Belhocine verklapt wat hij Raman toefluisterde

door
Belhocine verklapt wat hij Raman toefluisterde

KV Kortrijk zag begin oktober coach Luka Elsner naar Standard trekken, maar de trainerswissel kende sportief geen zware gevolgen. Integendeel, sinds Karim Belhocine het roer overnam verloren de Kerels enkel nog op het veld van Club Brugge. Zondagmiddag werd ook op bezoek bij Anderlecht een knap puntje geraapt (1-1).


Een uitstekend resultaat voor de West-Vlamingen, er zat zelfs nog meer in. Zo liet KVK in de tweede helft nog enkele goede kansen op de overwinning liggen. Het moet wel gezegd dat de Kortrijkzanen een helpende hand kregen toegestoken van Benito Raman. Op het moment dat Anderlecht de match in handen nam, pakte de aanvaller immers een domme en overbodige rode kaart. Vervolgens slaagde zijn ploeg er niet meer in om een vuist te maken.

Na de wedstrijd werd Belhocine dan ook gevraagd naar zijn visie op het incident met Raman. "Ik ken Benito natuurlijk nog van destijds bij AA Gent", werd de Kortrijkse coach geciteerd bij La Dernière Heure. "Hij is een geweldige kerel met het nodige karakter. Ik zei tegen hem dat hij het een beetje rustiger aan moest doen. Maar de fase met zijn uitsluiting had ik zelf niet goed gezien."

BILIJK GELIJKSPEL
Dat de rode kaart beslissend was voor het wedstrijdverloop, gaf ook Trent Sainsburry toe. Al hield de Australische verdediger wel gemengde gevoelens over aan de uitslag. "Als je ons voor de wedstrijd een punt had aangeboden, hadden we het genomen. Maar met die rode kaart hadden we misschien meer moeten rapen. Zij hadden natuurlijk ook een paar goede kansen. Al bij al is het een billijk punt", aldus Sainsburry bij Sporza.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

KVK had een zege het meest verdiend ...

Meest recent

Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

36
36
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

129
129
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

25
25
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

113
113
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

135
135
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

143
143
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

312
312
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

171
171
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

452
452
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

234
234
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

313
313
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

81
81
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

138
138
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

272
272
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

70
70
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

82
82
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

660
660
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

114
114
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

96
96
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

291
291
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

227
227
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

398
398
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

203
203
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

47
47
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

156
156

Meer sportnieuws