wel iets aan de hand zijn in die kleedkamer", aldus Van Wijk.

INTERNE STRUBBELINGEN
Naast Vormer viel ook Mats Rits naast de basiself. Die had zijn waarde in de vorige CL-duels nochtans al meermaals bewezen. "Het was vreemd dat zowel Vormer als Rits op de bank zaten. Dat zijn toch vaak de spelers die het cement vormen in deze ploeg. Het zijn ook jongens waar je op kan terugvallen tijdens moeilijke momenten. Zeker in zo'n wedstrijden. Dus op dat vlak is het toch bizar. En dat er wat strubbelingen zijn, lijkt me wel duidelijk", aldus analist Mo Messoudi.

LEES OOK: Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

Het bestuur moet ingrijpen tussen Vormer en Clement ...

Meest recent

Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

2
2
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

12
12
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

38
38
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

80
80
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

55
55
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

85
85
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

35
35
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

354
354
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

145
145
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

92
92
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

231
231
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

311
311
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

276
276
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

99
99
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

476
476
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

97
97
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

288
288
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

254
254
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

94
94
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

235
235
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

523
523
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

130
130
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

67
67
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

607
607
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

434
434

Meer sportnieuws