'Lukaku moet Barcelona toptransfer bezorgen'

door
'Lukaku moet Barcelona toptransfer bezorgen'

Romelu Lukaku lijkt helemaal klaar om de strijd weer te hervatten na enkele weken van blessureleed. Woensdagavond maakte hij alvast zijn wederoptreden in de wedstrijdselectie van Chelsea FC. Tegen Juventus (4-0-zege) bleef de spits weliswaar nog aan de bak gekluisterd, komend weekend komt hij allicht terug in actie tegen Manchester United.


Coach Thomas Tuchel is niet gehaast om zijn steunpilaar weer voor de leeuwen te gooien en zal alle risico's op een terugval vermijden. In de afwezigheid van Lukaku toonde Chelsea zich immers ook een machine. Maar wanneer de Rode Duivel straks weer topfit is, krijgt hij ongetwijfeld opnieuw een belangrijke rol. En dat betekent slecht nieuws voor andere aanvallers. Met name voor Timo Werner.

De Duitser werd in 2020 met de nodige verwachtingen van RB Leipzig overgenomen, maar kon het voorlopig niet echt waarmaken op Stamford Bridge. Werner werkt doorgaans wel hard en pikt af en toe een doelpuntje mee. Toch brengt hij te weinig om een dragende rol op te eisen. Indien Lukaku in de komende weken bewijst dat hij geen naweeën ondervindt van zijn blessure, bestaat de kans dan ook dat Werner in januari (tijdelijk) mag vertrekken.

CAMP NOU WENKT
En daar zou FC Barcelona volgens ESPN van willen profiteren. De Catalanen zouden in januari een nieuwe spits willen aantrekken, onder meer door de hartproblemen van Sergio Agüero. Maar de middelen blijven beperkt en dus mikt men op Camp Nou op spelers die mogelijk op huurbasis mogen vertrekken. Werner, die bij Chelsea nog een contract heeft tot medio 2025, zou niet op voorhand 'neen' zeggen. Hij wil vooral spelen met oog op het WK van volgend jaar. Voorlopig is het standpunt van de Blues nog niet echt duidelijk.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Barça móét in januari een extra spits halen ...

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

13
13
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

127
127
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

197
197
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

33
33
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

81
81
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

20
20
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

42
42
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

54
54
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

45
45
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

33
33
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

75
75
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

32
32
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

622
622
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

220
220
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

275
275
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

76
76
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

495
495
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

92
92
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

107
107
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

145
145
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1168
1168

Meer sportnieuws