'Steenrijk Newcastle gaat voor derde Rode Duivel'

door
'Steenrijk Newcastle gaat voor derde Rode Duivel'

De wintermercato nadert met rasse schreden en die periode belooft opnieuw het nodige spektakel op te leveren. In Engeland bijvoorbeeld, wordt heel wat verwacht van Newcastle United. Dankzij de recente overname door een Saudische investeringsgroep beschikken de Magpies momenteel over een pak middelen.


Newcastle wil op termijn uitgroeien tot een titelkandidaat in de Premier League. Maar dit seizoen is het grote doel om het behoud te vrijwaren. Na 12 speeldagen zijn de cijfers immers dramatisch. De Magpies wonnen nog geen enkele competitiewedstrijd en staan troosteloos laatste met slechts 6 op 36. In januari moet dan ook een enorme kwaliteitsinjectie volgen om de degradatie alsnog te ontlopen.

Aan doelwitten alvast geen gebrek en daarbij zitten ook enkele landgenoten. In de voorbije weken werden bijvoorbeeld Axel Witsel en Eden Hazard genoemd als potentiële aanwinsten. Volgens The Daily Express mag nu ook Divock Origi aan dat rijtje toegevoegd worden. Newcastle zou een huurbeurt met aankoopoptie overwegen bij de 26-jarige aanvaller.

LIVERPOOL ZEGT NEEN
De slaagkansen van NUFC in deze deal zijn evenwel miniem. Zo meldt Northern Echo dat Liverpool niet van plan is om onze landgenoot komende winter te laten gaan. Met Sadio Mané en Mohamed Salah zien de Reds allicht twee aanvallers naar de Africa Cup trekken. Eind januari is ook Takumi Minamino onbeschikbaar wegens interland-verplichtingen met Japan. Daarom zou Liverpool weigeren één van zijn aanvaller in januari te verpatsen.

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Origi moet zo snel mogelijk vertrekken bij Liverpool ...

Meest recent

'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

31
31
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

67
67
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

85
85
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

28
28
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

29
29
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

130
130
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

144
144
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

65
65
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

319
319
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

274
274
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

75
75
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

548
548
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

62
62
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

515
515
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

411
411
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

208
208
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

116
116
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

99
99
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

252
252
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

98
98
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

117
117
Club Brugge voor transferbom? 25 miljoen voor ‘nieuwe Yamal’

Club Brugge wordt genoemd in een transferdossier dat alle kanten opgaat. Voor een piepjonge ...

478
478
Met Duivels naar WK? Vertonghen geeft grote hint

De Rode Duivels staan deze zomer voor een grote uitdaging op het WK. Sinds de laatste wereldbeker ...

15
15
Bertaccini haalt hard uit na nieuwe mokerslag Anderlecht

Na een zes op zes leek Anderlecht weer vertrokken te zijn in de Champions' Play-Off, maar donderdag ...

432
432

Meer sportnieuws