Messi valt achterover van transfer Barcelona

door
Messi valt achterover van transfer Barcelona

Lionel Messi slaagde er afgelopen weekend eindelijk in om zijn eerste competitietreffer in loondienst van Paris Saint-Germain te scoren. De Argentijnse grootmeester wil die lijn in de komende weken ook doortrekken. Ondertussen blijft hij de ontwikkelingen bij ex-club FC Barcelona van op de voet volgen.


Messi liet afgelopen zomer verstaan dat hij graag bij Barça was gebleven, door de financiële malaise was de club echter niet in staat zijn contract te verlengen. En dus trok Messi richting de Franse hoofdstad. Sindsdien is er wel één en ander veranderd op Camp Nou. Zo werd de samenwerking met hoofdtrainer Ronald Koeman stopgezet. In een interview met Marca laat Messi nu verstaan dat hij vindt dat de Nederlander 'oneerlijk behandeld werd'.

Daar tegenover is de aanvaller wel van mening dat het een goede zet was om zijn ex-ploegmaat Xavi Hernandez aan te stellen als opvolger. "Hij laat Barcelona weer dromen, omdat hij veel respect geniet bij de fans en de spelers. Hij zal een belangrijke trainer zijn voor de jongere spelers, omdat hij hen veel kan leren. Het team zal groeien onder hem, daar twijfel ik niet aan", aldus Messi.

VERRASSENDE ALVES
Onder het bewind van Xavi werd inmiddels ook al een eerste aanwinst aangetrokken. Zo maakte Dani Alves op 38-jarige leeftijd zijn comeback bij de Catalaanse grootmacht. Een transfer die Messi totaal niet zag aankomen. "Dat verbaasde me zeker, vooral het moment", klinkt het. "Maar ik denk dat hij een goede toevoeging kan zijn, zoals Xavi ook belangrijk zal zijn voor jonge spelers. Hij zal ze helpen groeien, omdat hij in winnaar is."

LEES OOK: Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Messi keert op een dag terug naar Barcelona ...

Meest recent

Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

28
28
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

161
161
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

136
136
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

270
270
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

93
93
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

194
194
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

213
213
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

150
150
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

62
62
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

168
168
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

166
166
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

46
46
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

588
588
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

94
94
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

506
506
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

213
213
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

332
332
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

195
195
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

143
143
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

717
717
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

124
124
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

99
99
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

250
250
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

238
238

Meer sportnieuws