KVO troeft Anderlecht af voor eerste winteraanwinst

door
KVO troeft Anderlecht af voor eerste winteraanwinst

KV Oostende zit momenteel in een behoorlijk lastige periode. De Kustploeg verloor zijn vier laatste competitieduels, afgelopen weekend kreeg het zelfs een 1-7-bolwassing van leider Union SG. Een groot verschil met vorig seizoen, toen KVO tot het einde meedeed voor een plek in de Champions' Play-Off.


Sindsdien heeft de selectie van coach Alexander Blessin wel flink aan kwaliteit ingeboet. Met Arthur Theate en Jack Hendry vertrok bijvoorbeeld de as van de defensie. Fashion Sakala vertegenwoordigde dan weer een pak doelpunten en ook het wegvallen van de ervaring van Kevin Vandendriessche mag niet onderschat worden. Tijdens de zomermercato werden weliswaar enkele aanwinsten aangetrokken, maar een doorslaand succes werd hun komst niet. En dus moet er in januari bijgestuurd worden. De eerste winteraankoop is alvast een feit.

Zo kondigde KVO donderdag de nakende komst van Kyle Duncan aan. De Amerikaanse rechtsback komt over van New York Red Bulls en tekende in de Diaz Arena een contract tot medio 2025. "Kyle is een speler die al een hele tijd op onze radar stond", reageert CEO Gauthier Ganaye op de clubwebstek. "Omdat het seizoen in de VS nu afgelopen is en zijn contract er eindigde kunnen we hem gratis aantrekken, ondanks de zware concurrentie van diverse Europese clubs. Hij is een moderne rechtsachter die snelheid koppelt aan goede voorzetten."

ANDERLECHT-TARGET
De 24-jarige Duncan werd in de voorbije weken ook aan verschillende andere ploegen gelinkt. Ook RSC Anderlecht toonde volgens Amerikaanse bronnen interesse. Maar het is dus Oostende dat aan het langste einde trekt. De Amerikaan sluit begin december aan bij zijn nieuwe ploeg, al zal hij pas na de winterstop inzetbaar zijn. Duncan zal evenwel niet de enige winteraanwinst worden. "We willen versterkt uit de winterstop komen en we hebben nu nog veel tijd om ijverig te werken en ervoor te zorgen dat we extra kwaliteit brengen op de posities die we nodig hebben", aldus Ganaye.

Het bestuur van KVO heeft gefaald in de zomermercato ...

Meest recent

Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

158
158
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

18
18
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

58
58
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

15
15
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

74
74
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

40
40
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

72
72
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

199
199
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

209
209
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

93
93
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

245
245
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

192
192
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

222
222
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

649
649
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

219
219
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

607
607
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

102
102
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

75
75
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

139
139
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

68
68
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

96
96
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

445
445
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

257
257
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

84
84
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

271
271

Meer sportnieuws