Waanzinnig Ajax blijft heel Europa verbazen

180
Waanzinnig Ajax blijft heel Europa verbazen

In de Champions League bewijst Ajax dit seizoen dat clubs uit de kleinere competities wel degelijk een goed resultaat kunnen neerzetten. Zo is de Nederlandse kampioen bezig aan een geweldige campagne in de poulefase. Na vijf speeldagen hebben de Amsterdammers de groepswinst al beet met het maximum van de punten.


Woensdagavond ging de ploeg van coach Erik ten Hag ook op het veld van Besiktas met de volle buit aan de haal. Net zoals enkele weken geleden in Dortmund kwam Ajax op achterstand, maar uiteindelijk werd toch weer met 1-2 gewonnen. In totaal zit Ajax nu al aan 16 treffers en slechts 3 tegendoelpunten op amper 5 groepsmatchen. Enkel het oppermachtige Bayern München kan voorlopig betere cijfers voorleggen.

In Nederland is men dan ook bijzonder enthousiast over dit Ajax. Al wordt het winnen van het kampioenenbal volgens analist Rafael van der Vaart iets te moeilijk. "Ik vind dat niet realistisch, omdat ik denk dat er ploegen beter zijn", vertelde hij bij Ziggo Sport. "Dat niveau is voor Ajax nog wel wat te ver weg. Dat maakt niet uit, want als je een beetje mazzel hebt met de loting en je komt een ronde verder, dan kan het wel. Maar de Champions League winnen, ik denk het eigenlijk niet."

HISTORISCHE HALLER
Wat voor Ajax zeker wel kan, is de titel van topschutter veroveren in deze campagne. Sebastian Haller scoorde tegen Besiktas opnieuw twee keer en zit inmiddels aan negen treffers in zijn eerste campagne ooit. Bij Voetbal International kreeg de Franse spits dan ook de beste beoordeling. "Haller maakte met zijn invalbeurt na rust duidelijk het verschil voor Ajax, dat het lastig had in de eerste helft. Zijn twee belangrijke doelpunten leveren de spits een 8 op", aldus het bekende medium.

LEES OOK: Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

Denkt u dat Ajax de Champions League kan winnen?

Meest recent

Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

9
9
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

18
18
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

97
97
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

136
136
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

123
123
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

112
112
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

65
65
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

157
157
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

146
146
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

191
191
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

97
97
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

107
107
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

202
202
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

141
141
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

338
338
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

96
96
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

462
462
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

618
618
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

218
218
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

141
141
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

148
148

Meer sportnieuws