Statement KVM: smaakmaker breekt contract open

door
Statement KVM: smaakmaker breekt contract open

KV Mechelen is bezig aan een opvallend sterk seizoen. De Maneblussers knikkerden leider Union SG uit de beker, maar maakten de laatste weken vooral indruk in de competitie. Na vijftien speeldagen pronkt Malinwa zelfs op een fraaie vierde plaatst in het Jupiler Pro League-klassement.


Afgelopen vrijdag bewees KVM dat het ook tegen de topploegen zijn mannetje kan staan, zo werd leider Club Brugge met 2-1 over de knie gelegd. Het bestuur wil deze succesperiode dan ook nog een tijdje doortrekken. Enkele weken geleden werd het Engelse Barnsley bijvoorbeeld afgewimpeld, toen het aan coach Wouter Vrancken kwam snuffelen. En donderdag maakte Mechelen opnieuw een toekomststatement.

Zo werd het contract van Geoffry Hairemans opengebroken. De smaakmaker ligt nu tot medio 2025 vast, waardoor een transfer op korte termijn niet aan de orde is. "Alles is hier top in Mechelen. De ploegsfeer is top, de fans zijn top, de club is top", reageert Hairemans op de clubwebstek. "Ze hebben hier iets neergezet en ik voel mij super goed in dat geheel. Dan teken je als speler heel graag bij."

BELANGRIJKE PION
Hairemans werd in 2019 weggeplukt bij Antwerp FC. Het duurde eventjes alvorens hij zijn draai vond, maar inmiddels is de 30-jarige middenvelder een vaste sterkhouder. "Geof is zowel op als naast het veld een belangrijke pion in onze kern", aldus sportief directeur Tom Caluwé. "Hij zorgt ook voor de nodige ervaring. Deze overeenkomst zorgt, na de verlengingen van andere spelers deze zomer, opnieuw voor meer continuïteit op sportief vlak."

LEES OOK: KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KVM haalt dit seizoen minstens de top 8 ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

8
8
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

42
42
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

27
27
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

164
164
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

196
196
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

33
33
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

456
456
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

209
209
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

29
29
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

414
414
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

37
37
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

125
125
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

259
259
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

113
113
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

101
101
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

509
509
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

63
63
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

36
36
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

180
180
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

163
163
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

9
9
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

136
136
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

86
86
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

141
141

Meer sportnieuws