Wedden op Europa League: win jij 400 euro met 10 euro inleg?

13
Wedden op Europa League: win jij 400 euro met 10 euro inleg?

Ook in de Conference en Europa League is 'money time' aangebroken. AA Gent, KRC Genk en Antwerp FC staan donderdagavond allen voor een belangrijke wedstrijd. En om je aan een pronostiek te wagen op deze duels moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast enkele interessante bets.


Dinamo Zagreb - KRC Genk
Na de 1 op 6 tegen Cercle Brugge en Beerschot is de druk op de Limburgers weer gevoelig toegenomen. Daarnaast wil Racing in Zagreb iets rechtzetten na de 0-3-nederlaag in de heenmatch. Bij een nederlaag zijn bovendien alle kansen op de volgende ronde van de EL gaan vliegen. Coach John van den Brom en zijn manschappen weten dus wat te doen. Een Genkse zege kan je alvast 3.25 maal je inzet opleveren. Een thuisoverwinning staat dan weer aan 2.15, een gelijkspel aan 3.60.

Eintracht Frankfurt - Antwerp FC
Voor de Great Old is de Europese campagne tot dusver een grote teleurstelling. Het huidige nummer twee uit de Jupiler Pro League behaalde slechts één punt uit zijn eerste vier wedstrijden. Er zit op het veld van Eintracht Frankfurt dan ook niets anders op dan voor de volle buit te gaan. Zo niet zit het Europees avontuur er al op. Voordeel is wel dat de Duitsers al zeker zijn van de volgende ronde. In ieder geval is Frankfurt de grote favoriet met een quotering van 1.38. Een zege van RAFC kan je liefst 8.55 maal je inzet opleveren, een gelijkspel staat aan 5.00.

Anorthosis - AA Gent
Gent is als enige Belgische ploeg al zeker van Europees voetbal na de winterstop. Maar op het veld van het Cypriotische Anorthosis Famagusta staat er wel degelijk één en ander op het spel. De Buffalo's willen zich namelijk verzekeren van groepswinst, wat een gunstigere loting oplevert in de volgende ronde van de Conference League. Een Gentse overwinning staat alvast gequoteerd aan 1.57. Bij een thuiszege bedraagt de quotering 5.60, een gelijkspel staat aan 4.30.

Combinatie
De vele wedstrijden van donderdag zijn ook ideaal voor een combinatie-weddenschap. Een stuntzege van Antwerp met daarnaast Paul Onuachu die bij Genk weer aanknoopt met een doelpunt én minstens drie goals in Anorthosis-Gent, is samen goed voor een quotering van 39.03. Met 10 euro inzet kan je dus bijna 400 euro winnen. Er zijn echter nog tal van andere bets en wedstrijden beschikbaar, bovendien zijn er weer enkele fraaie promo's voorzien. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Welke Belgische club scoort donderdagavond het meest?

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

41
41
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

7
7
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

142
142
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

37
37
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

179
179
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

107
107
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

113
113
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

217
217
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

108
108
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

46
46
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

123
123
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

369
369
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

97
97
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

480
480
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

108
108
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

291
291
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

384
384
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

549
549

Meer sportnieuws