Belhocine verklapt wat hij Raman toefluisterde

door
Belhocine verklapt wat hij Raman toefluisterde

KV Kortrijk zag begin oktober coach Luka Elsner naar Standard trekken, maar de trainerswissel kende sportief geen zware gevolgen. Integendeel, sinds Karim Belhocine het roer overnam verloren de Kerels enkel nog op het veld van Club Brugge. Zondagmiddag werd ook op bezoek bij Anderlecht een knap puntje geraapt (1-1).


Een uitstekend resultaat voor de West-Vlamingen, er zat zelfs nog meer in. Zo liet KVK in de tweede helft nog enkele goede kansen op de overwinning liggen. Het moet wel gezegd dat de Kortrijkzanen een helpende hand kregen toegestoken van Benito Raman. Op het moment dat Anderlecht de match in handen nam, pakte de aanvaller immers een domme en overbodige rode kaart. Vervolgens slaagde zijn ploeg er niet meer in om een vuist te maken.

Na de wedstrijd werd Belhocine dan ook gevraagd naar zijn visie op het incident met Raman. "Ik ken Benito natuurlijk nog van destijds bij AA Gent", werd de Kortrijkse coach geciteerd bij La Dernière Heure. "Hij is een geweldige kerel met het nodige karakter. Ik zei tegen hem dat hij het een beetje rustiger aan moest doen. Maar de fase met zijn uitsluiting had ik zelf niet goed gezien."

BILIJK GELIJKSPEL
Dat de rode kaart beslissend was voor het wedstrijdverloop, gaf ook Trent Sainsburry toe. Al hield de Australische verdediger wel gemengde gevoelens over aan de uitslag. "Als je ons voor de wedstrijd een punt had aangeboden, hadden we het genomen. Maar met die rode kaart hadden we misschien meer moeten rapen. Zij hadden natuurlijk ook een paar goede kansen. Al bij al is het een billijk punt", aldus Sainsburry bij Sporza.

LEES OOK: 'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

KVK had een zege het meest verdiend ...

Meest recent

Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

7
7
Komt droom RSCA-fans uit en keert nog een icoon terug?

De kans is groot dat RSC Anderlecht de terugkeer van Kenneth Bornauw (CEO) en Michael Verschueren ...

136
136
Pocognoli reageert op kritiek: "Union niet zomaar verlaten”

Sebastien Pocognoli verliet Union SG voor AS Monaco. Dat is een grote sportieve gok, want weinig ...

27
27
België loopt volgend talent mis: "Kies voor Nederland"

Anno 2025 hebben spelers vaak verschillende opties inzake nationale ploegen. Zo heeft België ...

65
65
Zoon Gert Verheyen openhartig: “Na de scheiding zei mama…”

Van hockeyer tegen wil en dank tot goalgetter in tweede provinciale: Victor Verheyen, zoon van ...

64
64
Grote zorgen bij Standard vlak voor cruciale topper

Nu het interlandvoetbal voorbij is, schiet de Jupiler Pro League weer uit zijn startblokken. Vrijdag ...

75
75
'Wending bij KV Mechelen: pion keert nog terug'

KV Mechelen doet het dit seizoen zeer aardig en prijkt na tien speeldagen op een knappe zesde plaats ...

52
52
Pocognoli komt meteen met straffe verhalen bij Monaco

Sébastien Pocognoli maakte vorige week een verrassende transfer. De trainer vertrok uit het ...

27
27
Straffe wending rond Frenkie de Jong is compleet

De voorbije jaren draaide in zowat elke mercato de geruchtenmolen op volle toeren omtrent Frenkie de ...

63
63
'Volgende Afrikaanse parel op weg naar JPL'

Er zijn nog enkele maanden te gaan tot de transfermarkt opnieuw zijn deuren opent, maar toch is bij ...

75
75
Beerschot stuurde ervaren oude bekende wandelen

Beerschot hoopt om dit seizoen meteen een terugkeer naar de Jupiler Pro League af te kunnen dwingen. ...

86
86
Blunder Anderlecht? "Topclubs moeten hem snel ophalen"

Anderlecht moest het de voorbije weken stellen zonder Ali Maamar en Anas Tajaouart. De twee talenten ...

241
241
Verrassing bij Duivels: "Hij zal vaker spelen dan je denkt"

De Rode Duivels hebben maandagavond in Wales hun opdracht volbracht en zetten zo een grote stap ...

100
100
The Guardian plaatst 2 Belgen in lijst met grootste talenten

De gouden generatie van de Rode Duivels mag dan wel stilaan tot het verleden behoren, er zit echter ...

130
130
Michael Van Gerwen zorgt voor grote shock: "Het is gedaan"

Michael van Gerwen, drievoudig wereldkampioen darts én bekend PSV-fan heeft uitgepakt met een ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfers Club, wending bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Ongelooflijk: Ronaldo én Messi blijven records breken

Cristiano Ronaldo en Lionel Messi gaan de geschiedenisboeken in als legendes van het voetbal. ...

67
67
Doku verrast vlak na Wales met groot nieuws

De Rode Duivels staan met één been op het WK 2026 na het gelijkspel tegen ...

75
75
‘Opvallend Anderlecht-plan met Verschueren onthuld’

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe structuur voor te stellen na het vertrek van Wouter ...

329
329
Pocognoli geeft meteen plannen met Pogba prijs

Sebastien Pocognoli werd officieel voorgesteld bij AS Monaco. De Belgische coach moet de ploeg weer ...

93
93
PSV dacht aan stunt met zomertransfer Gouden Schoen

PSV kende een heel drukke zomermercato. Er vertrokken heel wat basisspelers en er kwamen een resem ...

126
126
'Dennis (ex-Club Brugge) baalt: ex-club stuurt hem wandelen'

De carrière van Emmanuel Dennis zit de afgelopen jaren toch wel in een flinke neerwaartse ...

135
135
'Belgische topclubs, opgelet: Rode Duivel moet weg'

De wintermercato loert om de hoek. Voor een aantal spelers is dat de laatste kans om nog een ...

240
240
Anderlecht likt zijn wonden: "Zou 5,7 miljoen vragen voor hem"

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer de nodige jonge talenten de club verlaten. Eén speler ...

410
410
Kane doet boekje open: dit denkt Bayern-ster écht over Kompany

Bayern München is op fenomenale wijze aan het huidige seizoen begonnen. De club won tot dusver ...

539
539

Meer sportnieuws