2 op 10: kranten vernietigend voor Bruggeling

door
2 op 10: kranten vernietigend voor Bruggeling

De campagne was zo mooi begonnen, maar het Champions League-avontuur van Club Brugge dreigt stilaan uit te draaien op een drama. Met nog één speeldag te gaan staat Blauw-Zwart plots laatste in zijn poule. Woensdagavond werd immers met zware 0-5-cijfers verloren van RB Leipzig.


De tweede helft was weliswaar iets meer in evenwicht, maar over het algemeen werd het een complete wanprestaties van Blauw-Zwart. Heel wat spelers vielen dan ook door de mand. De zwakste man op het veld was misschien wel Stanley Nsoki. De Franse verdediger speelde bijzonder slordig en lag aan de basis van meerdere tegengoals. Niet de eerste keer dit seizoen dat de zomeraanwinst zo belabberd voor de dag komt.

De kranten tonen zich dan ook bijzonder scherp voor Nsoki. "Zwakke eerste helft. Speelde slordig en was betrokken bij de 0-1, liep veel te ver van Silva bij de 0-3", verklaart Het Nieuwsblad zijn beoordeling van 4 op 10. Bij het Waalse La Dernière Heure gaat men zelfs nog een stap verder. Daar krijgt de verdediger slechts een 2 op 10. "Het werd een compleet gemiste wedstrijd voor hem. Hij ging in de fout bij de eerste tegentreffer, leed balverlies bij de 0-2 en verloor zijn duel bij de derde goal van Leipzig."

KREDIET BIJNA OP
Coach Philippe Clement kon het geklungel van Nsoki niet langer aanzien en haalde hem net zoals vrijdag in Mechelen al na de eerste helft naar de kant. Zijn krediet lijkt dus bijna op. "Wederom bij de rust vervangen. Dan weet je het wel. Moet dringend zijn niveau opkrikken, want dreigt anders helemaal uit de gratie te vallen bij zijn coach", besluit Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Clement moet Nsoki een tijdje aan de kant houden ...

Meest recent

'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

4
4
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

39
39
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

104
104
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

249
249
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

35
35
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

52
52
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

770
770
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

222
222
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

559
559
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

159
159
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

369
369
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

41
41
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

128
128
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

50
50
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

53
53
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

72
72
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

340
340
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

448
448
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

221
221
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

161
161
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

625
625
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

1009
1009
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

79
79
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

321
321
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

35
35

Meer sportnieuws