Statement KVM: smaakmaker breekt contract open

126
Statement KVM: smaakmaker breekt contract open

KV Mechelen is bezig aan een opvallend sterk seizoen. De Maneblussers knikkerden leider Union SG uit de beker, maar maakten de laatste weken vooral indruk in de competitie. Na vijftien speeldagen pronkt Malinwa zelfs op een fraaie vierde plaatst in het Jupiler Pro League-klassement.


Afgelopen vrijdag bewees KVM dat het ook tegen de topploegen zijn mannetje kan staan, zo werd leider Club Brugge met 2-1 over de knie gelegd. Het bestuur wil deze succesperiode dan ook nog een tijdje doortrekken. Enkele weken geleden werd het Engelse Barnsley bijvoorbeeld afgewimpeld, toen het aan coach Wouter Vrancken kwam snuffelen. En donderdag maakte Mechelen opnieuw een toekomststatement.

Zo werd het contract van Geoffry Hairemans opengebroken. De smaakmaker ligt nu tot medio 2025 vast, waardoor een transfer op korte termijn niet aan de orde is. "Alles is hier top in Mechelen. De ploegsfeer is top, de fans zijn top, de club is top", reageert Hairemans op de clubwebstek. "Ze hebben hier iets neergezet en ik voel mij super goed in dat geheel. Dan teken je als speler heel graag bij."

BELANGRIJKE PION
Hairemans werd in 2019 weggeplukt bij Antwerp FC. Het duurde eventjes alvorens hij zijn draai vond, maar inmiddels is de 30-jarige middenvelder een vaste sterkhouder. "Geof is zowel op als naast het veld een belangrijke pion in onze kern", aldus sportief directeur Tom Caluwé. "Hij zorgt ook voor de nodige ervaring. Deze overeenkomst zorgt, na de verlengingen van andere spelers deze zomer, opnieuw voor meer continuïteit op sportief vlak."

LEES OOK: Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

KVM haalt dit seizoen minstens de top 8 ...

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

6
6
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

6
6
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

32
32
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

26
26
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

10
10
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

21
21
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

90
90
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

30
30
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

61
61
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

263
263
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

405
405
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

116
116
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

281
281
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

145
145
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

122
122
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

522
522
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

588
588
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

791
791
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

679
679

Meer sportnieuws