'Voorakkoord Zidane zet stoelendans aan de top in gang'

door
'Voorakkoord Zidane zet stoelendans aan de top in gang'

Het lijkt erop dat we de komende maanden een heuse stoelendans zullen krijgen tussen de Europes grootmachten. Directe aanleiding daarvoor is het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer als trainer van Manchester United. De Engelsen zijn volop bezig met de zoektocht naar een opvolger en lijken daarvoor hun tijd te gaan nemen. De definitieve opvolger zou pas in de zomer verwacht moeten worden.


In eerste instantie zou United van plan zijn om een tussenpaus aan te stellen, om na het seizoen uit te pakken met een toptrainer. Eén van de namen die alsmaar nadrukkelijke naar voor geschoven wordt in de Engelse media, is die van Mauricio Pochettino. De Argentijn liet bij Tottenham al zien in de Premier League te presteren, maar bij PSG was hij tot dusver nooit onomstreden.

Het blijkt voor Pochettino niet evident om een coherent geheel te smeden van het sterrenensemble, zeker sinds de komst van Lionel Messi. Dat zal ook op Old Trafford een uitdaging worden met onder meer Cristiano Ronaldo, maar daar lijkt het geloof in zijn kwaliteiten groter. En dus lijkt een overstap alsmaar waarschijnlijker.

ZIZOU
Volgens Fichajes zijn ze in Parijs zelfs al voorbereid op een vertrek van Pochettino en heeft de club al een voorakkoord gesloten met Zinedine Zidane om hem op te volgen. Dat zal waarschijnlijk in de zomer zijn, maar zou ook nu al kunnen gebeuren als Poch meteen zou vertrekken. Zizou zit namelijk zonder club sinds zijn vertrek bij Real Madrid. In een eerder stadium trok United ook aan zijn mouw, maar die interesse wees hij van de hand. Nu kan de Fransman hen echter alsnog aan een nieuwe coach helpen.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Wie komt het beste uit die stoelendans?

Meest recent

'Goto pakt koffers: afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

8
8
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

12
12
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

82
82
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

101
101
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

42
42
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

284
284
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

85
85
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

129
129
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

123
123
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

62
62
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

71
71
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

185
185
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

177
177
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

313
313
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

376
376
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

55
55
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

185
185
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

169
169
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

204
204
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

172
172

Meer sportnieuws