'Voorakkoord Zidane zet stoelendans aan de top in gang'

door
'Voorakkoord Zidane zet stoelendans aan de top in gang'

Het lijkt erop dat we de komende maanden een heuse stoelendans zullen krijgen tussen de Europes grootmachten. Directe aanleiding daarvoor is het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer als trainer van Manchester United. De Engelsen zijn volop bezig met de zoektocht naar een opvolger en lijken daarvoor hun tijd te gaan nemen. De definitieve opvolger zou pas in de zomer verwacht moeten worden.


In eerste instantie zou United van plan zijn om een tussenpaus aan te stellen, om na het seizoen uit te pakken met een toptrainer. Eén van de namen die alsmaar nadrukkelijke naar voor geschoven wordt in de Engelse media, is die van Mauricio Pochettino. De Argentijn liet bij Tottenham al zien in de Premier League te presteren, maar bij PSG was hij tot dusver nooit onomstreden.

Het blijkt voor Pochettino niet evident om een coherent geheel te smeden van het sterrenensemble, zeker sinds de komst van Lionel Messi. Dat zal ook op Old Trafford een uitdaging worden met onder meer Cristiano Ronaldo, maar daar lijkt het geloof in zijn kwaliteiten groter. En dus lijkt een overstap alsmaar waarschijnlijker.

ZIZOU
Volgens Fichajes zijn ze in Parijs zelfs al voorbereid op een vertrek van Pochettino en heeft de club al een voorakkoord gesloten met Zinedine Zidane om hem op te volgen. Dat zal waarschijnlijk in de zomer zijn, maar zou ook nu al kunnen gebeuren als Poch meteen zou vertrekken. Zizou zit namelijk zonder club sinds zijn vertrek bij Real Madrid. In een eerder stadium trok United ook aan zijn mouw, maar die interesse wees hij van de hand. Nu kan de Fransman hen echter alsnog aan een nieuwe coach helpen.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

Wie komt het beste uit die stoelendans?

Meest recent

AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

36
36
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

15
15
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

34
34
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

402
402
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

237
237
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

152
152
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

264
264
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

610
610
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

265
265
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

290
290
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

347
347
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

163
163
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

137
137
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

82
82
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

262
262
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

287
287
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

449
449
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

359
359
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

553
553
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

51
51
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

482
482
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

522
522

Meer sportnieuws