'Lukaku moet Barcelona toptransfer bezorgen'

door
'Lukaku moet Barcelona toptransfer bezorgen'

Romelu Lukaku lijkt helemaal klaar om de strijd weer te hervatten na enkele weken van blessureleed. Woensdagavond maakte hij alvast zijn wederoptreden in de wedstrijdselectie van Chelsea FC. Tegen Juventus (4-0-zege) bleef de spits weliswaar nog aan de bak gekluisterd, komend weekend komt hij allicht terug in actie tegen Manchester United.


Coach Thomas Tuchel is niet gehaast om zijn steunpilaar weer voor de leeuwen te gooien en zal alle risico's op een terugval vermijden. In de afwezigheid van Lukaku toonde Chelsea zich immers ook een machine. Maar wanneer de Rode Duivel straks weer topfit is, krijgt hij ongetwijfeld opnieuw een belangrijke rol. En dat betekent slecht nieuws voor andere aanvallers. Met name voor Timo Werner.

De Duitser werd in 2020 met de nodige verwachtingen van RB Leipzig overgenomen, maar kon het voorlopig niet echt waarmaken op Stamford Bridge. Werner werkt doorgaans wel hard en pikt af en toe een doelpuntje mee. Toch brengt hij te weinig om een dragende rol op te eisen. Indien Lukaku in de komende weken bewijst dat hij geen naweeën ondervindt van zijn blessure, bestaat de kans dan ook dat Werner in januari (tijdelijk) mag vertrekken.

CAMP NOU WENKT
En daar zou FC Barcelona volgens ESPN van willen profiteren. De Catalanen zouden in januari een nieuwe spits willen aantrekken, onder meer door de hartproblemen van Sergio Agüero. Maar de middelen blijven beperkt en dus mikt men op Camp Nou op spelers die mogelijk op huurbasis mogen vertrekken. Werner, die bij Chelsea nog een contract heeft tot medio 2025, zou niet op voorhand 'neen' zeggen. Hij wil vooral spelen met oog op het WK van volgend jaar. Voorlopig is het standpunt van de Blues nog niet echt duidelijk.

LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Barça móét in januari een extra spits halen ...

Meest recent

'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

74
74
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

116
116
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

356
356
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

375
375
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

83
83
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

34
34
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

255
255
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

309
309
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

39
39
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

701
701
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

135
135
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

487
487
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

247
247
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

121
121
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

812
812
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

187
187
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

278
278
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

200
200
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

181
181
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

449
449
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

230
230
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

495
495

Meer sportnieuws