'Lukaku moet Barcelona toptransfer bezorgen'

door
'Lukaku moet Barcelona toptransfer bezorgen'

Romelu Lukaku lijkt helemaal klaar om de strijd weer te hervatten na enkele weken van blessureleed. Woensdagavond maakte hij alvast zijn wederoptreden in de wedstrijdselectie van Chelsea FC. Tegen Juventus (4-0-zege) bleef de spits weliswaar nog aan de bak gekluisterd, komend weekend komt hij allicht terug in actie tegen Manchester United.


Coach Thomas Tuchel is niet gehaast om zijn steunpilaar weer voor de leeuwen te gooien en zal alle risico's op een terugval vermijden. In de afwezigheid van Lukaku toonde Chelsea zich immers ook een machine. Maar wanneer de Rode Duivel straks weer topfit is, krijgt hij ongetwijfeld opnieuw een belangrijke rol. En dat betekent slecht nieuws voor andere aanvallers. Met name voor Timo Werner.

De Duitser werd in 2020 met de nodige verwachtingen van RB Leipzig overgenomen, maar kon het voorlopig niet echt waarmaken op Stamford Bridge. Werner werkt doorgaans wel hard en pikt af en toe een doelpuntje mee. Toch brengt hij te weinig om een dragende rol op te eisen. Indien Lukaku in de komende weken bewijst dat hij geen naweeën ondervindt van zijn blessure, bestaat de kans dan ook dat Werner in januari (tijdelijk) mag vertrekken.

CAMP NOU WENKT
En daar zou FC Barcelona volgens ESPN van willen profiteren. De Catalanen zouden in januari een nieuwe spits willen aantrekken, onder meer door de hartproblemen van Sergio Agüero. Maar de middelen blijven beperkt en dus mikt men op Camp Nou op spelers die mogelijk op huurbasis mogen vertrekken. Werner, die bij Chelsea nog een contract heeft tot medio 2025, zou niet op voorhand 'neen' zeggen. Hij wil vooral spelen met oog op het WK van volgend jaar. Voorlopig is het standpunt van de Blues nog niet echt duidelijk.

LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Barça móét in januari een extra spits halen ...

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

93
93
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

323
323
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

150
150
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

130
130
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

84
84
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

147
147
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

64
64
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

407
407
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

134
134
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

31
31
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

775
775
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

370
370
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

118
118
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

187
187
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

259
259
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

258
258

Meer sportnieuws