Dessers aast op verrassende wending in transferdossier

door
Dessers aast op verrassende wending in transferdossier

Cyriel Dessers is de voorbije weken in Rotterdam na een moeilijke periode weer helemaal verrezen. De spits was vorig seizoen in Genk neergestreken als topschutter van de Eredivisie en met hoge verwachtingen, maar bleef door de onwaarschijnlijke productie van Paul Onuachu een heel seizoen aan de bank gekluisterd. Omdat de Nigeriaan in de zomer niet vertrok, koos de spits eieren voor zijn geld en trok hij op huurbasis naar Feyenoord.


Daar heeft de 26-jarige zijn neus voor doelpunten weer helemaal teruggevonden. Dessers groeide er zelfs uit tot een absolute cultheld door alle vier zijn goals in de Eredivisie in de 92ste minuut te scoren, en vaak waren het nog eens beslissende doelpunten ook. De volgende stap is nu om een basisplaats af te dwingen, want Dessers ligt maar tot het einde van het seizoen vast bij Feyenoord.

De Rotterdammers beschikken ook over een aankoopoptie, maar Dessers lijkt op een verrassende wending te azen. ""Ik ben altijd supporter geweest van Genk en dat zal altijd mijn club blijven. Als ze me nodig hebben, dan kan Genk op mij rekenen", verklaart hij immers in Sportweekend. "Maar ik voel me ook heel goed bij Feyenoord. Alle opties zijn open. Ik weet het momenteel zelf ook helemaal niet."

TERUG IN GENK?
De voorkeur van Dessers lijkt dus te gaan naar een nieuwe kans in de Cegeka Arena. Misschien kan hij ook op zijn wenken bediend worden, als het na dit seizoen wel tot een transfer van Onuachu zou komen. Genk trok in de zomer met Iké Ugbo wel nog een extra spits aan, maar die kon tot dusver ook nog niet helemaal overtuigen.

LEES OOK: Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

Moet Genk Dessers volgend seizoen een nieuwe kans geven?

Meest recent

‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

41
41
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

12
12
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

49
49
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

231
231
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

176
176
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

132
132
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

383
383
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

258
258
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

61
61
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

626
626
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

199
199
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

111
111
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

414
414
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

199
199
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

636
636
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

80
80
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

125
125
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

390
390
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

272
272
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

563
563
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

229
229
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

670
670

Meer sportnieuws