2 op 10: kranten vernietigend voor Bruggeling

1555 stemmen
2 op 10: kranten vernietigend voor Bruggeling

De campagne was zo mooi begonnen, maar het Champions League-avontuur van Club Brugge dreigt stilaan uit te draaien op een drama. Met nog één speeldag te gaan staat Blauw-Zwart plots laatste in zijn poule. Woensdagavond werd immers met zware 0-5-cijfers verloren van RB Leipzig.


De tweede helft was weliswaar iets meer in evenwicht, maar over het algemeen werd het een complete wanprestaties van Blauw-Zwart. Heel wat spelers vielen dan ook door de mand. De zwakste man op het veld was misschien wel Stanley Nsoki. De Franse verdediger speelde bijzonder slordig en lag aan de basis van meerdere tegengoals. Niet de eerste keer dit seizoen dat de zomeraanwinst zo belabberd voor de dag komt.

De kranten tonen zich dan ook bijzonder scherp voor Nsoki. "Zwakke eerste helft. Speelde slordig en was betrokken bij de 0-1, liep veel te ver van Silva bij de 0-3", verklaart Het Nieuwsblad zijn beoordeling van 4 op 10. Bij het Waalse La Dernière Heure gaat men zelfs nog een stap verder. Daar krijgt de verdediger slechts een 2 op 10. "Het werd een compleet gemiste wedstrijd voor hem. Hij ging in de fout bij de eerste tegentreffer, leed balverlies bij de 0-2 en verloor zijn duel bij de derde goal van Leipzig."

KREDIET BIJNA OP
Coach Philippe Clement kon het geklungel van Nsoki niet langer aanzien en haalde hem net zoals vrijdag in Mechelen al na de eerste helft naar de kant. Zijn krediet lijkt dus bijna op. "Wederom bij de rust vervangen. Dan weet je het wel. Moet dringend zijn niveau opkrikken, want dreigt anders helemaal uit de gratie te vallen bij zijn coach", besluit Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

Clement moet Nsoki een tijdje aan de kant houden ...

Meest recent

Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

4
4
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

22
22
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

81
81
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

36
36
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

60
60
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

20
20
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

48
48
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

110
110
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

325
325
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

124
124
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

331
331
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

434
434
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1121
1121
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

48
48
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

121
121
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

442
442
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

161
161
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

178
178
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

87
87
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

260
260

Meer sportnieuws