Vormer-soap escaleert: "Er schort iets in de kleedkamer"

door
Vormer-soap escaleert:

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale tweeluik in de beker en competitie tegen KRC Genk. Maar in aanloop naar die dubbele confrontatie kreeg de landskampioen een enorme klap te verwerken. Zo verloor Blauw-Zwart in de Champions League met zware 0-5-cijfers van RB Leipzig.


Een absolute wanprestatie van Club, dat de laatste weken sowieso al niet in goede doen was. Bovendien maakte coach Philippe Clement geen goede beurt. Hij besloot zijn tactisch plan helemaal om te gooien, maar die keuzes bleken nefast voor zijn ploeg. "De eerste helft op Leipzig was erg goed, dan verwacht je toch dat ze het op dezelfde manier zullen doen. Maar het bleek net andersom te zijn. Het was Leizpig dat Club bij de keel greep", analyseerde Dennis van Wijk bij Sporza op Canvas.

Clement besloot ook om Ruud Vormer opnieuw te passeren. De aanvoerder kreeg zelfs geen invalbeurt, terwijl hij vrijdag in Mechelen al aan de rust vervangen werd. De soap tussen hem en Clement lijkt dan ook stilaan te escaleren. "Als er echt niks zou zijn, dan had Vormer wel een statement gemaakt waarin hij zijn vertrouwen in Clement uitsprak. Dat heeft hij niet gedaan, dus er moet wel iets aan de hand zijn in die kleedkamer", aldus Van Wijk.

INTERNE STRUBBELINGEN
Naast Vormer viel ook Mats Rits naast de basiself. Die had zijn waarde in de vorige CL-duels nochtans al meermaals bewezen. "Het was vreemd dat zowel Vormer als Rits op de bank zaten. Dat zijn toch vaak de spelers die het cement vormen in deze ploeg. Het zijn ook jongens waar je op kan terugvallen tijdens moeilijke momenten. Zeker in zo'n wedstrijden. Dus op dat vlak is het toch bizar. En dat er wat strubbelingen zijn, lijkt me wel duidelijk", aldus analist Mo Messoudi.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Het bestuur moet ingrijpen tussen Vormer en Clement ...

Meest recent

"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

28
28
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

68
68
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

36
36
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

79
79
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

387
387
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

78
78
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

162
162
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

38
38
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

147
147
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

71
71
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

121
121
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

264
264
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

262
262
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

121
121
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

287
287
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

213
213
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

235
235
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

781
781
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

252
252
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

663
663
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

124
124
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

85
85
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

150
150
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

73
73
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

102
102

Meer sportnieuws