Opstellingen KVO-Union: Mazzu én Blessin sleutelen

door
Opstellingen KVO-Union: Mazzu én Blessin sleutelen

Leider Union SG kan zondagavond zijn titelaspiraties flink wat kracht bijzetten, achtervolgers Club Brugge en Antwerp FC lieten immers puntenverlies noteren. Maar dan moeten de Brusselaars zelf wel iets zien te rapen op bezoek bij KV Oostende. Scheidsrechter Kevin Van Damme fluit de wedstrijd in de Diaz Arena om 18u30 op gang.


De thuisploeg zal het de Brusselaars in ieder geval niet cadeau geven. Zo heeft KVO zelf dringend nood aan puntengewin. In zijn laatste drie competitieduels ging de ploeg van coach Alexander Blessin immers telkens met de billen bloot. Om een marge te behouden op de degradatiezone, is puntengewin dus erg welgekomen.

Bij Oostende begint Makhtar Gueye wel op de bank na wat hinder aan de knie. Mario Kvasina start als diepste man. Verder verliezen Kenny Rocha en Robbie D'Haese hun basisplaatsen. Thierry Ambrose en Theo Ndicka profiteren en mogen opnieuw aan de wedstrijd beginnen.

GOUDEN DUO
Bij de Unionisten kiest Felice Mazzu grotendeels voor de gekende namen. Loïc Lapoussin krijgt de voorkeur op Koaru Mitoma, een zware interland-trip in de benen heeft. De Japanner begint op de bank. Het is verder vooral uitkijken naar het gouden duo Deniz Undav-Dante Vanzeir. Die laatste maakte eerder deze week nog zijn debuut als Rode Duivel.

Volg de tussenstand live op VoetbalNieuws

LEES OOK: Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

Wie wint?

Meest recent

Man Utd watertandend na uitspraak over Lammens

Zondag staat er in de Premier League een absolute topper op het programma, want dan gaat Manchester ...

21
21
'Club en Anderlecht strijden om peperdure doelman'

Pas binnen een tweetal maanden gaat de wintermercato van start, maar vele clubs speuren nu al rond ...

153
153
'Union bezorgt Anderlecht wéér schaamrood op wangen'

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang en daarbij wordt het onder meer uitkijken ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Transferbom Bayern, Real haalt uit'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

111
111
Hommeles bij Barça: Club Brugge wrijft zich in de handen

Club Brugge neemt het op 5 november op tegen FC Barcelona in de Champions League. Blauw-Zwart is ...

207
207
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

64
64
Leoni gooit alles op tafel na vertrek Anderlecht

Theo Leoni maakte een opvallende opmars mee bij RSC Anderlecht. Pas op latere leeftijd wist de ...

207
207
Échte reden mislukte knaltransfer Van den Bosch: “Door hem”

Zeno Van den Bosch werd afgelopen zomer nadrukkelijk genoemd bij een zomerse knaltransfer. De ...

98
98
Penders onthult transferperikelen Genk: “Niet gemakkelijk”

Mike Penders wordt gezien als een enorm talent. Op jonge leeftijd legde Chelsea al 20 miljoen euro ...

87
87
Driedubbele uppercut Anderlecht: “Héél pijnlijk”

RSC Anderlecht is veranderingen aan het doorvoeren achter de schermen en ook Brusselse rivaal Union ...

354
354
'Charleroi wil uitpakken met knaltransfer'

Sporting Charleroi kan in januari versterking gebruiken, dat is duidelijk. Trainer Rik De Mil kreeg ...

30
30
Standard met enorm probleem: Euvrard ziet oplossing

Standard neemt het vanavond in eigen huis op tegen Royal Antwerp FC. Beiden stellen tot op heden ...

148
148
Kompany-gekte bij Bayern: voorzitter maakt balans op

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. Voor wie de carrière van ...

219
219
Standard krijgt open sollicitatie van 'man van 45 miljoen'

Standard haalde heel wat oude bekenden terug naar Luik. Zij moeten de club op en naast het veld weer ...

333
333
Bataille doet boekje open: JPL-topclub informeerde

Jelle Bataille en Royal Antwerp FC gingen afgelopen zomer uit elkaar. Het werd een pijnlijk ...

140
140
"Geen slap afkooksel"-Van Gucht zet sportwereld op zijn kop

Ruben Van Gucht heeft zijn reputatie als opvallende persoonlijkheid in de sportwereld opnieuw alle ...

48
48
Nederlandse pers waarschuwt Ajax voor Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht gaat het nog maar eens anders proberen. Het is ook voor hoofdaandeelhouder Marc ...

169
169
Paniek bij Antwerp: duurste speler gratis weg?

Bij Royal Antwerp FC moeten ze ook in 2026 stevig gaan verkopen om de rekeningen te laten kloppen. ...

276
276
‘Koude douche: Onyedika keert Club Brugge de rug toe'

De wintermercato nadert en bij Club Brugge dreigt een koude douche: Eintracht Frankfurt loert ...

835
835
Zetterberg ziet cruciale rol voor één man in RSCA-organigram

Marc Coucke stelde Michael Verschueren aan als voorzitter en Kenneth Bornauw als CEO. Pär ...

254
254
Nederlandse pers denkt totaal anders over Rode Duivels

De Rode Duivels zijn anno 2025 niet meer zo sterk als 2018. Toen waren ze een team dat aan elke ...

721
721
Union SG zet coach op straat: oude bekende als vervanger

Bij de eerste ploeg van Union SG loopt alles bijzonder goed. Daardoor werd Sebastien Pocognoli door ...

106
106
Standard-Antwerp: ‘tobclubs’ die voor cruciaal seizoen staan

Standard en Royal Antwerp FC hebben beiden het potentieel om mee te doen voor de prijzen. Maar het ...

90
90
Anderlecht zet groot plan in gang met Bornauw en Verschueren

Kenneth Bornauw en Michael Verschueren zijn aangesteld als de CEO en voorzitter van RSC Anderlecht. ...

257
257
Ommekeer Antwerp ingezet? Wils doet vaststelling op training

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt met het duel tussen Standard en ...

350
350

Meer sportnieuws