De Camargo spreekt klare taal over trainer Kompany

381
De Camargo spreekt klare taal over trainer Kompany

RSC Anderlecht heeft de rangen weer gesloten na het pijnlijke puntenverlies van afgelopen weekend tegen KV Kortrijk. De Brusselaars hielden dinsdag een groepsgesprek waarin de spelers, sportieve staf en bestuur hun bekommernissen deelden. Daarbij werd Vincent Kompany uit de wind gezet.


De balans van de hoofdtrainer oogt dit seizoen nochtans negatief. Paars-Wit behaalde slechts 22 op 45 in de eerste 15 speeldagen van de Jupiler Pro League. Daarnaast werd naast de Europese groepsfase gegrepen en is van progressie bij de jongeren weinig sprake. Desondanks blijft de club dus rotsvast in zijn project geloven en komt er maar geen einde aan zijn krediet. Volgens Igor De Camargo is dat ook een goede zaak.

De spits van KV Mechelen, die destijds bij de nationale ploeg nog de kleedkamer deelde met Kompany, is ervan overtuigd dat de ex-verdediger het zal maken als coach. "Ik heb op alle niveaus vertrouwen in Vincent", klinkt het bij de RTBF. "Ik ken hem als speler en als persoon, hij heeft heel veel potentie. Ik heb bij de Duivels veel tijd aan zijn zijde gespendeerd en ik kan zeggen dat hij verschil zal maken als trainer."

TACTISCHE KEUZES
Nochtans worden ook de tactische beslissingen van de hoofdtrainer regelmatig in vraag gesteld. Afgelopen weekend nog, toen hij besliste om onder meer Yari Verschaeren en Lior Refaelov. Maar volgens De Camargo is Kompany het best geplaatst om daarover te beslissen. "Vincent zal zijn redenen hebben om de keuzes te maken die hij maakt. Hij kent de kleedkamer en de spelers het beste", aldus de Braziliaanse Belgische spits.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Kompany moet een ervaren (assistent-)coach naast zich krijgen ...

Meest recent

Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

28
28
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

55
55
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

58
58
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

29
29
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

128
128
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

101
101
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

140
140
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

77
77
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

85
85
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

185
185
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

116
116
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

221
221
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

283
283
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

88
88
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

441
441
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

530
530
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

206
206
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

134
134
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

139
139
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

209
209
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

202
202
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1776
1776

Meer sportnieuws