Messi valt achterover van transfer Barcelona

710 stemmen
Messi valt achterover van transfer Barcelona

Lionel Messi slaagde er afgelopen weekend eindelijk in om zijn eerste competitietreffer in loondienst van Paris Saint-Germain te scoren. De Argentijnse grootmeester wil die lijn in de komende weken ook doortrekken. Ondertussen blijft hij de ontwikkelingen bij ex-club FC Barcelona van op de voet volgen.


Messi liet afgelopen zomer verstaan dat hij graag bij Barça was gebleven, door de financiële malaise was de club echter niet in staat zijn contract te verlengen. En dus trok Messi richting de Franse hoofdstad. Sindsdien is er wel één en ander veranderd op Camp Nou. Zo werd de samenwerking met hoofdtrainer Ronald Koeman stopgezet. In een interview met Marca laat Messi nu verstaan dat hij vindt dat de Nederlander 'oneerlijk behandeld werd'.

Daar tegenover is de aanvaller wel van mening dat het een goede zet was om zijn ex-ploegmaat Xavi Hernandez aan te stellen als opvolger. "Hij laat Barcelona weer dromen, omdat hij veel respect geniet bij de fans en de spelers. Hij zal een belangrijke trainer zijn voor de jongere spelers, omdat hij hen veel kan leren. Het team zal groeien onder hem, daar twijfel ik niet aan", aldus Messi.

VERRASSENDE ALVES
Onder het bewind van Xavi werd inmiddels ook al een eerste aanwinst aangetrokken. Zo maakte Dani Alves op 38-jarige leeftijd zijn comeback bij de Catalaanse grootmacht. Een transfer die Messi totaal niet zag aankomen. "Dat verbaasde me zeker, vooral het moment", klinkt het. "Maar ik denk dat hij een goede toevoeging kan zijn, zoals Xavi ook belangrijk zal zijn voor jonge spelers. Hij zal ze helpen groeien, omdat hij in winnaar is."

LEES OOK: Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

🚀

Messi keert op een dag terug naar Barcelona ...

Meest recent

Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

21
21
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

18
18
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

78
78
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

73
73
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

401
401
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

105
105
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

38
38
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

45
45
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

321
321
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

484
484
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

41
41
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

406
406
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

120
120
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

50
50
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

235
235
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

222
222
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

630
630
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

199
199
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

455
455
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

241
241
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

566
566

Meer sportnieuws