'Steenrijk Newcastle gaat voor derde Rode Duivel'

514 stemmen
'Steenrijk Newcastle gaat voor derde Rode Duivel'

De wintermercato nadert met rasse schreden en die periode belooft opnieuw het nodige spektakel op te leveren. In Engeland bijvoorbeeld, wordt heel wat verwacht van Newcastle United. Dankzij de recente overname door een Saudische investeringsgroep beschikken de Magpies momenteel over een pak middelen.


Newcastle wil op termijn uitgroeien tot een titelkandidaat in de Premier League. Maar dit seizoen is het grote doel om het behoud te vrijwaren. Na 12 speeldagen zijn de cijfers immers dramatisch. De Magpies wonnen nog geen enkele competitiewedstrijd en staan troosteloos laatste met slechts 6 op 36. In januari moet dan ook een enorme kwaliteitsinjectie volgen om de degradatie alsnog te ontlopen.

Aan doelwitten alvast geen gebrek en daarbij zitten ook enkele landgenoten. In de voorbije weken werden bijvoorbeeld Axel Witsel en Eden Hazard genoemd als potentiële aanwinsten. Volgens The Daily Express mag nu ook Divock Origi aan dat rijtje toegevoegd worden. Newcastle zou een huurbeurt met aankoopoptie overwegen bij de 26-jarige aanvaller.

LIVERPOOL ZEGT NEEN
De slaagkansen van NUFC in deze deal zijn evenwel miniem. Zo meldt Northern Echo dat Liverpool niet van plan is om onze landgenoot komende winter te laten gaan. Met Sadio Mané en Mohamed Salah zien de Reds allicht twee aanvallers naar de Africa Cup trekken. Eind januari is ook Takumi Minamino onbeschikbaar wegens interland-verplichtingen met Japan. Daarom zou Liverpool weigeren één van zijn aanvaller in januari te verpatsen.

Origi moet zo snel mogelijk vertrekken bij Liverpool ...

Meest recent

Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

0
0
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

21
21
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

179
179
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

39
39
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

188
188
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

275
275
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

341
341
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

204
204
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

267
267
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

155
155
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

144
144
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

298
298
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

286
286
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

120
120
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

93
93
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

608
608
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

209
209
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

452
452
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

551
551
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

189
189
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

103
103
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

162
162
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

96
96

Meer sportnieuws