Leider Union maakt grote transferplannen bekend

door
Leider Union maakt grote transferplannen bekend

De titelstrijd in de Jupiler Pro League zou dit seizoen wel eens kunnen uitmonden op een waar sprookje. Na vijftien speeldagen is het namelijk promovendus Union SG die op kop staat in het klassement. De Brusselaars hebben inmiddels zelfs een voorsprong van zeven punten op hun eerste achtervolgers.


Bovendien blijft de ploeg van coach Felice Mazzu uitstekend voetbal brengen. Union heeft voorlopig ook het meeste doelpunten gemaakt én kreeg de minste treffers tegen. Maar het seizoen duurt natuurlijk lang. Daarnaast worden de punten bij de start van de Play-Offs nog eens door twee gedeeld. Een ander groot nadeel is dat de Unionisten momenteel beschikken over een vrij smalle kern. Als straks enkele sterkhouders uitvallen met blessures of schorsingen, zijn de alternatieven beperkt.

Maar daar wil de club tijdens de komende wintermercato iets aan doen. Zo bevestigt CEO Philippe Bormans tegenover Sport/Voetbalmagazine dat de club wel degelijk grote transferplannen heeft. "In het voetbal weet je nooit, maar het doel van onze kant is duidelijk om iedereen te houden, ten minste tot het einde van het seizoen", klinkt het. "In plaats van spelers te verkopen denken we zelfs aan versterking."

FINANCIËLE MIDDELEN
Union zou onder meer een extra middenvelder willen aantrekken om de zware blessure van Senne Lynen op te vangen. Mede dankzij de rijke investeerders zijn er alvast de nodige middelen voor handen. "We hebben een investeerder die de club helpt. Het water staat ons dus niet aan de lippen en we hebben dus niet onmiddellijk transferinkomsten nodig om te overleven. Daardoor kunnen we rustig nadenken en het ideale moment afwachten om onze spelers te verkopen", aldus Bormans.

LEES OOK: Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Union wordt kampioen ...

Meest recent

Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

16
16
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

174
174
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

46
46
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

105
105
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

258
258
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

153
153
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

308
308
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

273
273
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

92
92
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

87
87
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

401
401
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

228
228
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

293
293
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

626
626
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

254
254
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

452
452
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

607
607
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

641
641
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

659
659
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

227
227
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

371
371
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

293
293
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

400
400
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

410
410

Meer sportnieuws