KVO troeft Anderlecht af voor eerste winteraanwinst

door
KVO troeft Anderlecht af voor eerste winteraanwinst

KV Oostende zit momenteel in een behoorlijk lastige periode. De Kustploeg verloor zijn vier laatste competitieduels, afgelopen weekend kreeg het zelfs een 1-7-bolwassing van leider Union SG. Een groot verschil met vorig seizoen, toen KVO tot het einde meedeed voor een plek in de Champions' Play-Off.


Sindsdien heeft de selectie van coach Alexander Blessin wel flink aan kwaliteit ingeboet. Met Arthur Theate en Jack Hendry vertrok bijvoorbeeld de as van de defensie. Fashion Sakala vertegenwoordigde dan weer een pak doelpunten en ook het wegvallen van de ervaring van Kevin Vandendriessche mag niet onderschat worden. Tijdens de zomermercato werden weliswaar enkele aanwinsten aangetrokken, maar een doorslaand succes werd hun komst niet. En dus moet er in januari bijgestuurd worden. De eerste winteraankoop is alvast een feit.

Zo kondigde KVO donderdag de nakende komst van Kyle Duncan aan. De Amerikaanse rechtsback komt over van New York Red Bulls en tekende in de Diaz Arena een contract tot medio 2025. "Kyle is een speler die al een hele tijd op onze radar stond", reageert CEO Gauthier Ganaye op de clubwebstek. "Omdat het seizoen in de VS nu afgelopen is en zijn contract er eindigde kunnen we hem gratis aantrekken, ondanks de zware concurrentie van diverse Europese clubs. Hij is een moderne rechtsachter die snelheid koppelt aan goede voorzetten."

ANDERLECHT-TARGET
De 24-jarige Duncan werd in de voorbije weken ook aan verschillende andere ploegen gelinkt. Ook RSC Anderlecht toonde volgens Amerikaanse bronnen interesse. Maar het is dus Oostende dat aan het langste einde trekt. De Amerikaan sluit begin december aan bij zijn nieuwe ploeg, al zal hij pas na de winterstop inzetbaar zijn. Duncan zal evenwel niet de enige winteraanwinst worden. "We willen versterkt uit de winterstop komen en we hebben nu nog veel tijd om ijverig te werken en ervoor te zorgen dat we extra kwaliteit brengen op de posities die we nodig hebben", aldus Ganaye.

LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het bestuur van KVO heeft gefaald in de zomermercato ...

Meest recent

'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

22
22
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

31
31
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

23
23
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

72
72
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

20
20
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

52
52
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

173
173
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

90
90
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

95
95
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

192
192
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

144
144
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

202
202
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

75
75
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

96
96
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

59
59
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

454
454
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

134
134
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

342
342
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

566
566
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

424
424
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

104
104
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

259
259
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

169
169
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

324
324

Meer sportnieuws