Belhocine verklapt wat hij Raman toefluisterde

723 stemmen
Belhocine verklapt wat hij Raman toefluisterde

KV Kortrijk zag begin oktober coach Luka Elsner naar Standard trekken, maar de trainerswissel kende sportief geen zware gevolgen. Integendeel, sinds Karim Belhocine het roer overnam verloren de Kerels enkel nog op het veld van Club Brugge. Zondagmiddag werd ook op bezoek bij Anderlecht een knap puntje geraapt (1-1).


Een uitstekend resultaat voor de West-Vlamingen, er zat zelfs nog meer in. Zo liet KVK in de tweede helft nog enkele goede kansen op de overwinning liggen. Het moet wel gezegd dat de Kortrijkzanen een helpende hand kregen toegestoken van Benito Raman. Op het moment dat Anderlecht de match in handen nam, pakte de aanvaller immers een domme en overbodige rode kaart. Vervolgens slaagde zijn ploeg er niet meer in om een vuist te maken.

Na de wedstrijd werd Belhocine dan ook gevraagd naar zijn visie op het incident met Raman. "Ik ken Benito natuurlijk nog van destijds bij AA Gent", werd de Kortrijkse coach geciteerd bij La Dernière Heure. "Hij is een geweldige kerel met het nodige karakter. Ik zei tegen hem dat hij het een beetje rustiger aan moest doen. Maar de fase met zijn uitsluiting had ik zelf niet goed gezien."

BILIJK GELIJKSPEL
Dat de rode kaart beslissend was voor het wedstrijdverloop, gaf ook Trent Sainsburry toe. Al hield de Australische verdediger wel gemengde gevoelens over aan de uitslag. "Als je ons voor de wedstrijd een punt had aangeboden, hadden we het genomen. Maar met die rode kaart hadden we misschien meer moeten rapen. Zij hadden natuurlijk ook een paar goede kansen. Al bij al is het een billijk punt", aldus Sainsburry bij Sporza.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

KVK had een zege het meest verdiend ...

Meest recent

Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

35
35
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

51
51
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

59
59
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

337
337
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

121
121
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

421
421
Basisploeg Duivels op helling: drie slachtoffers na Senegal?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

553
553
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

621
621
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

60
60
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

149
149
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

128
128
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

711
711
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

311
311
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

216
216
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

168
168
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

169
169
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

255
255
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

161
161
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

507
507
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

88
88
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

152
152
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

42
42
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

631
631
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

136
136
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1697
1697

Meer sportnieuws