2 op 10: kranten vernietigend voor Bruggeling

door
2 op 10: kranten vernietigend voor Bruggeling

De campagne was zo mooi begonnen, maar het Champions League-avontuur van Club Brugge dreigt stilaan uit te draaien op een drama. Met nog één speeldag te gaan staat Blauw-Zwart plots laatste in zijn poule. Woensdagavond werd immers met zware 0-5-cijfers verloren van RB Leipzig.


De tweede helft was weliswaar iets meer in evenwicht, maar over het algemeen werd het een complete wanprestaties van Blauw-Zwart. Heel wat spelers vielen dan ook door de mand. De zwakste man op het veld was misschien wel Stanley Nsoki. De Franse verdediger speelde bijzonder slordig en lag aan de basis van meerdere tegengoals. Niet de eerste keer dit seizoen dat de zomeraanwinst zo belabberd voor de dag komt.

De kranten tonen zich dan ook bijzonder scherp voor Nsoki. "Zwakke eerste helft. Speelde slordig en was betrokken bij de 0-1, liep veel te ver van Silva bij de 0-3", verklaart Het Nieuwsblad zijn beoordeling van 4 op 10. Bij het Waalse La Dernière Heure gaat men zelfs nog een stap verder. Daar krijgt de verdediger slechts een 2 op 10. "Het werd een compleet gemiste wedstrijd voor hem. Hij ging in de fout bij de eerste tegentreffer, leed balverlies bij de 0-2 en verloor zijn duel bij de derde goal van Leipzig."

KREDIET BIJNA OP
Coach Philippe Clement kon het geklungel van Nsoki niet langer aanzien en haalde hem net zoals vrijdag in Mechelen al na de eerste helft naar de kant. Zijn krediet lijkt dus bijna op. "Wederom bij de rust vervangen. Dan weet je het wel. Moet dringend zijn niveau opkrikken, want dreigt anders helemaal uit de gratie te vallen bij zijn coach", besluit Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

Clement moet Nsoki een tijdje aan de kant houden ...

Meest recent

RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

10
10
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

28
28
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

40
40
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

155
155
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

142
142
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

56
56
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

106
106
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

75
75
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

318
318
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

390
390
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

115
115
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

363
363
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

463
463
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

283
283
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

95
95
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

77
77
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

65
65
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

149
149
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

245
245
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

328
328
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

370
370
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

137
137
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

141
141
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

753
753
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

250
250

Meer sportnieuws