Dessers aast op verrassende wending in transferdossier

554 stemmen
Dessers aast op verrassende wending in transferdossier

Cyriel Dessers is de voorbije weken in Rotterdam na een moeilijke periode weer helemaal verrezen. De spits was vorig seizoen in Genk neergestreken als topschutter van de Eredivisie en met hoge verwachtingen, maar bleef door de onwaarschijnlijke productie van Paul Onuachu een heel seizoen aan de bank gekluisterd. Omdat de Nigeriaan in de zomer niet vertrok, koos de spits eieren voor zijn geld en trok hij op huurbasis naar Feyenoord.


Daar heeft de 26-jarige zijn neus voor doelpunten weer helemaal teruggevonden. Dessers groeide er zelfs uit tot een absolute cultheld door alle vier zijn goals in de Eredivisie in de 92ste minuut te scoren, en vaak waren het nog eens beslissende doelpunten ook. De volgende stap is nu om een basisplaats af te dwingen, want Dessers ligt maar tot het einde van het seizoen vast bij Feyenoord.

De Rotterdammers beschikken ook over een aankoopoptie, maar Dessers lijkt op een verrassende wending te azen. ""Ik ben altijd supporter geweest van Genk en dat zal altijd mijn club blijven. Als ze me nodig hebben, dan kan Genk op mij rekenen", verklaart hij immers in Sportweekend. "Maar ik voel me ook heel goed bij Feyenoord. Alle opties zijn open. Ik weet het momenteel zelf ook helemaal niet."

TERUG IN GENK?
De voorkeur van Dessers lijkt dus te gaan naar een nieuwe kans in de Cegeka Arena. Misschien kan hij ook op zijn wenken bediend worden, als het na dit seizoen wel tot een transfer van Onuachu zou komen. Genk trok in de zomer met Iké Ugbo wel nog een extra spits aan, maar die kon tot dusver ook nog niet helemaal overtuigen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Moet Genk Dessers volgend seizoen een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

15
15
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

48
48
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

10
10
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

103
103
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

103
103
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

18
18
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

25
25
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

103
103
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

193
193
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

50
50
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

171
171
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

36
36
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

179
179
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

259
259
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

103
103
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

400
400
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

561
561
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

146
146
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

224
224
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

303
303
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

573
573
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws